Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Ruhsatınızda 1 kişi yazıyorsa Ağır Hasarlı yazılıp muayenede kalıyorsunuz...

Motovento
    REKLAM ALANI
    eralpt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motosiklet, kamp, bilgisayar
    Alıntı esirci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen ay yeni aldığım motorun ruhsatında 1 yazıyordu,EK 1 formunu doldururken özellikle 2 olarak yazdım yeni ruhsatı aldığımda baktım yine 1 yazılmış,memurla yaptığım uzun! görüşmeden bir netice alamadığımdan 1 olarak kaldı,gerekçe aynı "Yeni verdiğimiz herkesin ruhsatında 1 yazıyor".İlerde sorun yaşarsak Emniyetle yine uzun!bir görüşme yapacağız galiba.
    Ben de 15 gün önce yeni motor aldım ruhsat işlerini kendim yaptığım için özellikle 2 olarak yazdım, rahatta 2 olarak çıkmış. Ek1 de ne yazıyorsa onu yazarlar.. sizde başka bir sorun olmuş sanırım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    esirci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom DL 650 K7+Ramzey 200 cross
    Alıntı eralpt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de 15 gün önce yeni motor aldım ruhsat işlerini kendim yaptığım için özellikle 2 olarak yazdım, rahatta 2 olarak çıkmış. Ek1 de ne yazıyorsa onu yazarlar.. sizde başka bir sorun olmuş sanırım.
    Burada yazılanları okuyunca sorun olduğu kesin gibi gözüküyor,fakat ruhsatı alırken fazla yapacak bişeyim kalmamıştı biraz daha üstelesem memurla papaz olacaktım,Üst'üyle görüşmek aklıma gelmedi o an belki sorunu öyle çözebilirdik.

c@n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSX600F
    Bende Bugün muayneden kaldım arkadaşlar EK1 falanda yok dediki git bu muayneden kaldığıma dair evrak ve Motor şase numarası tespit evrağı verdi Motorunuzda Kısa hüzmeli farların ayarı bozuk hafif kusurlusunuz Ancak 2 kişilik motorunuzda 1 Kişilik yazılmış kaldınız dedi eyvah uğraşı başladı dedim içimden sövdüm vallaha ,Yarın K.çekmece Trafik şubeye gideceğim yeni ruhsatım verilecek koltuk sayısı 2 yazacakmış ondan sonra Tekrar Muayeneye girip 2014 yılına kadar muayene tarihimi uzatacağım

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)