Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

usta ve samimi önerilere ihtiyacım var.. YARDIM!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    wolfsat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym wolf
    Alıntı beyaz atlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel motor arkadaşım... şehir dışına çok çıkmayacaksan 250 akmanın pekde anlamı yok zaten... ne alırsan hayırlı olsun şimdiden...
    teşekkur ederim ..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    onur_600f - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 cbr 600f
    tvs apaçi guzel secım oldu bencede hındıstan malı saglam moto kaskını secerken ılerıyı dusun dostum ss guclu bır motor dusunuyorsan ılerıde bıraz fazla para ver ıkı kere alma derım dızlık kesınlıkle almalısın 50-70 lıraya guzel dızlıkler var bendekı venom mesala cokta memnunum eldıven yıne 30-60 lıraya uygun seyler bulabılırsın daha pahalıları var tabı ama sonra butcen ıyı olunca alırsın tvs de bunlar keser benım montta venom 150 tl cıvarı fena sayılmaz korumaları cok ıyı kısın ıclıgı sayesınde cok ıyı koruyor soguktan eksısı ıse bıraz agır ve sıcakta onunu acmam gerekıyor bıraz yakıyor yoksa trafıkte ruzgar alamayınca
    Okumak cehaleti giderir, öküzlük bakidir.
    street king

Güzel Şale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kardeş tecrübem hiç yok diyorsun. Lütfen 150cc motosikletle başla. Ybr125, cbf150 veya Tvs150 hiç fark etmez, üçü de seni üzmez. Tecrübe kazandıktan sonra bir süre de 250cc ile tecrübe kazanırsın sonra büyük cc motosiklet düşünürsün.
    Nokta kadar menfaat için virgül kadar eğilme...

onur_600f - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 cbr 600f
    tvs kullanıcı topıgıne baktın mı? bıraz yardımcı olurlar
    Okumak cehaleti giderir, öküzlük bakidir.
    street king

alicebbar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT25+RKS Freccia
    güzel kardeşim scooter bakıyorsan sana daelim s3 öneririm 125 cc bir motor hem yakıtta ekonomi olur hemde şık fiyatı 8000 küsür ama taksitle alırsın rahat rahat ödersin

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence sıfır alma, sıfır alıpta 1 2 sene sonra yükselteceksen hiç alma
    ikinciel apache al, ybr al. sıfır almamanın ikinci nedeni acemisin ve ister istemez zarar verebilirsin.
    100 lük cud tan 150cc ye geçince ben bile zorlandım ve düştüğümde oldu açıkçası.
    apache çok güçlü acemi için zaptedilmeyebilir
    maksimum 3000 e ikinciel al hemen hemen aynı fiyata satarsın sonra 250cc alırsın, geri parayı yatır bankaya
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

Motosikleti
    sym wolf
    scooter düşünmüyorum TVS Apache RTR 150cc almaya karaverdim.. cuma günü 0 ını 3950 ye alacagım :D 100 de 95 ihtimal :D

kask vs yı de 1000 tl ayırmayı düşünüyorum sagllam olsun uzun hem daha guvenılır hem de uzun vadede kullanılırım .

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Alıntı wolfsat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    scooter düşünmüyorum TVS Apache RTR 150cc almaya karaverdim.. cuma günü 0 ını 3950 ye alacagım :D 100 de 95 ihtimal :D

kask vs yı de 1000 tl ayırmayı düşünüyorum sagllam olsun uzun hem daha guvenılır hem de uzun vadede kullanılırım .
    En iyisini yapmış olursun kardeşim
    Hem güçlü hem yakışıklı hem az yakıyor hemde fena kaçıyor
    sağlamlığına zaten diyecek yok benimde tercihim tvs olurdu
    Sado

Motosikleti
    sym wolf
    saol kardeşim darısı senın basına ... sana da tavsıyem alacagın araba 5-6 bın lıra falan ise hıc alma hem zevk vermıyo hem senı sanayıden çokarmıyo tafsıyem motor al ... darısı sennın basına

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    saol kardeşim darısı senın basına ... sana da tavsıyem alacagın araba 5-6 bın lıra falan ise hıc alma hem zevk vermıyo hem senı sanayıden çokarmıyo tafsıyem motor al ... darısı sennın basına
    Wallahi aylardır tartışıyoruz bi kere kaza yaptık diye motor almıyorlar arabayada ben sıcak bakmıyorum hem 6,7 bin tl lik araç dediğin gibi sanayiden çıkmayacak 93,94 model olacağı için hemde benzine yetişmem ben :(
    Sado

Motosikleti
    sym wolf
    bende 92 model lada vardı 2 gün önce sattım alalı 3 aylmadı hem yakıta para yetısmıyo hem zevk vermıyo hem sanayıden cıkamadım ... arabadan sogudum tamamen yanı..

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben daha önce forumda sizin kadar hızlı karar veren yeni başlayan kullanıcıya hiç rastlamamıştım vallahi bravo

biri gelir neyle başliyim der sonra sayarız ybr cbf tvs sonra hangisi der sonra onun gazı onun kılı tüyü derken konu olur 3 sayfa sonra ertesi gün tekrar sil baştan hoş şikayet ettiğimden de yazmıyorum da sadece çabuk ve net karar vermeniz hoşuma gitti

hayırlı olsun güle güle iyi günlerde kullanın. ayrıca sormayı unuttum ehliyeti almışmıydınız? almadıysanız mutlaka motordan önce ehliyeti alın ki başınız ağrımasın
    kymco agility 50 5700km >> honda cbx 250 2100km >> honda cb 125 ..?
    Demirden korksak motora binmezdik..

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ygk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kask mont dizlik eldiven için minimum 1000 tl para ayırın. pantolon isteğe bağlı ama olsa çok daha iyi olur. diğerleri şart.

motor konusunda, cbr250 içinde 125 içinde aynı şeyi söyleyeceğim ; acemi olduğunuzdan motor illaki düşecek. grenajlı bir motor alırsanız çok zarar edersiniz.
    öbür yandan commuter tarzı bir motora bakarsanız başlangıç için, çoğunlukla birkaç sıyrık ayna ve sinyalle düşmeleri kurtarırsınız.sizi apache150, ybr125 ve cbf150 ve cb125e modellerine bakmaya davet ediyorum. en uygun başlangıç motorları bunlardır.
    aralarındaki farklar için forumu araştırabilirsiniz ama şöyle özetlersek ;
    yakıt ybr125
    konfor cbf150
    performans tvs apache olarak sıralıyoruz. öte yandan hem konforları hem performansları hemde yakıtları arasında uçurumlar yok. hemen hemen aynı. bunların üstünde 5 10 bin km yapınca cbr125 yada 250ye yönelebilirsiniz. tavsiyem budur

profosör gibi cevap vermişin bravo
    başlangıç için o para çok

Motosikleti
    sym wolf
    Alıntı safakk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben daha önce forumda sizin kadar hızlı karar veren yeni başlayan kullanıcıya hiç rastlamamıştım vallahi bravo

biri gelir neyle başliyim der sonra sayarız ybr cbf tvs sonra hangisi der sonra onun gazı onun kılı tüyü derken konu olur 3 sayfa sonra ertesi gün tekrar sil baştan hoş şikayet ettiğimden de yazmıyorum da sadece çabuk ve net karar vermeniz hoşuma gitti evet

hayırlı olsun güle güle iyi günlerde kullanın. ayrıca sormayı unuttum ehliyeti almışmıydınız? almadıysanız mutlaka motordan önce ehliyeti alın ki başınız ağrımasın
    aslında her zaman hızlı karar veren bır ınsanım aceleci davranırım kişikle ilgili ama forumdaki arkadaşlaın yardımları kararımı hızlandırmada cok etkisi oldu saolsunlar aklımda prüz kalmadı
    ehliyeti b ile almıstım :>>>>>>

Motosikleti
    Apache Rtr+Jl125C
    ne demek aklına takılan soru varsa herhangi bir konuyla ilgili yardımcı olurum.

şimdiden hayırlı olsun kazasız belasız güle güle kullan

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aslında her zaman hızlı karar veren bır ınsanım aceleci davranırım kişikle ilgili ama forumdaki arkadaşlaın yardımları kararımı hızlandırmada cok etkisi oldu saolsunlar aklımda prüz kalmadı
    ehliyeti b ile almıstım :>>>>>>
    iyi ozaman ehliyet sorununda yok al artık şu motoru da resimlerine bakalım bizde hem bizimde gözümüz gönlümüz açılır yeni motor gördükçe
    kymco agility 50 5700km >> honda cbx 250 2100km >> honda cb 125 ..?
    Demirden korksak motora binmezdik..

Motosikleti
    sym wolf
    ARKADAŞLAR ÖNCELİKLE HEPİNİZE ÇOK ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM YARDIMLARINIZ İÇİN ....
    BU GUN SAAT 1500 DA KVS APACHE RTR Mİ ALIYORUM

2008 MODEL SİYAH 2250 YE ALIYORUM VETECRUBEM OLMAMASINA NEDENI ILE GECİŞ MOTORU OLARAK KULLANACAGIM İÇİN 2. EL ALAMAYI MANTIKLI BULDUM ..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)