Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

BULUŞMA İLE İLGİLİ

Motovento
    REKLAM ALANI
    invent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600RR 05
    ....Arkadaslar formu takip ettiğim kadarıyla, buluşma isteyen cok, ama organizasyon işi biraz zor olacak gibi görünüyor.Cünki çogu kişi farklı şehirlerde.Birde siteye üye olupta formu pek takip etmeyen arkadaşlarımız var. Bence bu koşullarda en iyi iletişim kurma yolu geçici olarak mail ile olabilir die düsünüom.Sonucta herkes maillerine bakıodur sanırım.Adminimiz son gelişmeleri mail atar herkese...
    ....Sayın Admin bey, sizden ricam bu konuyu sabitlemeniz, boylece daha kolaylıkla siteye giren arkidişlerinde konuyu gormesi saglanmıs olabilir die düşünüom.Bilmiom dogrumu düşünüom ben ara sıra düşünürüm olee : )))).
    ....Üyelerimiz hakkında bir database oluşturalım, kim nerde ikamet ediyor, motosikleti ne, yaşi, mesleği vs.vs.Bence birbirimizi bilgilendirme konusunda iyi olur die yine düşünmeye başladım ben, sonumu ii gormuom. : )
    ....Forma yeni katılan arkidişler görüyorum, onlarında tanışma kısmında kendilerini tanıtmalarını beklios : )).
    ....Evet arkidişler sisinde düşüncelerinizi alayım, eklemek istediklerinis varmı, admin ne düşünüo, ben ne düşünüyom, düşün düşün nolcek..
    ....Uleyn varya ne yası yasdım he. Komposisyon mubarek, pragraf bası bilem yağmışım baksana.Evet şaka bi yana sizlerinde görüşlerinizi bekliorum, Hepinize ii bayramlar....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    nx4_falcon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crossrunner
    En erken fuarda buluşulabilir bence üstelik Bu motorsuz bir buluşma olabilir çünkü çoğumuz istanbul dışındayız. Fakat daha önce toplu olarak Sanal ortamda buluşabiliriz. Elbetde direk Konuşmak Form ortamında mesajlaşmakdan çok daha sıcak ve bilgi alışverişi daha yoğun olacakdır.
    Ne Mutlu Turkum Diyene...
    2003-2005 NX4 FALCON
    2006 CBF600S ABS

evet fuarda buluşmak fikri gayet güzel.hatta hava güzel olursa ben motorlada gelebilirim.bursa'dan gelicem, tamir takımlarımı ayarlıyim şimdiden

bu arada ben meslek konusunda bildirimde bulunmayı reddediyorum.burada öğreci olanlar, işi gücü olmayanlarda olabilir.ayrıca iyi bir işi bol parası olanlarda olabilir.bunları ortaya döküp kafalarda tanışmadan önyargı oluşsun istemiyorum.ayrıca aramızda bu yüzden bir soğukluk yada fark olmasınıda istemeyiz herhalde.unutmayalım ki hepimizin ortak paydası motosikletdir.bunun dışındaki konuların bu ortamda veya ilerde inşallah olursa buluştuğumuzda konuşulmamasını öneriyorum.

Motosikleti
    crossrunner
    Ewet meslek çok önemli değil . Tek ortak noktamız motorsiklete gönül bağlamak olsa bile yeter
    2003-2005 NX4 FALCON
    2006 CBF600S ABS

ya sokarım mesleğe bea ben belki motorsuz bile olabılırım motorumu bu ay içerisinde satacagım. kendime daha tatlı bir motor almak istiyorum yurt dısından gilera dna diye bir motor var onu getirmek istiyorum aslında.

banro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CGL125-CBX250-XL700-CBF150-GW250
    Speed senin ağzına biber sürmenin zamanı geldi galiba.Biraz daha efendi konuşsana yaww

Motosikleti
    crossrunner
    Motor çok güzel ama speed fazla açık sözlü .
    2003-2005 NX4 FALCON
    2006 CBF600S ABS

Motosikleti
    Honda CBR 600RR 05
    düzelcek, düzelcek : )))))))

ehuehehee aslında güzel söylemişte forum ortamında olmuyor malesef.

Motosikleti
    crossrunner
    Bizim yerli üreticiler şöyle şık motorlar yapsalar... Olmuyor işde hep basite kaçıyorlar.
    2003-2005 NX4 FALCON
    2006 CBF600S ABS

aslında o motor yapanları getireceksin böyle gözünün önüne, gideceksin sökeceksin motosikletteki bujiyi takacan adama yermisin yemezmisin yermisin yemezmisin bak sonra nasıl yapıyor sana mobiletten honda cbr tipi kardeşim adamların işine gelmiyorki yaws al yukarıdaki resimdeki motor ne kadar tatlı hemde vitessiz scooter varmı böyle motor beah işte motor dedigin böyle olacak

Bak mesala speedfight'ın türkiyeye vermedigi modeller

Benim motorumdan

Tamamen Duygusal

Kara kedi

Genç

Seksi

Çılgın

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Arkadaşlar buluşma için en uygun zaman motosiklet fuarı gibi gözküyor
    herkese uygun belirleyecegimiz bir tarihde fuarda buluşabilirizi. Fuarı yarıştırıp binmedik incelenmedik motor bırakmayız artık. Motosiklet.net adına motorları test etme hakkımızda olsun artık )

way helal skull falla sen, sen benim bileti sımsıkı tutta skull sorun olmaz ehuehue invent baba büyüksün bana 1 tur atrırsın artık ehuheu

Motosikleti
    Honda CBR 600RR 05
    istanbul fuardan önce bi buluşma yapsakmı ne dersiniz???

ehuehu invent beni motorla gezdireceksen kabul rr abicim

Motosikleti
    crossrunner
    İnvent deli sürer 250 den aşşa düşmez ona göre speedy . Kaskıda yok hem.
    2003-2005 NX4 FALCON
    2006 CBF600S ABS

eyvallah bab olsun nx4 bende öyle adam arıyorum zaten

Motosikleti
    Honda CBR 600RR 05
    )))))))))))))

ehuehu dogru degilmi invent , eğer öyle sürüyorsan 5 dakkada eve götürürsün beni eheheh

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler