Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

...Hangi Çin' li...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Pe¥oTe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW DD250E-9 ..:Regal Raptor:..
    Herkese merhaba,

Uzun zaman oldu yardımınıza ihtiyacım var bir motor olacak bu motorda cooper olacak ama hangisi kimse yoğurdum ekşi demek istemiyor. Biri çıksa ah abi ben aldım yandım bari sen alma diyebilir mi? Benim aklım Jinlun JL 250 -5 ELEGANCE de kaldı makina dedikoduya göre iyi bir markaya fason üreten bir işletmeymiş çogu malzemenin japon oldugu söyleniyor gözle bakma şansınız olursa ilk göze çarpan karbüratör ve üzerinde made in japan yazıyor mesela kafa karıştıran bir ayrıcalık oluyor fiyatı belli oldu cebimdeki paranın eee yaş dersen 42 gidelim gelim ama uzun yolada çıkacagız canımızı sıkmasın

Herkese teşekkür ederim...

Lütfü kırdar' da bir karar vermek istiyorum Fazla davetiyesi olan gönderebilir

»»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan taşınmıştır.»»»»»»
    Foruma yazilacak konular ilgili bölümlere yazilmalidir. Yanlış bölüme açılan başliklar yöneticilerce ilgili bölüme taşınır... Tekrarı halinde SİLİNİR! Bu nedenle itiraz türü yazilarin da silinmesi, veya cevaplandirilmasi sorumlunun yetkisindedir.
    Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ************** Site Yöneticisi: BBRR **************

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Pe¥oTe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW DD250E-9 ..:Regal Raptor:..
    http://www.jinlunmotosiklet.com/m5.htm

gerçek yardım etmek isteyenler için motorun özelliklerini görebileceginiz bir link

aytskal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşım okuduklarımdan bilenlerden çıkardığım sonuç Regal Raptor ve Keeway Keeway in yeni 250 likleri Nisanda geliyormuş bende alacağım ama bekliyorum gelsin kararımı vereceğim ne alırsan al kazasız belasız inşallah...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler