Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Fikir Ve öneri

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    zx-6r
    arkadaşlar öncelikle herkese selam....
    yoğun kafa karışmalarından sonra ER-6n almaya karar verdim bu motoru kullanmış veya motor hakkında bilgisi olan arkadaşların motorun artıları ve eksilerini bana sölemesi benim için velinimet olur....!
    herkese kazasız ve belasız sürüşler....!
    şimdiden herkese thanks...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    rEnE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    thanks
    Comfirmation Bias

hayırlı olsun ne diyelim iyi gunlerde kullan arkadasım

CaBRioLeT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1150 RT
    güzel bir seçim hayırlı olsun
    O KASKI Hemen Kafana Geçir.......

gopreis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni 200 racer
    hayırlı ugurlu olsun ama motor hakkında cok fazla bilgim yok

motosport - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW boxer (nostalji) inşallah
    sürmedim ama incelediğim kadarıyla gerçekten güzel bir motor hayırlısı uğurlu olsun şimdiden kazasız belasız sürmek nasip etsin
    [URL="http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=8625"]KONYALI MOTORCULAR TOPLANIYORUZ[/URL]

ilnapoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arıyor
    arkadaşlar adam motoru henüz almamış almaya karar vermiş ve bizden fikir istiyor, sizse hayırlı olsun mesajlarıyla zırvalıyosunuz. motor hakkında fikriniz yoksa eğer bişey yazmak zoruda değilsiniz özellikle de hayırlı olsun diye yazmanıza hiç gerek yok çünkü ortada daha motor yok, biraz daha dolu mesajlar atın lütfen ya.

neyse bu kadar eleştiriden sonra motor hakkında fikrime gelince motoru kullanmadım fakat yakından inceleme ve kullanıcı fikri alma fırsatım oldu. kullanıcıları motorun çok dengeli ve kullanımının rahat olduğunu söylüyorlar, uzun yolda da rahatlıkla kullananlar var. ayrıca performansı da bir hayli yüksek. benim grdüğüm kadarıyla motosiklet oldukça kompakt boyutlara sahip, kontrol etmesi kolay olsa gerek, oturuş pozisyonunu bira Ducati Monster'a benzettim, yere yakınsın ve motosikleti çok rahat kavrayabiliyosun. işçilik ve malzeme kalitesi oldukça yüksek bence şuan türkiyede satılan sınıfının en iyi motosikleti.

Kardesim ben samsun da DAYUN marka motosiklet aldım.Motorsiklet çok hosuma gitti.Uzaktan kumandası alarmı var 125cc ve 1750 ytl ye aldım.Baska kullananlar varmı?fikirlerinizi bekliyorum haydi

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Teknik özellikleri bilmiyorum ama bence görüntü olarak çook güzel.

Motosikleti
    zx-6r
    ilnapoli çok sağol yanlış birşey yapma korkusu var dı içimde ama şuan rahatım hatta leventeki kawa bayiye gittim motora bir de şöle alıcı gözü il baktım gerçektende çok güzel motor ama fuarı beklicem belki bir indirim söz konusu olabilir... mantıklımı sizce?
    motoru alınca hayırlı olsun dersiniz artık arkadaşlar...

Motosikleti
    zx-6r
    inlapoli yaklaşımın için sağol valla motru almadan hayırlı olsunlar yağmış neyse alınca tekrarda bi hayırlı olsun derler..
    valla fuarı beklemeye karar verdi bakalım belki fiyatta iskonto olabilir düşüncesindeyim....

arkdaşlar dayun crazy 150 hakkında bilgisi olan varmı acil destek ve ardmlarınızı bekliyorum

GT250rAlanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4 Silindirden başkası YALAN
    Alıntı clkcelik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkdaşlar dayun crazy 150 hakkında bilgisi olan varmı acil destek ve ardmlarınızı bekliyorum
    Horrrrtt

Hocam yeni üyesiniz gördüğüm kadarı ile..
    forumda arama yaparsanız daha iyi olur..
    "Ve ben 24 yaşındayken kendimi Türkiye'nin bağımsızlığına armağan etmekten onur duyuyorum."
    Deniz Gezmiş 28 Şubat 1947 - 6 Mayıs 1972

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler