Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Bugün Trafik'te yaşadığım ilginç olay;

Motovento
    REKLAM ALANI
    umtakc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    Aslında sizin başınızada böyle bir olay geldimi veya gelseydi ne yapardınız öğrenmek istiyorum Ümraniye civarı trafikte aralardan geçerek yavaş yavaş ilerliyorum ford focustaki bir vatandaş el kol hareketi yaptı yanından geçtikten sonra bekledim ne var dedim çocuk uyuyor falan niye ses yapıyorsun eyvallah dedim gideceğim diyorki hala ses yapıyor git falan artistlik yani tamam dedim gittim.Dua etsin yanında eşi ve çocuğu vardı aracın direksiyonunu yedirirdim herhalde

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Muhendis45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache, TDM 850
    Çocuk uyuyor kapat kontağı sık debriyajı ayağa kuvvet :D
    @po bunu beğendi.
    Ölümüne gidelim dedinde benzin mi yok dedik

Onur Y. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300 HAYABUSA
    Alıntı umtakc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslında sizin başınızada böyle bir olay geldimi veya gelseydi ne yapardınız öğrenmek istiyorum Ümraniye civarı trafikte aralardan geçerek yavaş yavaş ilerliyorum ford focustaki bir vatandaş el kol hareketi yaptı yanından geçtikten sonra bekledim ne var dedim çocuk uyuyor falan niye ses yapıyorsun eyvallah dedim gideceğim diyorki hala ses yapıyor git falan artistlik yani tamam dedim gittim.Dua etsin yanında eşi ve çocuğu vardı aracın direksiyonunu yedirirdim herhalde
    Açıkçası benim başıma bu kadar saçma bi olay gelmedi. ama bir gün şişli mc donaldsta birşeyler atıştırıyordum. trafikte sıkıntı olmasındiye motoru kaldırıma aldım. yedim dışarı çıktım polis dediki motoru kaldırımdan indirebilirmisiniz birazdan amirim gelecek sıkıntı yaşamayalım dedi. tamam dedim ulem motoru indiricem ama yol tarafı full araç dolu o kadar yakın park etmişlerki motoru indirecek yer yok 5 - 10 metre ilerde bi boşluk gördüm oradan indireyim dedim gidiyorum. sol omuzumdan biri dürtüyor. bi teyze. bana dediki burası yayalar için burada sürme bende dedimki zaten indirmeye çalışıyorum soldaki arabalar demeye kalmadı teyze burada süremezsin sen nebiçim insansın felan deyince ben bir cinlendim verdim ara gazını verdim ara gazını teyzenin sesi yok oldu tabi işe yarıyor. eğer senin olay başıma gelseydi gıcıklığını ara gazı verirdim
    arca94 bunu beğendi.
    Tavuk döner ben yolumdan dönmem Az çene, çok sürüş

eralpt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motosiklet, kamp, bilgisayar
    Valla ben 23 yıllık motorcu ve eğitmen olarak eksoz takılmış motorlarla sehiricinde gazlayanlara uyuz oluyorum..
    Kadıköy barlar sokağında bi tane 600rr trafik tıkalı bekliyor paso ara gazi veriyor.. Komple boş eksozla.. Az daha birinden dayak yiyecekti bende dayak atan tarafin şahidi olurdum.. Uyuyani var hastasi var yaşlısı var bebegi var.. Resmen terbiyesizlik bi gün birini indirecem aşağı o olacak.. Motosiklet sürücüleri serseri değildir diye kıçımızı yırtıyoruz adam mahalle arasında insanların içinde durduğu yerde ara gazi veriyor..
    Khutuck, Olcay Avşar, KAYA28 ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hahaha hemen sessiz moda alıyorum abey deseydin Hasta adam çok yaw
    Raphae1 bunu beğendi.
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

umtakc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    O konuda bende hassasım mahalle aralarında ,hastane önlerinde ama bu vatandaşın canı başka birşeye sıkılmış gibiydi
    Alıntı eralpt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla ben 23 yıllık motorcu ve eğitmen olarak eksoz takılmış motorlarla sehiricinde gazlayanlara uyuz oluyorum..
    Kadıköy barlar sokağında bi tane 600rr trafik tıkalı bekliyor paso ara gazi veriyor.. Komple boş eksozla.. Az daha birinden dayak yiyecekti bende dayak atan tarafin şahidi olurdum.. Uyuyani var hastasi var yaşlısı var bebegi var.. Resmen terbiyesizlik bi gün birini indirecem aşağı o olacak.. Motosiklet sürücüleri serseri değildir diye kıçımızı yırtıyoruz adam mahalle arasında insanların içinde durduğu yerde ara gazi veriyor..

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    ne garip insanlar var yahu

Hakanİnan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Allah kerim :)
    Bazen denk geliyorum arabadayken yanında karısı var çoulu çocu var artislik yapıyor bizde delikanlıyız ya bişey yapmıcamızı biliyo tabi ama bi gün gelicek o günün gelmemiş olması için dua edecekler
    Nezaketi zayıflık sanma, suskun olduğuma aldanma. Dizüstünde durduğumuz içindir, sebebim olup ayağa kaldırma.

Güzel Şale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kardeş suç senin kusura bakma! Ne diye trafiğe motosikletinle çıkıyorsun, ayıp değil mi!
    Nokta kadar menfaat için virgül kadar eğilme...

Motosikleti
    Runner ST200 Siyah
    Valla ustam en iyisini yapmissin dogru olanda budur tabi soyle bir hadis bile var birine kizipta bir baskasina zulum etme diye adam haksizda olsa yanindakilerin sucu yok tabi ben bunu suan bu kafayla sakin sakin yaziyorum ama o anda senin yerinde olsaydim belkide farkli olurdu sabirli olmandan dolayi tebrik ederim.

syn022 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok sattım Cbf'yi Maxi arıyorum.
    Kapasın camları adama bak. Focus camları kapayınca içeri ses almaz. Eski bişey olsa eyvallah.
    ~ - 2012 Skoda Octavia TDI DSG - 2011 Palio Sole 1.4 Premio ~

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ulem nebiçim adam hem çocuk uyuyor diyor hem camı açık hemde kendi arabasıda çalışıyor. çocuk uyuyor diye şikayet edecekse trafikde işi ne?

Ha yalnız egzos boşaltılmış olur, öküz anırması gibi ses çıkarır ozamanda öyle motorcuya temiz bir meydan dayağı müstahaktır...

Motosikleti
    Runner ST200 Siyah
    Alıntı syn022 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kapasın camları adama bak. Focus camları kapayınca içeri ses almaz. Eski bişey olsa eyvallah.
    Sesi belki kesiyordur ama yukses cc li racing tarzi motorlarda bass sesii gibi derinden derinden urkutucu bi ses geliyor arabamla giderken cok duymusumdur bu sesi.

otherworld - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xt660z
    motorların boş yere ara gazı vermesine bende katılmıyorum. mesela, mahalle aralarında sürekli gaza yüklenen cahiller var. bunlara bende küfürü basıyorum. bende egzoz severim ama insanları rahatsız etmek kimsenin hakkı değil. ülkemizde sürekli genelleme yapıldığı için kurunun yanında yaş da yanıyor maalesef. yalnız, motorun trafikte giderken ses çıkarması da bir o kadar önemli. çünkü, o kadar cahil otomobil sürücüsü var ki bunlar yüzünden kazalar oluyor.

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    İşin içinde çocuk varsa,ben öyle bir tepki karşısında (Çocuk olduğunu fark etmedim ve olabileceği aklıma bile gelmedi,çünkü daha önce böyle birşeyle karşılaşmadım...Kusura bakma özür dilerim;iyi günler)

Hepsi bukadar...
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

serdar60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer
    Alıntı eralpt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim yasadigim yerdeki motor kullanicilarinin yuzde doksani serseri hocam. Hekadar yirtinirsak yirtinalim. Cokta birsey degismiyor.

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    geçen gün genişliği en az 15 metre olan bir yolda durmam gerekiyordu (araba ile gidiyorum), arkamda bir motorcu gördüm ve her zamanki gibi önünü kesmemek için önce en yavaşlayıp sağa yanaşacağıma önce sağa yanaştım, sonra durdum ve arkamdan korna sesi, (odaklanmışya bana, kaldırıma çıkıcam nerdeyse ama yapışmış arkama) az ilerleyerek önümde durdu, bende zaten arabadan inecektim ne var lan demeye kalmadı ki kadınmış sürücüsü, kask filan yok, cup bi motor, tam serseri. neyse gerizekalı filan dedi, bende koskoca yola sığamadınmı lan diye çemkirdim, arabada yaşlı bayanlar olduğu için daha ileri gidemedim yoksa kadın madın dinlemeden basacaktım sopayı
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

Gereksiz yere aragazı verenler ile kask takmayanlar aynı kişiler...

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Benzin litresi neredeyse 5 lira olmuş, hala durduğu yerde gereksiz ara gazı veren saflar var mı yaa
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Kardeşim böyle rahatsız adamlar var.
    Hele ki çaldığı motorla yakalanıp yaptığı masrafı isteyen hırsızı duyunca, her şey artık çok normal geliyor
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)