Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

yuki ÜSTAD 150 g performans

Motovento
    REKLAM ALANI
    psyche - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600
    Ford Türkiyede üretiliyor Türk malı mı ?
    Sony çin de üretliyor çin malı mı?
    Düz mantık yemiyor artık globalleşen dünyada , çinde ekmek köfte işliyor gereken bütçeyi verirsen adamlara uzay mekiği de yaparlar.
    Motoruna çok iyi bakarsan gereken bakımları zamanında yaparsan normlarında kullanırsan basit arızalar dışında çin malı da olsa sıkıntı çıkarmaz ama yapacağı km ömrü bellidir japonun 3 te 1 i o zamana kadar satıp değiştirirsin zaten.
    Arda_Karaca bunu beğendi.
    "Önü yoktan sonu boktan bu kuru davadan,
    utanır gayret-i güfranla cehennem de geçer. "

Psychedelic Gececi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cbf ciler catlayın 2012 model yukilerde güzel motorlar
    anaconda84 bunu beğendi.

anaconda84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Z-One S 180
    valla arkadaşlar bende eski bir yuki kullanıcısı olarak yukiyi tavsiye ederim.eski nbir kullanıcı olarak diyorum çünkü motorumu satmak zorunda kaldım ekonomik durumlardan dolayı. bendeki 100lük bir cubtu paşa modeli şehir içinde 145 km yol yapıyor uzun yolu bilmiyorum çünkü hiç denemedim. 1 yılda yaklaşık 8000km yol yaptım hiç bir arıza vermedi ve ben motoru o kadar sakin kullanan biri de değilim üst limitlere kadar çıkarım motoru zorlarım hem hız olarak hemde frenlerini çok zorlardım. ama bekımını da ona göre aksatmazdım hiç. motorum sapa sağlamdı. ama tabiki bu bir yukiyle bir hondanın kıyaslanması anlamına gelmez biri uzun ömürlü motor diğeri ona nazaran daha kısa ömürlü. tekerleriniz düz bassın.
    TAKARIM KASKIMI GİYERİM MONTUMU VERİRİM GAZIMI ALIRIM YOLUMU

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Konuya daha önce yazmıştım tekrarlıyorum. O frenlerle o motor durmaz. Hele 2 kişi yokuş aşağı inerken hiç durmaz. 100'lük cub'larla balatalarına kadar aynı kampana frenler var üzerinde.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:42 ----------

Ben ama klasik cg motor sanmıştım, ybr tipiymiş kampana değil ön fren

anaconda84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Z-One S 180
    bu arada ben her zaman ön fren ağırlıklı kullanırdım. dediğiniz gibi kampana pek uygun değil o süratlerde durmak için
    TAKARIM KASKIMI GİYERİM MONTUMU VERİRİM GAZIMI ALIRIM YOLUMU

kullanan arkadaşlardan bol foto ve yol deneyimi bekliyorum...almak isteyenlerin doğru bilgilendirilmesi gerek...
    bu arada yuki vs çamur atan yamahacı ve hondacılar....bu motorlar piyasada olmasa şimdi altınızdakilere 1500tl fazladan verip biniyor olurdunuz...
    anaconda84 bunu beğendi.

Motosikleti
    yuki üstad 150g
    foto nasıl yükleniyor buraya arkadaşlar

KAYA018 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 125 MH DRİFT BEYAZ ANKA KUŞU
    bakugan hayırlı olsun gule gule bın oncelıkle sunu soyleyım sayın arkadaslar herkes butcesıne gore motor alıyor kımı 100000km kımıde 20000km garantı verır parasıyla ben 7-8 secıt motora bınmıs bır ınsan olarak deneyım kazandım en son ybr 125 2008 vardı sımdı dersınız ybr ıyı motor ya ha cın yapımı ha ybr fren sıstemı mondıal 125 mt 150 kn 250 mct ybr 125 kullandım su an motorsuz kaldım bende bu yukı yı arastırıp duruyorum bırısınde vardı pakette kullanıyordu baya saglamdı alet bırde su var bakarsan bag olur bakmazsan dag olur bakacaksın kı oda sana baksın
    demem su kı 1500-5000 e kadar motor var cup ı commuter ı chooper scooter ı herkesın zevkı rengı farklı surda bırbırımıze deneyımlerımızle yardımcı olmalıyız tas atmayla bır yol olmaz bakugan yenı deneyımlerını beklıyorum marta bır motor alacagım beyaz yukı ustad hosuma gıdıyor bakalım

mc_shekil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YUKİ 150G ÜSTAD
    bi kaç foto yükleyeyim buyrun ;
    [IMG] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    fotoları ikisi niye küşük çıktı anlamadım neyse;
    27 yaşındayım ilkdefa bi motor aldım işe gidip gelmek için hiç anlamam nedir ne değildir diye..bu tarzda fiyat olarak en uygunu buydu asya motor bile 3100 tl idi.bütçem de buna yetti genel olarak memnunum motordan fakat sanki işcilik pek iyi değil gibi daha 100 km yol yaptım orasından burasından takırtılar tukurtlar gelmeye başladı önemli şeylerden kaynaklanmıyordu mesela çamurluk tekere sürtmeye başladı zincir muhafazasına vuruyordu falan giderilen şeylerdi ve bide vitesleri hiç hoşuma gitmedi randımansız çalışıyor bazen takılmalar falan oluyor..gidişi çok iyi fazla abanmıyorum motora dün bi deneyeyim dedim abimi aldım arkama vurdum yokuşa (ben 70 abim 105 kg ) çok dik bi yokuştu ama banamısın demedi 3.viteste çok rahat çıktı bu motoru kullanan varsa bana jiklesini anlatabilirmi jikle kolunun üstünde hiç bi işaret falan yok açık, yarı açık yada kapalı olduğunu nerden anlayacağım

Samet Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM - JOYMAX 250İ
    Hayırlı olsun tekerin düz bassın kardeşim adam gibi kullandıktan sonra yağını değişimlerini zamanında değiştirdikten sonra tık demez motosiklet Hadi iyi sürüşler
    Kaza Anında Seni Korur !

Motosikleti
    YUKİ 150G ÜSTAD
    Alıntı Samet Özkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun tekerin düz bassın kardeşim adam gibi kullandıktan sonra yağını değişimlerini zamanında değiştirdikten sonra tık demez motosiklet Hadi iyi sürüşler
    kardeşim saolasın..aynen dediğin gibi adam gibi kullanıldığında ve bakımlarını aksatmadığımız sürece bencede bi sorun çıkarmayıp uzun süre kullanabiliriz..bakarsan bağ bakmazsan dağ olur demişler

Motosikleti
    YUKİ 150G ÜSTAD
    Alıntı bakugan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle ruhsata 1 kişilik işleniyor 150 g modeli fabrika cıkısi böyleymiş ama sele 2 kişilik burası ayrı bir muamma......
    bi yanlışın olmasın..bende ruhsatta sürücü dahil 2 yazıyor

astorojna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt09
    geçenlerde ufak bi kapışmamız oldu. Geçene kadar canım çıktı yuki üstad modelini
    mc_shekil ve AYDINLI bunu beğendiler.
    kadeh! karşındakine kaldırılır, aklındakine içilir...

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı beyazit60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbf ile yuki kıyaslanamaz bile performans olabilir ama sağlamlık bakımından yuki yolda kalır tabi fiyatına göre o kadar honda 100.000 km garanti veriyor yuki 20.000 km veriyor acaba neden :
    Bildiğim kadarıyla Türkiye'de hiçbir marka 100.000km garantisi vermiyor.
    Honda'nın da garantisi 2 yıl yada 30.000km (hangisi önce dolarsa) şeklinde.
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Honda uzun ömürlü olsun diye son hızdan kısıyor biraz Cbf dede devir kesici felan var

AYDINLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 mcx roadracer
    hayırlı uğurlu olsun bende de aynı makınadan var. dediğiniz gibi motoru mükemmel yokus falan dinlemiyor çok iyide kaçıyor. fakat bunların montajını yapan kişiler pek önem verdiklerini sanmıyorum cünkü bu makınan sıfır km si bile montaj hataları ibre bozuklukları falan olabiliyor. baştan aşağı bi kontrol edin aldıktan sonra sağı solu gevseyebiliyor. ha bide jikle demissin anların jiklesi normalde en altta durur sabahları erken ısınması için en üst kısma al 20 sanıye bile demez ısınır sonra normal konumuna getirmeyi unutma. tekerin düz bassın

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:18 ----------

Alıntı astorojna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçenlerde ufak bi kapışmamız oldu. Geçene kadar canım çıktı yuki üstad modelini
    sen driftle mi gectin yukiyi motorunda modifiye falan yoksa cok cok zor bence. gectiğin arkadasın motoru tam randumanlı değil sanırım.
    mc_shekil bunu beğendi.
    Asya 150 T1 - Arora ar 100 7 Kartal - Yuki 150G ÜSTAD - PHANTOM - 150MCX

astorojna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt09
    Alıntı AYDINLI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı uğurlu olsun bende de aynı makınadan var. dediğiniz gibi motoru mükemmel yokus falan dinlemiyor çok iyide kaçıyor. fakat bunların montajını yapan kişiler pek önem verdiklerini sanmıyorum cünkü bu makınan sıfır km si bile montaj hataları ibre bozuklukları falan olabiliyor. baştan aşağı bi kontrol edin aldıktan sonra sağı solu gevseyebiliyor. ha bide jikle demissin anların jiklesi normalde en altta durur sabahları erken ısınması için en üst kısma al 20 sanıye bile demez ısınır sonra normal konumuna getirmeyi unutma. tekerin düz bassın

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:18 ----------

sen driftle mi gectin yukiyi motorunda modifiye falan yoksa cok cok zor bence. gectiğin arkadasın motoru tam randumanlı değil sanırım.
    geçtiğim zaman modifiye yoktu benim motorda şu an var. Onlar iki kişiydi motorda ufak tefek bişeydiler 75+75 150 kg gözümün tartığınca benim motordada ben tektim 100 kg tahminimce o da tek olsaydı ya beni geçerdi yada burun farkı gibi bişeyler olurdu heralde
    kadeh! karşındakine kaldırılır, aklındakine içilir...

Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Nasıl iş bu anlamadım gitti. İnsanlar sıfır motor alıyor yok orası çalışmıyor, yok burası çalışmıyor. Tamam hammadde kalitesiz onu anladık bari teslim ederken kontrol edip verinde insanların canını sıkmayın.
    3 gün önce adam gidiyor Kanuni Merlin S alıyor 3 bin TL. para veriyor.
    1- Yakıt gösterge çalışmıyor.
    2- Arka çamurluk sürtmeden dolayı 50 km. de lastiği ağlatmış.
    3- Gidon sola, tekerlek sağa bakıyo.
    4- 100 km sonra yolda giderken ön fren diski tutan vida yolda düşüyor.

Eyyy şu işi adam gibi yapın. Millet bir taraflarını yırtıyo o motorları alana kadar. Delirtmeyin adamı.
    (Ohh rahatladım be)
    mc_shekil bunu beğendi.

Motosikleti
    Sattıklarından sonra şu an yok
    Yuki motoru bende epeydir araştırıyorum özellikle yuki 250 spitzer modelini ama yuki motorlar için ne bir detaylı bilgi nede bu motorlarla alakalı videolar var sadece bir çok şikayet okudum ( http://www.sikayetvar.com/firma/detay/yuki-motor ) bu linkte tireşimi nedir ? malzeme kalitesi nedir ? bu firmanın 20000 tl lere varan atv leri var ve baya citti satıyolar açıkçası hiç bir bilgi bulamıyorum bu firma ve motorlarınla alakalı sadece sizin yazdıklarınız la bir nebze bilgi alıyorum oda açıkçası yeterli gelmiyor

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    yuki ne yaa dikiş makinesi gibi..
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)