Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR çakması Skyjet SJ 150/f5 hakkında bilgi

Motovento
    REKLAM ALANI

Forumdaki herkese merhaba , aksel ben.
    Yakında bende sizin gibi motor delisi olucam. Artık rüyalarıma giriyo.Her gün istanbul trafiginde toplam 20 kilometre otobüslerde sürünmekten gına geldi. İlk motorum olucak, iyi bisikletçi ve şöförüm, bir kaç kere de vitesli motor kullanmışlığım var.
    İnternette okumadıgım kaynak kalmadı fiyat/performans ve güzel görüntü anlamında buldugum en iyi motor bu honda replikası skyjet.
    1200 tl ye 6.000 km de buldum, lakin bütçemde o kadar bile diil, adam taksikle kabul ederse alıcam. Sizden bu motor hakkında ve yeni başlicak olan bana tavsiye ve bilgilerinizi paylaşmanızı rica ediyorum.Şimdiden teşekkür ettim sizlere.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mr.cihans - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    hosgeldın konuyu okuyunca ahanda benden dedım oncelıkle mın. 500tl ekıpmana ayır kask mont eldıven koruyucu vs. ondan sonra motoru al yada motoru al ama ekıpmansız bınme karar senın
    Artisliğin sonu figüranlıktır...

AzRaİL42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Scoo AngeL...
    3-4 Sene önce bir arkadaşımda vardı o zman kullanmışlıgım vardı şöyle söyliyim motorda titreşim üst devirlerde çok fazla motor resmen vibrasyona giriyor son süratlarda gidişine gelince gidiyor hani gidişine lafım yok frenleride o motora göre çok güzel biraz fazla ısınıyor onu söyliyim düşük bütçeyle alınıcak bir motor yanlız sigortası muaynesi olsun bandrol ve trafik cezalarınada dikkat et.
    Motosiklet bir özgürlük ve keyif aracıdır. Bu özgürlük ve keyfin en önemli ve öncelikli koşuluysa kask kullanımıdır.
    Kask, motosiklet sürüş güvenliğinin en önemli ve olmazsa olmaz koşuludur.

Alıntı Mr.cihans adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hosgeldın konuyu okuyunca ahanda benden dedım oncelıkle mın. 500tl ekıpmana ayır kask mont eldıven koruyucu vs. ondan sonra motoru al yada motoru al ama ekıpmansız bınme karar senın
    aha yandık bide onlara para lazım dimi peki devir işlemi çok para mı?

Alıntı AzRaİL42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3-4 Sene önce bir arkadaşımda vardı o zman kullanmışlıgım vardı şöyle söyliyim motorda titreşim üst devirlerde çok fazla motor resmen vibrasyona giriyor son süratlarda gidişine gelince gidiyor hani gidişine lafım yok frenleride o motora göre çok güzel biraz fazla ısınıyor onu söyliyim düşük bütçeyle alınıcak bir motor yanlız sigortası muaynesi olsun bandrol ve trafik cezalarınada dikkat et.
    Sürat meraklısı diilim zaten o kadar ama binince degişir belki.Vibrasyon sorununu duydum ama ne kadar rahatsız edebilirki, yani şehiriçinde toplam 20km yol yapsam yorulmam heralde o kadar? her türlü otobüslerde çile çekmekten iyi, bide aynı para diil mi öğrenci adamım, aliyim de bi şekilde hallederim muayene falan

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:35 ----------

sizce bu motor alınır mı?

Devir ifllemi 70 küsür lira civar›nda.
    Can›n› s›kmak gibi olmas›n da o bütçeyle iflin biraz zor Aksel.
    Daha bunun ehliyeti, ekipman› var.
    Almak istedi€in motoru tan›m›yorum, eh iflte dedirten çinliler ç›kabiliyor bazen.
    Yine de 1200 liraya al›nan motor adam› yolda b›rakma ihtimali çok yüksek.

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    çok titriyo hatta vidaları çıkıyor
    ancak cbf150 yi fena tokatladı hatta 2 kişi ps150 mide fena tokatladı
    ilk resimdeki motorunda nete fotorafını ben yüklemiştim arkadaşta hala o motor duruyo
    Mustafa Kemal Atatürk

Gönül isterdiki honda alalım ama nerdeee, sigara paramız zor çıkıyo.Ehliyet var, 1200 motor+ 500 koruma dalgametresi+ 100 ruhsat derken 1800 lira etti. adam taksikte verirse alıyorum işte.
    Ehehe yahu 60 70 de giderkende mi titriyo? Düşük devirde titriyo mu?

Muhendis45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache, TDM 850
    Ruhsat devir işleminde 86 tl ödeniyor diye biliyorum.
    Ölümüne gidelim dedinde benzin mi yok dedik

forewer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZZ-R1200
    Alıntı akselakimm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Forumdaki herkese merhaba , aksel ben.
    Yakında bende sizin gibi motor delisi olucam. Artık rüyalarıma giriyo.Her gün istanbul trafiginde toplam 20 kilometre otobüslerde sürünmekten gına geldi. İlk motorum olucak, iyi bisikletçi ve şöförüm, bir kaç kere de vitesli motor kullanmışlığım var.
    İnternette okumadıgım kaynak kalmadı fiyat/performans ve güzel görüntü anlamında buldugum en iyi motor bu honda replikası skyjet.
    1200 tl ye 6.000 km de buldum, lakin bütçemde o kadar bile diil, adam taksikle kabul ederse alıcam. Sizden bu motor hakkında ve yeni başlicak olan bana tavsiye ve bilgilerinizi paylaşmanızı rica ediyorum.Şimdiden teşekkür ettim sizlere.

http://img10.imageshack.us/img10/3165/dsc00096pb.th.jpg
    http://img836.imageshack.us/img836/2...1838639.th.jpg
    http://img40.imageshack.us/img40/978...5741698.th.jpg
    Hoşgelidiniz, ehliyetiniz var mı?
    '92 ZZ-R250, '06 ZZ-R600, '05 ZZ-R1200

Muhendis45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache, TDM 850
    akselakimm Dostum bir motora bağlanma derim ben, bu imitasyonlar hemen bozulabiliyor. Bende bir ara bir tane ybr ye sarmıştım fiyatı uygun diye. Fiyat uygunsa bedava demek değildir ki bu. Bana kalırsa alma, skyjet alan bir arkadaşım tamirciden çıkmıyordu. 70-80 dede titrer, cıvatalar çıkıyor denmiş hayatından daha da önemli değil ya. Boşver biraz daha biriktir düzgün birşey al. Bana verilen nasihatleri sana yönlendiriyorum direk.
    Ölümüne gidelim dedinde benzin mi yok dedik

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    1200 bütçe az değil mi..pavyonda bile daha faz hesap geliyo adama...

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    kubamotorun benzer 150 liğini de ben kullandım 6 ay kadar
    performanslı motordu ama aşırı titreşim yüzünden bağlantıları kırıldı, plakası yırtıldı; motordan tiksindim, çin malına tövbe ettim, başka motor aldım

ms90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    90' Jawa TS350, 06' Mondial 125 KT
    hani bi laf vardır bakarsan bağ olur bakmazsa dağ.. Bu çinliler de böyledir hocam, tamam Hondalar Yamahalar Kawasakiler kadar olmaz, ama düzenli bakarsan da yolda koymaz kolay kolay, bende çinli kullanıyorum, 2ooo kmdir (bnm yaptıgım kaza hariç) hadi tamire gidelim demedi, benzini bitmeden yolda kalmadı, 2oo km kontak kapatmadan benle birlikte geldi vs vs.. Yani demem o ki, temiz bişiyse al, arada civatalarını sık, bakımını hafiften yap, götürür seni..
    Saygılar
    iki tekerse, iyidir arkadaş

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1200 bütçe az değil mi..pavyonda bile daha faz hesap geliyo adama...
    cevaba bak
    angaranın pavyonları pahalı
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

Çinli deyi geçmeyin bendede kuba pars vardı 10000 km devirdim uzun yolda %80
    Tek sıkıntı yedek parça sıkıntısı ve garati konusuda. Garantini adı var kendi yok. Bakımlarını yaptırdıktan sonra sıkıntı çıkarmıyor diyebilirim

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Hocam 2012 konusunu konunun dışında bir makinayla hortlatmışsınız tebrikler.
    wing41 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler