Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Kask içi müzik dinlemek

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mr.cihans - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...2790444/detay/

Bu tarz ürünler kullanan var mı bir bilgim yok sadece kask içinde müzik dinlemek istiyorum 3.5jackle telefonuma takayım ve keyifli sürüş olsun müzik güzeldir. Tavsite ediceginiz bir model marka varmı dıstan hepsı aynıda olsa bır snoppy le sennheiser nasıl aynı değilse bunda da fark oldugunu düşünüyorum.
    Artisliğin sonu figüranlıktır...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    HaydarBıçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125r
    aynı ürün aliexpress te yarı fiyatına satılıyor bulup sana link göndericem
    İkincilik kaybedenler içindir...

Motosikleti
    Honda cb125e
    Alıntı HaydarBıçak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynı ürün aliexpress te yarı fiyatına satılıyor bulup sana link göndericem
    Teşükkr ederim acaba iç malzemede aynı kalitede midir?

HaydarBıçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125r
    http://www.aliexpress.com/product-fm...olesalers.html

ürün aynı sanırım ama bunlar çok kaliteli olmuyor diye duydum kaliteli ses vermez
    İkincilik kaybedenler içindir...

pompei - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    APRILLA ATR-7011
    Mr.Muscle bu tür şeyleri bi çok kişi kendi yapıyor.Pc kulaklığının motora uyarlanmış hali.Bu gösterdiğin ürünü çok daha ucuza bululabilirsin.Ederi 5-10 tl bişey.

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    En kaliteli bu tarz ürünlerin bile belli bir hızdan sonra hiçbir işe yaramadığını söylüyor kullananlar.Kulağın içine doğru sokulan kulaklıklar var onlar bir nebze işe yarabilir.
    ANGARAJ

Motosikleti
    Honda cb125e
    kulak ıcı normaldede bence en ıyısı cunku dıs dunyayla yalıtım yapıyor ama oyle olması ıstemıyor en azında korna vs azda olsa duyulmalı ayrıca kaskı takarken kulaklık cıkmaz mı dıye dsunmedem edemedım deneyen var mı?

onuRRtas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GS500 K4'
    hocam ben normal kulaklık kullanıyorum philips'in tek kulak takıyorum şehiriçi şehirdışı iki kulağıma da takıyo ve gazlıyorum, sıkıntı yok
    eray_uluyazı bunu beğendi.
    Motorculuk insanın içinde hiç yayılmamış bir tohum gibidir. Ama üzerine su dökerseniz, bir motorun tepesine çıkarsanız tamamdır, O tohum büyüyecek ve fidan olacaktır. Fidan artık yayılmıştır ve son nefesinizi alana kadar asla sizi terketmez.

glock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motosiklet üzerinde müzik dinlemeyi yanlış buluyorum!
    samsam, kalidor, Tolga Can ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

azrail yakindadır arkadaşlar

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    boşuna para verme ben her türlüsünü denedim bende shoei multitec kask var (hani içeri en az ses alan dedikleri)
    60 km hızdan sonra hiç bir şey duymuyorsun
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

hercul3367 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt660r innova 125
    kulak içi kulaklık,en kullanışlı en ekenomik çözüm bence
    ben kullanıyorum,onca para verip müzik sistemi alanlarla
    aynı işi görüyor aslında.
    Para her şeydir diyen, para için her şeyi yapabilendir...
    Nasıl bir hayat yaşıyorsan, öyle ölürsünüz. Nasıl öldüyseniz, öylede dirilirsiniz.
    http://gezginpardus.blogcu.com/

ms90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    90' Jawa TS350, 06' Mondial 125 KT
    selamlar forum, hocam kulak içi sesi almanız açısından elbette daha iyidir ama gerek şehir içinde trafiğin sesini almanıza, gerekse sehir dısında hem trafiğin hemde motorunuzun sesini duymanıza büyük engel olur. Ben de müzik dinlemeyi sevdiğim için gittim büyük pc kulaklıkları var ya, onlardan aldım, içindekileri söktüm ve kaskın içinde yandaki boşluklara oturttum, toplamda 1o dakikalık iş. Hem diğer arabaların da sesini alabiliyorum, hemde kablosu üzerindeki ses açma kapama kumandasıyla basit bi sekilde sesini duruma göre açıp kapatabiliyorum, gayet de kullanışlı oldu. Toplam maliyet; 12 tl
    iyi forumlar
    ahmetyildiz bunu beğendi.
    iki tekerse, iyidir arkadaş

hercul3367 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt660r innova 125
    Alıntı ms90 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar forum, hocam kulak içi sesi almanız açısından elbette daha iyidir ama gerek şehir içinde trafiğin sesini almanıza, gerekse sehir dısında hem trafiğin hemde motorunuzun sesini duymanıza büyük engel olur. Ben de müzik dinlemeyi sevdiğim için gittim büyük pc kulaklıkları var ya, onlardan aldım, içindekileri söktüm ve kaskın içinde yandaki boşluklara oturttum, toplamda 1o dakikalık iş. Hem diğer arabaların da sesini alabiliyorum, hemde kablosu üzerindeki ses açma kapama kumandasıyla basit bi sekilde sesini duruma göre açıp kapatabiliyorum, gayet de kullanışlı oldu. Toplam maliyet; 12 tl
    iyi forumlar
    bu sistem daha güzelmiş,kaskdaki pedlerin altındanmı geçirdin nasıl monte ettin
    bilgi verirsen bende monte edebilirim belki.
    Para her şeydir diyen, para için her şeyi yapabilendir...
    Nasıl bir hayat yaşıyorsan, öyle ölürsünüz. Nasıl öldüyseniz, öylede dirilirsiniz.
    http://gezginpardus.blogcu.com/

Motosikleti
    Alıntı hercul3367 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu sistem daha güzelmiş,kaskdaki pedlerin altındanmı geçirdin nasıl monte ettin
    bilgi verirsen bende monte edebilirim belki.
    aslında buraya koyarım di fotolarını bile çektm ama mobil girdgm için atamıyorum simdi :s. Benm kaskta tam yanlarda peglerde boşluk vardı, haporlörleri oraya yerlestirdim, kabloları da kaskın iç astarıyla dış kabuğu arasından arka taraftan dolaştırdım hocam

bassturbin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6 Diversion F
    Çok sakat birşey motordayken müzik dinlemek bide kulaklıkla...
    kalidor bunu beğendi.
    Aprilia RS 250 GP Nº1

Motosikleti
    Honda cb125e
    Alıntı ms90 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aslında buraya koyarım di fotolarını bile çektm ama mobil girdgm için atamıyorum simdi :s. Benm kaskta tam yanlarda peglerde boşluk vardı, haporlörleri oraya yerlestirdim, kabloları da kaskın iç astarıyla dış kabuğu arasından arka taraftan dolaştırdım hocam
    işte bekledıgım guzel ve yaratıcı cevap resimlerinizi bekliorum bende buyuk ıhtımal boyle yaparım bılgı ıcın tesekkurler.

Motosikleti
    Alıntı Mr.cihans adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işte bekledıgım guzel ve yaratıcı cevap resimlerinizi bekliorum bende buyuk ıhtımal boyle yaparım bılgı ıcın tesekkurler.
    yapımı çok basit aslında, denzli yakınlarında olsanız ben halledivereyim derdim, fotografları da ilk fırsatta atmaya çalışiim ama zor gibi fotograf işi :s

songiden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Pegaso 650
    Ben de sadece şehirler arası yollarda kulak içi kulaklıklardan kullanıyorum. Her türlü hızda müziği duyuyorum.

Bu işin tehlikeli olduğunu söyleyen arkadaşlar, şehirler arası yollar için yanılıyorlar. Şehirler arası yollarda motosiklet sürücüsü olarak, duyma yetimiz hiçbir işe yaramaz. En sessiz kaskın içindeki desibel oranı, neredeyse bir diskodakiyle aynı. Ayrıca uzun süre boyunca aynı gürültüye maruz kalmak insanı son derece yoruyor ve dalgınlıklar başlıyor. Yani uzun yolda müzik dinlemek, yorulmanızı engeller.

Uzun yolda müzik dinelemk üzerine bir yazı yazmıştım.. Yazıyı şuradan okuyabilirsiniz.: http://www.motorla.co/?p=124
    http://www.motorla.co

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Ben bu üründen aldım ama çin üzeriden sipariş vermiştim. 3,95 $ ve kargo bedava idi. Zaten bu satıcı da aynı ürünü aynı şekilde getirtiyor. Elinde yoksa sizi yaklaşık 1 ay bekletmesi muhtemel. Ben de o sitedeki satıcı ile irtibata geçtiğimde çok garip bir durum da yaşamıştık zaten

Ürüne gelelim; gayet iyi ses veriyor. Ancak ben de kask içinde çok güzel bişekilde monte etmeme rağmen kablo sorunu oluştu. Kasktan sarkan kablolar özellikle kaskı çıkardığınızda habire biyerlere takılıyor dolaşıyor. O yüzden kaskı takana kadar ve çıkardıktan hemen sonra kabloları da çıkarmanız gerekiyor.

Bu yüzden ben ürünü kullanmadım bile Öyle aldığım gibi duruyor. Onun yerine kulağa girmeli kulaklıklardan kullanıyorum. Şehir içinde sadece sol kulağıma takıyorum. Sesi çok açmadan da her türlü müziği duyabiliyorum. Diğer ürünün performansını bilemem(denemedim) ama 2 tarafını birden monte etmek sakıncalı geliyor bana. Mutlaka en azından 1 kulağınız daima açık olsun, yolda yürürken bile...
    #sürenadam

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)