Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Engelli Yoluna Parkeden İnsan.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Raphae1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er6-F-Cbf 1000+YBR 125, gts250-cbf150-600rr-mt07
    İnsanlıktan nasibini alamamış insancık, örneklerden sadece bir tanesi. Benim iş yerimde de , kaldırım başlangıcındaki rampalara( tekerlekli sandalye ve bebek arabalarının çıkmasına yardımcı olmak üzere yapılmış olan rampa) özellikle kuryeler parkediyor. Ve üstelik koca kaldırımda bula bula o rapmayı buluyorlar. Ben denk geldikçe yada gördüğüm zaman eğer motokurye üzerinde değilsede bekleyip kendısını, tatlı bir dille uyarıyorum. Bak bende motorcuyum fakat senın parkettiğin yerden engelli bir vatandaş yada bebek arabası , motorunu park ettiğin için çıkamayabilir. Motorunu şuraya alırmısın. gibi. Eğer direksiyon kilitli değilse kendim çekiyorum.
    ARTİSTLİĞİN SONU FİGÜRANLIKTIR...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ortadadogulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 zc < cbf 150 < 150 mc<OPEL ASTRA>Linea
    Dostlar fotoğrafı çektiğim yer istanbul güngören ilçesi camlıkahve mevkiinde. Paylaşmamdaki sebep ise bir bilinç oluşturmak.
    Ne yazıkki şehir hayatı ya da modernleşme bizde yanetki yapıyor ve düşüncesizliğimizi artırıyor. Gerek fotoğraftaki kocaman aracın düşüncesiz sahibi gerekse çevre esnafının tavrı şaşılacak kadar kötü. kaldırım işgali had safhada.
    bu fotoğrafı ben çektim ve çekmeye devam edeceğim. ifşaya devam.
    Bu koca aracın sahibi hadi bu yolun GÖRME ENGELLİ YOLU olduğunu bilmiyor be adam demezler mi kaldırımın yayalara ayrılan kısmı nerede. Ayrıca bu aracın sahibi kişi aracın arka tarafında bulunan kısımdan 3 adet metal bariyeri sökmüş ya da sökülmüş. Geçici bir park etme vakası olduğunu da düşünmüyorum. Çünkü bakınız aynaları kapalı. hem içte hem dışta kapalı. Efendin kontak kapanınca otomatik kapanıyor bunlar. ben o kadarını bilemem.!

Çevremizde bir şekilde sizden daha az kullandığı azaları olan tanıdıklarınız vardır. Onlara tanıdığınız önceliği ve sağladığınız imkanları başkaları için sağlayınız.
    Biz birbirimizi düşünürsek düzeleceğiz ve düzelteceğiz.

Lütfen benzer hadiselerde karşılaştıklarınızı burada paylaşınız. Bu vesile ile baskı kurarak gerek Emniyet kurumları Gerekse belediyeler gerekli tedbirleri alsınlar.
    dükkanı açarken çekerim her daim bismillah
    pirimizdir sofuoğlu olsun şampiyon sağlığına zeval vermesin allah

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Bunlar İnsan Mı Ya Kaldırımın Tepesinde Arabanın Ne İşi Var !

Alıcaksın Eline Çekici Sağını Soluna 2 Tane Tıkılatıcan Gör Bak Bidaha Birine Engel Oluyormu Gerçi Bu Tür İnsanlar Zaten Beyin Engelli Olduğu İçin Neriye Park Ediceklerini Bilmiyor'lar Uyuz Oluyorum Böyle Cahil Düşüncesiz Kokoş İnsalara.
    [COLOR="Red"][B]Motosiklet bir özgürlük ve keyif aracıdır. Bu özgürlük ve keyfin en önemli ve öncelikli koşuluysa kask kullanımıdır.
    Kask, motosiklet sürüş güvenliğinin en önemli ve olmazsa olmaz koşuludur.[/B][/COLOR]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı ortadadogulu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostlar fotoğrafı çektiğim yer istanbul güngören ilçesi camlıkahve mevkiinde. Paylaşmamdaki sebep ise bir bilinç oluşturmak.
    Ne yazıkki şehir hayatı ya da modernleşme bizde yanetki yapıyor ve düşüncesizliğimizi artırıyor. Gerek fotoğraftaki kocaman aracın düşüncesiz sahibi gerekse çevre esnafının tavrı şaşılacak kadar kötü. kaldırım işgali had safhada.
    bu fotoğrafı ben çektim ve çekmeye devam edeceğim. ifşaya devam.
    Bu koca aracın sahibi hadi bu yolun GÖRME ENGELLİ YOLU olduğunu bilmiyor be adam demezler mi kaldırımın yayalara ayrılan kısmı nerede. Ayrıca bu aracın sahibi kişi aracın arka tarafında bulunan kısımdan 3 adet metal bariyeri sökmüş ya da sökülmüş. Geçici bir park etme vakası olduğunu da düşünmüyorum. Çünkü bakınız aynaları kapalı. hem içte hem dışta kapalı. Efendin kontak kapanınca otomatik kapanıyor bunlar. ben o kadarını bilemem.!

Çevremizde bir şekilde sizden daha az kullandığı azaları olan tanıdıklarınız vardır. Onlara tanıdığınız önceliği ve sağladığınız imkanları başkaları için sağlayınız.
    Biz birbirimizi düşünürsek düzeleceğiz ve düzelteceğiz.

Lütfen benzer hadiselerde karşılaştıklarınızı burada paylaşınız. Bu vesile ile baskı kurarak gerek Emniyet kurumları Gerekse belediyeler gerekli tedbirleri alsınlar.

Beyler arama sitelerinde görünsün diye mahsus plakasını yazıyorum buraya elamanın. 34 fpv 18. Bir de büyük karakterle yazayım 34 FPV 18. Hyundai,Hyundaı.

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    bu tip durumlarda kesinlikle fotoğraf ile birlikte polise şikayet edin ceza yazarlar.
    akılları başlarına gelsin.

dedikten sonra başka bir noktaya parnak atalım,
    acaba aracın sahibi aracını parkedecek otopark bulamadığı için mi oraya bırakmış yoksa tamamen keyfe keder mi ?

bir de bunun kaldırımın ortasına ağaç diken modelleri var,
    olmaz ise olmaz da iki yolun arasına bir metre genişliğinde yer yapıp çiçek felan dikip sahab akşam sulamak,
    çok çevreciyiz ya ...
    can't be worried about that shit. life goes on man.

Motosikleti
    Güngören bahçelievler esenler gibi ilçelerde plansız yapılaşma çok bariz ortada. ben şahsen aracımı aylık 110 tl verip otoparka brakıyorum. hem de evime 8 sokak uzakta. motosikletimi güvenli yer yokke aylık 40 tl ye otoparka bırakıyordum. 800 liralık motosikletti zavallı. bir yılda yarısı kadar prayı otoparka veriyordum.

Her nedense aracımız illa gözümüzün önünde olsun isteği bu tarz sıkıntılara sebep oluyor. evet kesinlikle park sorunu var. lakin bu sorun bu ve benzeri durumlardaki ayıbı ortadan kaldırmaz.
    jawa bunu beğendi.

Motosikleti
    İbb Beyaz masa dan mesaj geldi. Resimdeki nokta ibb nin değil güngörenin belediyesi sınırları içinde olduğundan bilgilendirilme güngören belediyesine yapıldı ve Kaldırım park önleyici babaların tamiri noktasında takibat başlatıldı. İstanbul Emniyet müdürlüğüne bağlı trafik ekiplerine gerekli bildirimde bulunuldu. ilgilerimiz için çok teşekkür ettiler. takibe devam.

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    kendimden utandım yemin ediyorum arkadaşım sana teşekkür ederim paylaşımın için
    ortadadogulu bunu beğendi.
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ortadadogulu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İbb Beyaz masa dan mesaj geldi. Resimdeki nokta ibb nin değil güngörenin belediyesi sınırları içinde olduğundan bilgilendirilme güngören belediyesine yapıldı ve Kaldırım park önleyici babaların tamiri noktasında takibat başlatıldı. İstanbul Emniyet müdürlüğüne bağlı trafik ekiplerine gerekli bildirimde bulunuldu. ilgilerimiz için çok teşekkür ettiler. takibe devam.
    Tühbeeeeee

Yav nöbetteydim geç kaldım şikayette. Bence bunu yarışmaya dönüştürelim. Keşke istanbulda olsam. Paso mail atar dururdum.

ortadogulu sana da teşekkürler.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler