Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2 ci el Motorsiklet Aliken gerekli olan evrak ve ucretler

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Runner ST200 Siyah
    Arkadaslar yaklasik 2 3 gun icinde motorumu alacagim insallah konustugum kisi yardimcimiz var eger isterseniz o yapar ama 350 kusur gibi bir ucret soz konusu ama siz giderseniz 50 60 tl gibi bir ucret tutuyor dedi gecen forumda gordugum bu kadar ugrasicagimi bilseydim muameleciye verirdim gibi yorumlar gormustum motor icin 7 bin ytl goturucem yanimda extra olarak 250 tl kask ve ceket icin alicam yanima ve evraklar icin vesaire neler goturmem gerekiyor bilgileriniz icin simdiden tesekkur ederim .

Ufakta bir soru motorun uzerinde akrapovic egzoz var orjinali yokmus sorun olurmu benim icin satarken falan ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    _pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    eger aldıgın motor 2. el ıse. plaka degıstırmezsen 86 tl notere odersın sonra gıder sıgortanı yaptırırsın. ama plaka degıstırecem dersen 160 tl odersın sonra gıder sıgortanı yaptırır ertesı gun emnıyete ruhsatını almaya gıdersın =))) yanı plaka degıstırmek ıstemıyorsan malıyetın sadece 86 tl noter + sıgorta =)))) 350 verıp kazıklanmaya bence gerek yok. ( mıllet nerden para vuracagını sasırmıs 350tl yı gorunce sok oldum )
    @po bunu beğendi.

Motosikleti
    Runner ST200 Siyah
    Play peki ruhsati degistirmesem bir sikinti olurmu !

Motosikleti
    Alıntı @po adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Play peki ruhsati degistirmesem bir sikinti olurmu !
    sen satısı alırken noter zaten senden ruhsatını alır sana sadece muayne kagıdını verır. bırde yanında aracı aldıgına daır bır evrak verır altında noterın onayının bulundugu bır evrak. bu evrakla trafıkde 1 ay boyunca sorunsuz bır sekılde motorunu kullanabılrısın. zaten motoru aldıgın gun hemen gıdıp sıgortamı yapdırıyım dersen sıgorta yapılır yapılmaz. egm'nın sıstemıne duser ve ruhsat basma ısı tamamlanır.eger buyuk bır sehırdeysen 1-2 ıs gunu sonrasında gıdıp ruhsatını alabılırsın . eger kucuk bır sehırde oturuyorsan aynı gun ıcerısınde yenı ruhsatını alırsın. ruhsat ıcın ayrıyetten her hangı bır ucret odemezsın. ruhsatlar kısı bazında olur her aracı satın alanın kımlık bılgılerı adres bılgılerı ve motorun kısısel bılgılerı olur. yanı sen motorunu aldıgında mecburen ruhsatn yenılenecek ve bu ruhsatuıda sana emnıyet tahsıs edecekdır. dedıgım gıbı bunun ıcın ek bır ucret kesınlıkle odemeyeceksın.
    Poyrito bunu beğendi.

Motosikleti
    Runner ST200 Siyah
    Cok saol cvplarin icin bide plaka degistirmessem dicektim ruhsat yazmisim ayni islemler olucak sanirim cok saol bilgilendirdigin icin . Bi de su egzoz ile ilgili soruma cvp verirsen on numara olur

Motosikleti
    Alıntı @po adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cok saol cvplarin icin bide plaka degistirmessem dicektim ruhsat yazmisim ayni islemler olucak sanirim cok saol bilgilendirdigin icin .
    Plaka degısmezse 86 tl degısırse 160tl. bence degıstırmeye ger yk dıye dusunuyorum.

Eren Bey teşekkürler süper açıklamalar olmuş.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)