Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Arkadaşlar Yollarda Başınızdan geçen komik olaylar varmı :)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    YAMAHA XMAX 250 CC
    yıl 2006 temmuz çakma çin scooterla ( istanbul da) ağva tarafına denize gidiyoruz 2 motor hızımız 70 civarında şileye yaklaşırken benim motorun eksozu komple kopup yola düştü bir anda dehşet birsess çıkmaya başladı motor F16 oldu sanki aynaya baktım eksoz taklalar atıp emniyet şeridine savruldu hiç durmadım ..
    akşam dönüyoruz yolda trafik var kimin yanından geçsem kulağını tıkıyor ..zor bela eve geldim ertesi gün motorcuya ...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Tiger250
    bikaç ay önce beni görmesine rağmen sıkıştıran bir taksiciyi 1 lamba sonra yakaladım, seyir halinde arabayla beton bariyer arasına girip kornaya bastım (ilk sahibi araba kornası takmış) adam içtiği meyve suyuna benzer şeyi arabanın heryerine döktü güleyimmi durayımmı bilemedim, kornayla direk frene bastı durup kapıyı açtığında bağırıyordu arkamdan en son motorcuyla uğraşılmayacağını birimizin anlatması gerekiyordu, bana denk geldi
    erro, arca94 ve Bado bunu beğendiler.

Motosikleti
    YAMAHA XMAX 250 CC
    tahmin ediyorum zıplamıştır kesin ama senide sıkıştıra bilirdi o panikle ALLAH korusun

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:24 ----------

özellikle taksicilere dikkat etmek lazım ne yapacakları belli olmuyor..

yıl 2006 kandıra tarafına gidiyoruz 2 motor yine orman yolundan ben öndeyim yol çok virajlı aynadan arkadaşı kontrol ediyorum arada bir
    bi ara baktım aynada kayboldu durdum geri döndüm 200 metre geldim yavaşlayıp durdum kimse yok ama yol kenarında büyük çalılığın içinden ahh-uhh sesler geliyor arkadaş virajı alamayıpp yamaha bws ile çalılığa uçmuş kaybolmuş içinde yoldan 4-5 metre alçak uzunca büyükbi çalılık alan.. ben yukarda gülme krizine girdim arkdaşta çıktı önemli bişeyi yok şükür oda bastı kahkahayıı sonra motorunu çıkardık bws kaya gibi hiç bi sorunu yok çalıştırdı kontrol ettik biraz yola devam
    kanmix_x ve kackinen bunu beğendiler.

serotizm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Softail FXSTBI
    Geçen hafta Levent trafiğinde bekliyorum. Araç çakmak şarjı takan amcalardan birinin yanındayım.
    Motora baktı, "abi bu düzensiz çalışıyor bir göster istersen" dedi.
    Harley'lerin özelliği bu dedim. Gözlerindeki anlamsız bakışın fotoğrafını çekmek isterdim

beyazit60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym joymax250i
    Geçenlerde caddede yavaş mod geziyordum taksi durağının önünden geçerken espri yapmak isteyen bi taksici seslendi "yeğenim lastik dönüyo yeğenim dur dur dedi" bende döndüm o şaft sana girse sende lastik gibi dönersin dayı dedim

eray_uluyazı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 HONDA CBF 500 (adriana ;)
    Alıntı beyazit60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçenlerde caddede yavaş mod geziyordum taksi durağının önünden geçerken espri yapmak isteyen bi taksici seslendi "yeğenim lastik dönüyo yeğenim dur dur dedi" bende döndüm o şaft sana girse sende lastik gibi dönersin dayı dedim

ahuahuhauahuahua ooooo çok sert
    KUL FANİDİR YOL MUKADDES, ELBET VERİLECEK BU SON NEFES,
    NE MAKAM KALICI NE HEVES,
    ORTA SAHADA TEK ADRES MANUEL FERNANDES

tombo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çapırdı çıplak oldu SUZUKI GSR 600 K7
    Bir o kadar da anlamlı

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    bu olay da türkiye de 1500 kişinin başına gelmiş sanırım...
    o da olur, qsTah, Slayerrr ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Güzel Şale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Caddede artçımla beraber 60 -70 civarı gidiyoruz; aniden yolun karşısındaki köpek karşıya geçmeye karar verdi! Tam motor bloğunun ordan bize çarptı. Allahtan devrilmedik ama vitesi düşürmek için yokladım ayağım boşa gitti. Eğilip baktım vites kolu yerinde yoktu!
    Nokta kadar menfaat için virgül kadar eğilme...

hocam sende ne vurdum duymazmışsın ya egzost düşmüş banamısın dememişin

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Motoru ilk aldığım zamanlar MTde Karaburun gezisi organize edilmişti.
    Eniştemde küçük mondial scooter var. Kafaladım onu çıktık beraber yola.
    Levent BP'de buluştuk arkadaşlarla çıktık yola. (Kendileri şu an sitede pek aktif değiller)
    Her neyse. 10 motor falandık. Nedendir bilmiyorum emniyet şeridinden gidiyoruz.
    Bir ara grup ikiye bölündü gibi oldu. Biz önde 4-5 motor kaldık diğerleri yok.
    Aynadan bakıyorum göremiyorum gelen giden. Eniştede benden daha acemi. Tırsıyorum acaba bişeymi oldu diye...
    Sağa doğru tatlı bir viraj dönüyoruz. O sırada dedim ki kendi kendime, ulen virajda olduğumuz için aynadan gözükmüyor olabilirler en iyisi kafayı geri çevirip bakmak
    Tabi baktığın yöne gidersin olayını henüz kavrayamamışım
    Kafamı sağ tarafımdan arkaya çevirdim, (motorun yatış açısını değiştirmedim ya bişey olmaz diye düşünüyorum) gelenleri gördüm. Heh tamam rahatladım dedim.
    Tam önüme dönüyorum tekrar, emniyet şeridinin sağındaki kedi gözü denen plastik zımbırtıya, koruma demirinin sol tarafı taak diye çarptı. Ve ben direk yanda V şeklindeki su kanalına düştüm
    Allahtan su falan akmıyor yaz ayı
    Su kanalının içinde ilerliyorum (V şeklinin sol eğimindeyim)... Lan dursam ordaki eğimden dolayı kesin düşecem. Durmasam önümde bir sürü pet şişe, çöp, pislik vs. var.
    Öyle düşünürken yapıştırdım gazı emniyet şeridine çıkmak için. Tam çıkarken bu seferde sol çantayı kedi gözüne takmışım. İçinde de nazi kaskı var çantanın.
    Çanta demiri falan olmadığından, boşta olan çanta o şiddetle havalanıp benim sırtıma vurdu.
    Nazi kaskını sırtımda hissedince, dedim kesin arkadakilerden biri motordan uçtu kafayı bana gömdü
    Sonra çanta olduğunu farkedince rahatladım. Ama bütün yol boyu mal mal güldüm kendi kendime
    erro, scooterist, Syanur ve 4 diğerleri bunu beğendiler..
    Motosikletli Kaplumbağa...

KAYA28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    QM250
    ilk motorum yamaha mint (50 cc) libadiye caddesinde biraz gaz açtım tam 55 km hıza ulaştım orta şeritten sağ şeride geçtim. eski yeşil otobüs durakta duruyor. ben duramadım tabi otobüsün arkası yapıştım.. grenaj falan kalmadı motorda .. işin garip tarafı otobüs hissetmedi bile yolcuyu aldı bastı gitti.
    zehir0101, teocan94 ve jeareyn bunu beğendiler.

BestMachine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb125e
    Uzun zamandır artçım olan arkadaşıma artık zamanının geldiğini düşünerek bir scooter alalım dedik şimdi onu parçalayacağını düşünerek çin malı aldık herneyse arkadaşıma sana biraz öğreteyim trafiğe öyle çık dedim yok efendim ben biliyorum rahat ol demeye başladı.. Peki dedim kafasına kaskı takıp çıktık çift motor geziyoruz motoru almaz olaydık daha çıkar çıkmaz bir adamın koluna çarptı kaçtı neyseki ben gerideydim adamın yanına gittim abi bişey varmı iyice kontrol ettim yok kardeş dedi ama küfürüde yedi O kaçtı arkasından gittiği sokaklardan devam ettim yaralı varmı diye herneyse eve döndüm bi baktım kapının önünde beni bekliyor bizim kapının önündede pazar kuruluyor kanka nası geldin fln muhabbet ettik hadi gezelim demeye başladı yok fln dedim tınlamadı bismillah diyip kontağımı çevirdim hoop kankam pazar tezgahına dalmış Hemen koştum kimsede bişey yok Allahtan herneyse böyle alıştı zannediyordum sahil yoluna çıktık virajda benim direksiyona çarptı tam sol yattım motor ayrı ben ayrı sürüklendim yerde 10 takla attığımı gördü.. Beni suçlu buldu ama neyse canı sağolsun.. Motorunu sattık şimdi yeni bitane alıcam diyip duruyor uslanmaz
    jackonbir bunu beğendi.
    Agacım voltamız.. Hazır hep olmamız...

Motosikleti
    YAMAHA XMAX 250 CC
    Alıntı oulgezen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam sende ne vurdum duymazmışsın ya egzost düşmüş banamısın dememişin
    ustad yol ortasına düşseydi geri dönüp kesin kenera kaldırırdım

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:31 ----------

ilk motora bindiğim zamanlar arkadaşın scooteri ödünç aldım ist-çağlayan-şişli yönünde ilerliyorum 100 metre ilerde ışık kırmızı yandı araçlar durmaya başladı bende yavaşlamak için frene basıyorum ama sağ elimle gazı bırakmamışım hem fren hem gaz yapıyorum motor çılgın bir at gibi zıplamaya başladı resmen rodeo yapıyorum zıplaya zıplaya öndeki araca tam çakıyordum gazı bırakmışım son anda durabildim . kendi halime güldüm..yeni başlayanlar için tavsiyem gazı bırakmadan freen yapmayın bu basit el alışkanlını kazanmadan trafiğe çıkmayın

Ahmanamra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Geçenlerde ikinci uzun yolumdan geri dönüyorum sağnak yağmura yakalandım. Kaskın camını açtım buhar yapıyor diye saolsun yanımdan geçen aracın sıçrattığı su camdan içeri direk suratıma çarpınca ne yorgunluk kaldı ne stres . Öğrendim ki yağmurlu havada vizörü kapalı tutacan arkadaş .
    scooterist, zehir0101, ramcoo86 ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

çok orjinalmiş

dweios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben de bundan 4-5 yıl önce markasını hatırlayamadıgım bi scooterla dolasıyordum bir an dikkatsizligime geldi veya gozume guzel bir bayan takılmıs da olabilir tabii yol kenarındaki bir tane eski taurus'a carptım motor bi tarafta ben bi tarafta ama bende sıkıntı yok. Aha dedim hapı yuttuk napıcam simdi carpıp kacmak da yakısmaz derken zaten adam icindeymis. Cıktı izbandut gibi bir adam, soyle bi bana baktı iyi misin dedi ben de ııııeeeü tadında bir ses cıkardım tırsmaktan. Adam da durdu he iyiysen hadi yuru git zaten berbat durumda araba dedi. Ben de ne nası filan diyorum ama yandan da olur mu yahu modundayım sanki odeyebilecek param varmıs gibi. Adam da boyle elini omzuma koydu ( tekrar ediyorum rahat 1.90 110 kilo vardı yani ) bilader zaten araba kotu durumda sen bu olayın sokunu atlatıcan daa bana para vericen dee hadi sorun degil git yoluna dedi. Ben de aaaaagabeyyy sagolasınnn tadında tıpıs tıpıs gittim
    MotorKafa, scooterist, blt_59 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    benim motordada uzaktan çalıştırma özelliği var alarmın bi abimde benim motoru beğeniyor olmadı şöle bi motorumuz falan diyordu çok güzel falan diyordu.birgün dükkanda otururken dışarıda abi motorun üstüne binmiş anahtarda bende direksiyonu çeviriyor falan aklıma geldi birden önce bi uyarı için alarmı öttürdüm baktım oralı olmadı dükkanın içindede 3 4 kişiyiz onlarda dedi çalıştır bi bakim dediler bi çalıştırdım abinin haberi yok bizden fotoğraf makinası olsaydı keşke o nasıl bir korkma beti benzi attı adamın dışarı bi çıktık güle güle yığıldık yere beni gördükçe halen daha söylüyor :D

bide eski motorda havalı ferrari korna vardı dikkatsiz yayalara bire bir hepsinin yüz ifadeleri birbirinden komik :D
    qsTah ve fz6_fazer bunu beğendiler.

kim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Yaşadım ve gerçek, Trabzon da yaya olarak lokanta arıyordum, karşıya geçerken ortalama 50 ile giden bir scooter beni görünce yavaşladı ,yavaşlamasıyla motorun arkasındaki yaya motora çarptı ve direk motor sürücüsüne şu soruyu sordu Pardon abi görmedim bir şeyin varmı ?
    arca94, brds ve _ŞEVKET_ bunu beğendiler.
    7 Tepe Motosiklet Kulübü

ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    Alıntı dweios adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de bundan 4-5 yıl önce markasını hatırlayamadıgım bi scooterla dolasıyordum bir an dikkatsizligime geldi veya gozume guzel bir bayan takılmıs da olabilir tabii yol kenarındaki bir tane eski taurus'a carptım motor bi tarafta ben bi tarafta ama bende sıkıntı yok. Aha dedim hapı yuttuk napıcam simdi carpıp kacmak da yakısmaz derken zaten adam icindeymis. Cıktı izbandut gibi bir adam, soyle bi bana baktı iyi misin dedi ben de ııııeeeü tadında bir ses cıkardım tırsmaktan. Adam da durdu he iyiysen hadi yuru git zaten berbat durumda araba dedi. Ben de ne nası filan diyorum ama yandan da olur mu yahu modundayım sanki odeyebilecek param varmıs gibi. Adam da boyle elini omzuma koydu ( tekrar ediyorum rahat 1.90 110 kilo vardı yani ) bilader zaten araba kotu durumda sen bu olayın sokunu atlatıcan daa bana para vericen dee hadi sorun degil git yoluna dedi. Ben de aaaaagabeyyy sagolasınnn tadında tıpıs tıpıs gittim
    aynı senin hesap, benim de başıma benzer bir olay geldi...
    ama benim çarptıgım 2011 merso c180 idi...
    olay haziran 2011 de oldu...
    ankara-kızılayda suzuki an125 ile 3 şeritli ana caddeye(meşrutiyet caddesine) döndüm...
    önümde sadece 2011 model mercedes c180 var,başka hiç bir araç yok......
    solda çok güzel tombiş bir hatun vardı...3-5 sn ona baktım...sonra önüme bir baktım merso yavaşlamış frene bastım güm vurdum...motorun arka kalktı ben motordan çıktım caddede 4-5 adım koşarak zor durabildim...ama düşmedim...
    sonra tutanak felan tuttuk...o yoluna ben yoluma...

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)