Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Aprilla RS 250

Motovento
    REKLAM ALANI
    94CanRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 250r
    Merhaba arkadaşlar hala 250 cc arayışındayım Mondial 150 vulture mu satıyorum 2.300 tl ye 2800km de bir kere yan yatmadı.İlgilenen olursa ulaşsın.Neyse konuya gelelim kawas mı honda mı hyosung derken ne göriyim 7 milyara RS 250 tamam çift zaman , eski ( '99 ) , parça yok ama çok eğlenceli gözüküyor.Sizce çoook mu uğraştırır yoksa eğlencesine değer mi ? fikirlerinizi bekliyorum
    ''Uçmayı seviyorsan, düşmeyi de bileceksin. Korkarak yaşıyorsan, yalnızca hayatı seyredersin.'' #99 JL

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda cb125e
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...55808062/detay
    Bahsettiğin motor bu sanırım degısık eskı yuzune ragmen gunumuz teknolojısı var gibi uzmanlar yorum yapar bırazdan... Ama yakıtı cok olucagı kesin
    [B]Artisliğin sonu figüranlıktır...[/B]

Motosikleti
    Honda cbr 250r
    ya makine süper gerçekten mantık olarak çok ters çok yakar parça yok eski satılmaz bilmem ne ama açıkçası 9 milyara honda 250r sıradan tek silindir bir 250 iken bu v2 çift zaman tam bir ekol ben bayıldım. videolarını izledim sıkı gidiyor valla
    ''Uçmayı seviyorsan, düşmeyi de bileceksin. Korkarak yaşıyorsan, yalnızca hayatı seyredersin.'' #99 JL

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Aprilia rs 125 al.Arkadaşımda var çok eğlenceli makine.Hemde görünüşü çok daha güzel.

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    O motoru dorumdan bir arkadaş satıyorsdu yanlış hatırlamıyorsam
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

kefeeee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Speed Triple 955i / Yamaha BWS 100
    Yeni kasa rs125 al çok daha eğlenceli, parçası var bide. Ninja 250 almanı tercih ederim ama tabi
    Bilgi Üniversitesi Motosiklet Kulübü Kurucu üyesi.
    Lütfen cevap yazdığınız yorumumu beğenin. Yazdıktan sonra bakmayı unutabiliyorum.

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı 94CanRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar hala 250 cc arayışındayım Mondial 150 vulture mu satıyorum 2.300 tl ye 2800km de bir kere yan yatmadı.İlgilenen olursa ulaşsın.Neyse konuya gelelim kawas mı honda mı hyosung derken ne göriyim 7 milyara RS 250 tamam çift zaman , eski ( '99 ) , parça yok ama çok eğlenceli gözüküyor.Sizce çoook mu uğraştırır yoksa eğlencesine değer mi ? fikirlerinizi bekliyorum
    O satılan aprilia benim eski motorum
    3 yıl önce bir arkadaşa satmıştım satmadan öncede üzerine wiseco piston ve sekman takımı taktım.
    Geçen yıl yine bana bakıma geldi makina turbo bıçaklarını temizlerken bakmıştım piston ve sekmanları hala sıfır gibi
    Açık konuşmak gerekirse rs 250 den aldığım zevki şuanki motorumdan alamıyorum
    Birde şu var eğer acemi isen sakın bulaşma derim her turbo açısında ön kaldıran 79 hp bir makinadır kendisi
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

cihangir151 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax
    hayalim...

600 lük yerine tercih edilebilecek nitelikte. yakıt, bakım, masraf vs. bakımdan eşdeğer.

Motosikleti
    Honda cbr 250r
    Alıntı ExTReMa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O satılan aprilia benim eski motorum
    3 yıl önce bir arkadaşa satmıştım satmadan öncede üzerine wiseco piston ve sekman takımı taktım.
    Geçen yıl yine bana bakıma geldi makina turbo bıçaklarını temizlerken bakmıştım piston ve sekmanları hala sıfır gibi
    Açık konuşmak gerekirse rs 250 den aldığım zevki şuanki motorumdan alamıyorum
    Birde şu var eğer acemi isen sakın bulaşma derim her turbo açısında ön kaldıran 79 hp bir makinadır kendisi
    profesyonel değilim ama acemi hiç değilim 1000 kullanan bunuda kullanabilir diye düşünüyorum.7 milyara 600 lük keyifi ki sen daha da keyifli olduğunu söylüyorsun. Peki bakımı parçası zor olduğunu biliyorum fakat çok mu zor yani aldıktan sonra pişman olurmuyum sence ne gibi eksileri var

Motosikleti
    Honda CBR 125R 2011
    12-13 yaşındaki 250 lik motora ben o parayı vermem...tabı zevk meselesi ama onun yerıne 250 nınja alırım kawa daha iyi...

Motosikleti
    Honda cbr 250r
    mantık olarak tamam da ninja yı performans ve heyecan da ikiye katlar gibi geliyor.görünüş ve ses de de.frenlerde brembo aman tadından yenmez valla da işte çok sıkıntı çıkarır mı diye korkuyorm öyle her gün okula git gel motoru değil şimdi

YILDIRIMBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 SMT
    Ben bu konularda maceraperest biriyim.Hayallerimin keyfimin peşinden giderim.Motosiklete keyif almak için biniyoruz bir ihtiyaç değil (kelime anlamı olarak bakmayın buna)bir zevk kültürü.Bu sebeple içimin ısındığı motora binerim tabi ki mantığındayım.Çok harika bir motor.Eski kullanıcısı olan bir büyüğüm vardı motorlardan konuşurken cbr 250 rr (eski olan 4 silindirli gaddar alet) ve bu motoru bayağı övmüştü.Olumsuz yönü kalmazsa aklında alınabilir.

cihangir151 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax
    bence ebay gibi sitelerden parça durumlarına bak altından kalkarım diyorsan alınabilir.

kefeeee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Speed Triple 955i / Yamaha BWS 100
    Alıntı 94CanRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mantık olarak tamam da ninja yı performans ve heyecan da ikiye katlar gibi geliyor.görünüş ve ses de de.frenlerde brembo aman tadından yenmez valla da işte çok sıkıntı çıkarır mı diye korkuyorm öyle her gün okula git gel motoru değil şimdi
    Sesi sadece başını ağrıtır o konuda şüphen olmasın. güzel bi sesi olmadığı kesin bi konu. ebayden parça halledilir ehrtürlü ama sen hayalinde istediğin motoruna kavuş.

Şöyle düşün. seçeneklerini önüne al ve deki "bugün hepsi aynı şartta aynı parada aynı yedek parça parası ve bulunurluğunda olsa aynı yakıtı yaksa, hangisini alırdım?" cevabını ver git al. Ben böyle yapardım. Sen o zevkle aldıktan sonra bıkmazsın hiç bi şekilde
    Bilgi Üniversitesi Motosiklet Kulübü Kurucu üyesi.
    Lütfen cevap yazdığınız yorumumu beğenin. Yazdıktan sonra bakmayı unutabiliyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)