Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Kaliteli Enduro Kaskı Nereden alabilirm ANKARA

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Nx250- F650- ps150- delight- cbf 150
    Merhaba

Ankarada Arai tour x4 hadi olmadı x3 nereden bulabilirim? Bunun dısında bu kask ozelliklerinde çene uzun, dusuk hızlardada havalandırması iyi, guneslikli, vizorlu, vizor cıkıp googles la kullanabilecegim kask onerileirnizi alabilir miyim?
    uvex carbon u gordum arai x4 e gore dusunulebilir mi? Birde bmw de enduro kaskı var ama fiyatı sormaya bile cekiniyor insan

Motor 2006 F650GS bu arada.

Selamlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Ulusan motorda olabilir.
    daha çok shoei satıyordu sanırım onlar ama yoksa bile getirebilir veya nerede bulabileceğiniz konusunda yardımcı olurlar
    Heil Spellcheck

Motosikleti
    4-5 dir arıyorum mesajı acmamla meskul, ancak etrafa sordum, siparis ustune istanbuldan getiriryorlar diyolar, kask denenmeden alınır mı heleki bu paralara ha ebay dan siparis etmisimiz, ha ankaralı bir firma bana getirmis diye dusunuyorum ama bakalım, bu arada simdi ulusan telefonu açtı arai x4 diyorum, oyle model adıyla var yok diyemem ama arai var dedi, guldum. Coskun bey falan vardı orda modele gore var yok diyecek birine verin dedim, coskun bey ayrılmıs, bilgi verecek biri musait degilmis. Dediginiz gibi orada olabilir olmasa bile denememiz uzere getirebilir gibi dusunuyorum.

Motosikleti
    XL700 TA
    Ulusan motor ARAI bayiliğini de aldı. Yoksa bile getirtebilir ancak internet üzerinden daha uygun ve taksitle evine kadar kargo aracılığıyla getirebilirler.
    1881 -193

Motosikleti
    Bayiligini aldı ise mantıklı, cunku bir kask getirme ile olmuyor, bir iki boy denemek istiyor insan haliyle, bu arada motomax ı da aradım uvex fiber carbon direk ellerinde var 800 TL diyorlar bu kaskıda kullanan veya inceleyen var ise yorum paylasırsa memnun olurum.

Motosikleti
    XL700 TA
    O zaman benden tavsiye, atlayın motora gidin, deneyin bakın, beğendiğiniz modelin fiyatını peşin taksit ne olur pazarlığınızı yapın. Sonra da internetten araştırın (internet her zaman daha avantajlı oluyor). Fiyatı hangisi makulse oradan alın.
    1881 -193

Motosikleti
    Once bir internetten nerelerde oldugunu tespit edip, hatta ben gitmeden stoguna getirtebilecek var ise getirtip, geldi diye haber verdiklerinde gidip deniyim diyorum ama su an halen ankarada x4 u elinde olan deniyebilecegim bir yer tespit edemedim, belkide takıcam yuzume oturmayacak, begenmeyecegim. eger begenirsem alma şartı ile getirten olmassa uvex e kayabilrim hazırda var. ama guvenlik standartları ne durumdur onun bilemiyorum. BMW yi de arayım bari ne kadar pahalı olabilir ki

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    Ulus yıba carsısında Ulus motor var bence oraya ugra cok guzel kalıtelı kasklar cok uygun fıyata satılıyor. emınım ordan kendıne guzel bır kask bulursun. ls 2 shogun 4-44 motorda 280 ıken ulusda 220tl dı. aynı kask aynı urun ama satıcılar degısınce fıyatta degısıyor bılgıne.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Motomaxta carbon model olmayan uvexler de var, zor tutuyorum kendimi onlardan almamak için 400 TL. Giydim baktım, gayet kaliteli duruyordu. Şu tarz konuşmaları sevmiyorum ama yinede tutamıycam kendimi; "arai ye okadar para vermek = kazıklanmak" gibi geliyor bana. Yani öyle böyle yüksek bir meblağ değil. Hani yarış kaskı yaparsın, çok ayrodinamiktir, 182 tane özelliğe vardır vs, vs,, tamam belki o paraları anlarım ama enduro-tour tarzı bir kaska +1500 TL fiyat çekmek çok acımasızca...
    #sürenadam

Motosikleti
    Borusan da BMW kask mevcut enduro : 490 € araiden ucuz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:28 ----------

Eren bey yiba da isyerimizde var, hakketen avantajlı urunler var ama duzey olarak Arai, shoei, schbert gibi markalar hic yok. Ben nolan kaskımı bırakıp daha iyi bir kaska gecmek istiyorum. Yibadan baydardan 180 TL ye zeus kask almıstım gecen sene, bir kez dustu ve spoiler kısmı kırıldı, kendi bez cantasında camında cizikler olustu, camı sordum sanki arai camı alır gibi 35 dolar mı oyle bir sey soylediler şok oldum

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:31 ----------

Syanur haklısın ; ben %70 asfalt kullanımı olan biri olarak enduro dinamigini tipini sevdigim icin yol kaskı almak istemiyorum. Ancak bu kadar havadar bir kask airodinamik ve ses olarak mutlaka zayıftır, bari biraz iyisi olsa bir nebze olsun dual sport un ozellikleri geregi yolda da yol kasıkına az cok yakın bir konfor verir mi diye iyi markalara kaymaya calısyorum. Ama kesinlikle katılıyorum 1500 Artı paralara 150 lik honda var

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:34 ----------

Eren bey birde tabi, ulus yibada ki kiralar ile emek 4 cadde bir degil, mutlaka fark olur fiyatlarda ben fuat abi den castrol zincir spreyleri baya uygun alıyordum ordan mesela.

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı usas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [/COLOR]Eren bey yiba da isyerimizde var, hakketen avantajlı urunler var ama duzey olarak Arai, shoei, schbert gibi markalar hic yok. Ben nolan kaskımı bırakıp daha iyi bir kaska gecmek istiyorum. Yibadan baydardan 180 TL ye zeus kask almıstım gecen sene, bir kez dustu ve spoiler kısmı kırıldı, kendi bez cantasında camında cizikler olustu, camı sordum sanki arai camı alır gibi 35 dolar mı oyle bir sey soylediler şok oldum

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:31 ----------

Syanur haklısın ; ben %70 asfalt kullanımı olan biri olarak enduro dinamigini tipini sevdigim icin yol kaskı almak istemiyorum. Ancak bu kadar havadar bir kask airodinamik ve ses olarak mutlaka zayıftır, bari biraz iyisi olsa bir nebze olsun dual sport un ozellikleri geregi yolda da yol kasıkına az cok yakın bir konfor verir mi diye iyi markalara kaymaya calısyorum. Ama kesinlikle katılıyorum 1500 Artı paralara 150 lik honda var
    Yibadaydım dün daha, Körük, ayna felan aldık. Geçerken kaskların olduğu dükkanlara da girdim/baktım ama dual-sport yani tour-enduro yani kendinden camlı cross kaskı göremedim. Yiba da var mı öyle modeller? Varsa hangi marka??

Bir de arai'yi kötülemek değil maksadım ama sadece fiyatı okadar yüksek olunca insan 2 değil 12 kere düşünüyor işte...
    #sürenadam

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    Paranız varsa uvex carbon kaski alın en üst düzey kaski ,biraz googledada araştırma yaparsanız ıngilizce varsa kasklarla ilgili kullanıcı yorumlarına ulasabilirsinz.
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

Motosikleti
    Nakitte sahip degilim ama kredi kartına taksitle odeyebilecegim, uvew google da en iyilerden. Normalde kaskı vizoru ile kullanıp, ofroad kullanımlarında google gecerim diye dusunuyorum. uvex carbon veya duz, bmw enduro ve arai x4 olmadı x3 dersek en azından 3-4 modele indi arayısımız. ustelik ikisi ankarada mevcut. bu durumda arai x4 e gore uvex de olmayan ne vardır acaba, arai 2 de bugu vizoru taılamıyormus mesela x3 de eklemisler.

KAYA28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    QM250
    Alıntı cuncun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ulusan motor ARAI bayiliğini de aldı. Yoksa bile getirtebilir ancak internet üzerinden daha uygun ve taksitle evine kadar kargo aracılığıyla getirebilirler.
    aynen katılıyorum

bence internetten alırsan daha ucuz yollu oluyor.

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    #sürenadam

Motosikleti
    Borusan da BMW kask mevcut enduro : 490 € araiden ucuz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:28 ----------

Eren bey yiba da isyerimizde var, hakketen avantajlı urunler var ama duzey olarak Arai, shoei, schbert gibi markalar hic yok. Ben nolan kaskımı bırakıp daha iyi bir kaska gecmek istiyorum. Yibadan baydardan 180 TL ye zeus kask almıstım gecen sene, bir kez dustu ve spoiler kısmı kırıldı, kendi bez cantasında camında cizikler olustu, camı sordum sanki arai camı alır gibi 35 dolar mı oyle bir sey soylediler şok oldum

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:34 ----------

Eren bey birde tabi, ulus yibada ki kiralar ile emek 4 cadde bir degil, mutlaka fark olur fiyatlarda ben fuat abi den castrol zincir spreyleri baya uygun alıyordum ordan mesela.
    Evet o konuda haklısınız kıralar ıllakı bır degıl ama ısın gercegınıde konusmak gerekırse bırazda ınsanımızda gecırme polıtıkası var . bırde yıbada dukkanımız var dıyınce hemen motor markanız baktım ve sanırım dukkanınızıda bılıyorum. yıbada ulus motorun tam karsısında sıgorta fırmanız vardı sanırım ? w yı ılk aldıgınız zamanda bır arkadasımıza motor almısdık ve yıbaya gelmısdık sızın ordanda sıgorta ıcın fıyat almısdık. ( eger tahmın ettıgım kısıysenız ) motorunuz hakkındada baya konusmusduk . . .

Motosikleti
    Evet dogru Eren bey, Tabiki Soylediklerinize katılıyorum ancak benim yibada fark ettigim tukiye ye giren kurumsal firmaların davranıslarının farkında olmamaları ve dolayısı ilede ornek alamamaları.

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    la olm işin gücün yokmu senin nerden buluyon böle videoları...

Evet dogru Eren bey, Tabiki Soylediklerinize katılıyorum ancak benim yibada fark ettigim tukiye ye giren kurumsal firmaların davranıslarının farkında olmamaları ve dolayısı ilede ornek alamamaları.
    evet dün yibadaydık ama ulus motorun karşısında sigortacı açıkmıydı hatırlayamıyorum zira 6dan sonra gitmiştik Syanur ile ve f650 göremedim ben hiç yibada demekki kalan vakitlerde arka tarafa falan parkediyorsunuz?
    ANGARAJ

Motosikleti
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    la olm işin gücün yokmu senin nerden buluyon böle videoları...

evet dün yibadaydık ama ulus motorun karşısında sigortacı açıkmıydı hatırlayamıyorum zira 6dan sonra gitmiştik Syanur ile ve f650 göremedim ben hiç yibada demekki kalan vakitlerde arka tarafa falan parkediyorsunuz?
    yunus arkadasın dukkanı ulus motorun karsısında ankara motor ( umarım ısmı yanlıs hatırlamıyorumdur ) fuat abının dukkanının hemen yanında . motoruda yıbanın gırısınde duruyor genelde ama yıba aksam bellı saattlerden sonra dukkanlarını yavas yavas bosaltıyor ztn .

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    efe hondaya baktınız mı? bir yer daha vardı aklıma gelirse yazacağım

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler