Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bisan Motocub100

Motovento
    REKLAM ALANI
    DarkSeleCT93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks rocca 100 max
    merhaba arkadaşlar yarın bu motoru alıcam inşallah bi sorunu alcam inşallah önerilere açığım ve garajım yok disk kilit yetermi acaba saklamak için
    motor bu
    sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-bisan-bisan-lifan-77688824/detay

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:07 ----------

yokmu hayırlı olsun dicek :d

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    babaduru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yılların Eskitemediği Peugeot 103-CBR 250 R(2011)
    Hayırlı olsun güle güle bin tekerin düz bassın...

ysn17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoranTorro 100 - Mtr 125
    alma motosikleti 16000 km de 800 tl çok fazla yol yapmış ederi 200-300 tl
    motosikletin ömrü bitmiş
    daha az km olanlarına bak
    Bir ağaçtan binlerce kibrit çöpü olur, ama unutmayalım ki bir kibrit çöpünden de binlerce ağaç kül olur...

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ysn17 300 tlye o motosikletin motorunu vermezler 300 tl ye bana bulsana 15000 km de 100 de sana cukka orjinalse şasesinde darbesi veya sağa sola çekmesi yoksa al fiatı iyi biraz daha kırsa tadından yenmez mesala 750 tl

ysn17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoranTorro 100 - Mtr 125
    Alıntı tr100a adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ysn17 300 tlye o motosikletin motorunu vermezler 300 tl ye bana bulsana 15000 km de 100 de sana cukka orjinalse şasesinde darbesi veya sağa sola çekmesi yoksa al fiatı iyi biraz daha kırsa tadından yenmez mesala 750 tl
    Bisan bu kadar kalitelimi ?
    Bir ağaçtan binlerce kibrit çöpü olur, ama unutmayalım ki bir kibrit çöpünden de binlerce ağaç kül olur...

Tropiksera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda İnnova 125 (2007) Yağı : 10w40 Kask : LS2
    eee sen motor almamışmıydınkine ?
    Nefesime gücü bahşet mevlâ , bir kuç daha atsam olur evvel Allah.

Motosikleti
    Rks rocca 100 max
    hepinize teşekkùrler arkadaşlar motoru alınca resimleri koyarım başka bi tane daha motor var km si az belki onu alabilirim

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin. önerim,
    lastikleri tubeless ve iyi bir markayla değiştirmen. Ayrıca o arkadaki sisybar'ı da sökmen.

kilit için disk kiliti değil, iyi bir zincir kilit öneririm. çünkü genelde kucaklayıp götürüyorlar eğer niyetleri varsa... ayrıca zinciri şaseden geçirerek kilitlemeni öneririm

lifan 3 Valf güzel gider ama bakımını çok aksatırsan fazla yakar.
    son olarak egzosu ve hava filtresinle oynamazsın inşallah, orjinal binersin...
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

ersin90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano WOLF S

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Cup Hiç Tavsiye Etmem 2 Ay içinde sıkılırsın hatta garanti verebilirim 1 yıl boyunca cup kullandım ve artık nefret ediyorum diyebilirm o motorlardan hiç uzun yola gelmiyor titreşim çok fazla ve önde depo olmadıgı için bi güvensizlik hissi veriyor bacaklar öne dogru düşüyor falan cg türevi motorlara bakmanı tavsiye ederim bütçeni biraz daha zorluyabilirsen yada scooter al bu fiyatlara.

Motosikleti
    Rks rocca 100 max
    Alıntı ozgurakman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin. önerim,
    lastikleri tubeless ve iyi bir markayla değiştirmen. Ayrıca o arkadaki sisybar'ı da sökmen.

kilit için disk kiliti değil, iyi bir zincir kilit öneririm. çünkü genelde kucaklayıp götürüyorlar eğer niyetleri varsa... ayrıca zinciri şaseden geçirerek kilitlemeni öneririm

lifan 3 Valf güzel gider ama bakımını çok aksatırsan fazla yakar.
    son olarak egzosu ve hava filtresinle oynamazsın inşallah, orjinal binersin...
    teşekkürler hocam asya 100 cub buldum bi tane 950 ye bırakıyo daha 2000km de plaka da yok cuma günü elimde motor inşallah hepinize güzel temennileriniz için teşekkürler allah kazasız belasız sürmeyi nasip etsin hepimize kendinize iyi bakın

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:53 ----------

Alıntı DaffyDuck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cup Hiç Tavsiye Etmem 2 Ay içinde sıkılırsın hatta garanti verebilirim 1 yıl boyunca cup kullandım ve artık nefret ediyorum diyebilirm o motorlardan hiç uzun yola gelmiyor titreşim çok fazla ve önde depo olmadıgı için bi güvensizlik hissi veriyor bacaklar öne dogru düşüyor falan cg türevi motorlara bakmanı tavsiye ederim bütçeni biraz daha zorluyabilirsen yada scooter al bu fiyatlara.
    hocam şimdi ayağımı yerden kessin yeter yazın mondial 125 mh drift alcam inşşallah

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:56 ----------

onlarada baktım hacı mondiali satmışlar bisan ise 1100 den aşağıya inmiyo ve motor resimde görüldüğü gibi temiz değil
    DOST VURULUNCA DEGIL, UNUTULUNCA KAHRINDAN OLUR. BIZ SEVDIKLERIMIZI KIR CICEGI GIBI AVUCUMUZDA DEGIL, KURSUN YARASI GIBI GONLUMUZDE SAKLARIZ.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)