Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

sıfır HYOSUNG GT250R - ikinci el NİNJA 250R ??

Motovento
    REKLAM ALANI
    xxhdaxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Motor KM125-6 (Black)
    Alıntı 94CanRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu yorumlar düşüncelerimi değiştirdi arkadaşlar teşekkür ederim önerileriniz için ikinci el 5-10 tane bulup hepsine tek tek bakıcam içime sineni alıcam.Hemen hemen aynı gibi motosikletler zaten

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:38 ----------

Bu arada önemli bir fark gördüm hyosung da önde çift disk fark bu gerçekten frenajda fark yaratabilir ?
    http://www.youtube.com/watch?v=-G8-QscNwlc Bunu İzlemeni Öneriyorum İnşallah Yardımcı Olmuş Olurum..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    94CanRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 250r
    Anladım o zaman hyo alırsam ilk iş lastik.Bir de ninjanın aksine büyük racinglerdeki gibi elcikler gidondan daha aşağıda ki bu çok sevdiğim bir özellik tam racing havası katıyor

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    hyo kendini yeterince ispatlamış, kawasaki'den marka imajı dışında, ne kalite ne de teknoloji olarak eksiği olmayan bir alet. hatta ninja250'den gerek motor, gerekse elektronik olarak daha yeni teknoloji bir motor.

kaldı ki, sıfır her zaman daha iyidir ve hyo'nun sıfırını kawa'nın ikinci eli fiyatına alıyorsunuz. şu durumda "kawa" demenin marka takıntısı dışında hiç bir geçerli mazereti olamaz...

Motosikleti
    Honda cbr 250r
    Doğru söylüyorsun ''motorun ne?'' sorusuna kawasaki demek insanı cezbedebiliyor marka gücü böyle bir şey olsa gerek

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Bir şey daha ekleyebilirim. Videoda tanıtılan motosiklet 2008 model arka amortisörü patlak bi makina(sahibi ile de konuştum). Bu makina ile nasıl fren testi yapılabilir ? nasıl viraj testi yapılabilir? ve üstüne bu konudaki performansı kötülenebilir mantığım almıyor açıkcası

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı 94CanRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    150 cc başlangıç motorumu 600 cc ile değiştirmeyi düşünüyordum ama görüyorum ki 1-2 sene daha bütçem el vermicek.Fakat bu 250 likleri alabilirim.Bütçem en fazla 9 milyar.Hyosung sıfırına yetiyor kawas ikinci el az kilometrede buldum bir iki tane 8.5 - 9 a ? Sizce hangisi 0 hyosung 2.el kawas ??? Yada değmez bunları alıp satmaya 2 sene için bekle para biriktir direk 600 al mı dersiniz ? Bütün önerilerinizi bekliyorum Teşekkürler
    9.000tl sıfır hyosung bulabiliyosan kaçırma zira zor hata imkansız 9800tl plakasız peşine bırakıyolar hadi plakayıda kendin çıkarsan 10dan aşa alamassın---- normal liste fiyatı plaka hariç 10.375tl peşin almasan aşa yukarı bu fiyata veriyolar plakada hariç 10.700tl nedir ya st de abarttı
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    Honda cbr 250r
    kawasaki benim ilk tercihim ama biraz daha araştırdım da ikinci el temiz hyosunglar gerçekten kawas dan çokkk daha ucuz benim için ara motor olacağından hyosung daha iyi gözüküyor

Motosikleti
    FZ6
    sıfır olanı seçerdim. hyo kullanıyor olsam bile tarafsız düşüncem ^_^

quezzap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM 250
    Bence öncelikle 2008+ almalısın.. Ninja nın yedek parçası cep yakabilir. Hyo öneriyorum, ninjayı pek aratmıyacaktır bence. Hatta daha fazla hoşuna gidebilir. )

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)