Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anadolu yakasındakiler E-5'e dikkat!

Motovento
    REKLAM ALANI
    TutkuluAcemi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar bu maltepe köprüsü-karayolları durağı arası(kadıköy yönünde) sol şerit ile orta şerit arasında uzunlamasına bir çukur var. Scooterci ve reyzingci abiler için tam bir ölüm tuzağı. Ben Krossla girdim çok sarsıldım yeri öpmem an meselesiydi. Siz siz olun şerit değiştirirken 5 gözünüzü birden açın.
    pistolpitt, Raphae1, _VuRaL_ ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
    Türkçe giderse, Türkiye gider!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Hakanİnan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Allah kerim :)
    o nasıl oluyor yav
    onur_600f bunu beğendi.
    Nezaketi zayıflık sanma, suskun olduğuma aldanma. Dizüstünde durduğumuz içindir, sebebim olup ayağa kaldırma.

onur_600f - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 cbr 600f
    eywallah kardes sevaba girdin güzel bir düşünce teşekkürler

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Her seferinde oraya düşüyorum aksi gibi. Hayvan gibi yarık var, birden içine giriyorsun sağa sola kaçmak zorlaşıyor.
    www.motorumla.net

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Benimde surekli kullandigim guzergah ama benim gectigim saatte hep trafik oldugundan en soldan gectigimden herhalde gormedim daha o cukuru.

Uyarin icin cok tesekkurler.

Bu başlık altında şahane olacak biliyorum; İzmir'de Karşıyaka tarafından gelirken altınyol'da bornova sapağına sapıp, köprü inişinde sağa 3. sanayi tarafına ayrılan yolun girişindeki mazgalın çukuru aklıma geldi. Çukuru bilmeme rağmen, kışın şakır şakır yağmur yağan bir günde arkadan ve yol bağlantısının konak tarafından araç geldiği için kaçamayıp "dan" diye çukura girdim.Bu vesile ile öncelikle yıllardır o çukuru tamir etmeyen yetkililerin anasını bacısını saygıyla anıyorum.O çukur motorcu katilidir.İkinci olarak ybr nin sağlamlığına şapka çıkarıyorum.Olmaz böyle bir şey.Bu sefer kesin jant kırılmıştır dedim.İleride müsait yerde durup baktım, yine yok yine yok. Adamlar motor değil paslanmaz çelikten el aleti yapmışlar sanki.Chrome-vanadium.
    ozgurakman bunu beğendi.

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    bu karayolları uyuyormu acaba???bide övünürler şu yolu yaptık,bu yolu yaptık felan...bide trafiğin en yoğun olduğu E-5'de...
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

ertanos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya 125t(siyah) (sattı)
    Alıntı TutkuluAcemi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu maltepe köprüsü-karayolları durağı arası(kadıköy yönünde) sol şerit ile orta şerit arasında uzunlamasına bir çukur var. Scooterci ve reyzingci abiler için tam bir ölüm tuzağı. Ben Krossla girdim çok sarsıldım yeri öpmem an meselesiydi. Siz siz olun şerit değiştirirken 5 gözünüzü birden açın.
    işte o scooter cılardan biri ben oluyorum. işim maltepede evim pendik. hergün e-5 den işe gidip geliyorum. gerçekten tehlikeli. an meselesi.

krd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu linkten ilgili yerlere sikayet edelim ben mailimi attim

http://www.ibb.gov.tr/tr-TR/Kurumsal.../AnaSayfa.aspx

kerem182 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    znu 125
    aynısından kadıköy yönüne giderken karfuru geçince var. hemde köprünün tam altında. karanlığa gözleriniz alışana kadar çukura giriyorsunuz. görmek nerdeyse imkansız.

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    uyarı için teşekkürler,aslında geyik konular açmak yerine böyle bilgilendirici konular açmak bizler için çok önemli.
    daha önce mod arkadaşlara tavsiyede bulunmuştuk ana sayfada devamlı duran günlük yol çalışmaları ve ya bizler için sakıncalı durumlar arz eden konular hakkında bilgi verecegimiz bir topaç olsa çok güzel olurdu ama malesef.
    bir zamanlar sulama hataları yüzünden bir sürü arkadaşımız hakkın rahmetine kavuştu,bir sürüde kaza oldu.ama konu ortadan kayboldu nereye kadar yeni bir kaza haberi gelene kadar.önlemi baştan almalı insanları uyarmalı.zor olmasa gerek.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    + dip not. İstanbulda en çok kaza olan noktadır Maltepe ve küçükyalı kenan evren durakları arası.. fazlaca dikkat edin arkadaşlar. özellikle kadıköy tarafına giderken kasacılar ve mavievler durakları arasında rampada trafik birden durur dikkaat ..
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

TutkuluAcemi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Evet benim arkadaşım da maltepe köprüsünde vefat etmişti. Ama arabadaydı o sırada. En sıkışık ve yoğun yer 70evlerden maltepe ve sonrası mavievlerden bostancıya çok kalabalık.
    Türkçe giderse, Türkiye gider!

Şu konuyu görünce aklıma geldi.Yukarıda İzmir için bir çukur uyarısı yapmıştım. Çok ilginçtir buraya yazdıktan hemen sonra o çukuru asfaltlayıp kapatmışlar. Elbette tesadüf olabilir, hatta büyük ihtimalle öyledir ama yıllardır duran o çukurun buradaki yazımdan sonra kapatılması ilginç oldu. Acaba buradaki bir arkadaşımız belediyeye, karayollarına falan mı yazdı?

Motosikleti
    YAMAHA XMAX 250 CC
    ülkemizde taşımacılığın büyük bölümü karayolu ile yapıldı için ağır tonarjlı araçlar canına okuyor yolların +denetimsizlik işte yolların hali ortada dikkatli olun

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)