Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

motor hacizli üstünde 3-4 tane haciz var bunu neyapabiliriz

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    Borc bir insanin namusudur, benim borcumu ailem bilir, ailemin borcunu ben, olur da insaniz olum var, borc olenle gitmez, kalan devralir, borcum varken 10.000tl de olsa motorum 6-7 kaca giderse satarim oderim, millet aciletten, borctan satar genelde, keyfi satan azdir, Allah arkadasina borcunu odemeyi nasip etsin, motoru nasil ne yapacagi aslinda en son dusuncesinde olmali.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Hakanİnan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Allah kerim :)
    borç yiğidin kamçısıdır
    Nezaketi zayıflık sanma, suskun olduğuma aldanma. Dizüstünde durduğumuz içindir, sebebim olup ayağa kaldırma.

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    Alıntı jackal_64 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaa ben bi bilgi alayım dedim siz beni illagal işler yapan tokatci biri yaptınız yaa adamın durumu çok kötü nasıl olursa en az zarar edecek şekilde ni çare arıyor beni aradı bende bizim motosiklet ile her konuda yardım istediğim ve çözümledigim bir forumumuz var dedim ulen az kalsın koskoca MT camiası benim adımi hırsıza çıkaracaktı neyse. Yaadımlarınız için sağolun dursun curusun bari motor napalim konu kapanmıştır.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:30 ----------

Aga harbiden getireyim sana bu motoru ben ya :-) sen halledersin demi. ))
    şaka bir yana bak şimdi aklıma geldi benzin pretostosu yapılacak bir topik vardı ( motorkafa) açmıştı en iyisi onu pretosto amacı olarak kullanıp taksim meydanında çakalım kibriti yakalım

bu haciz işlerinden pek anlamam motoru satsan borcunu ödemiyor , aşağı tükürsen sakal, yukarı tükürsen bıyık misali

hani çok ısrar ettin yoksa hayatta kabul etmezdim böyle bir şeyi
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

jackal_64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şaka bir yana bak şimdi aklıma geldi benzin pretostosu yapılacak bir topik vardı ( motorkafa) açmıştı en iyisi onu pretosto amacı olarak kullanıp taksim meydanında çakalım kibriti yakalım

bu haciz işlerinden pek anlamam motoru satsan borcunu ödemiyor , aşağı tükürsen sakal, yukarı tükürsen bıyık misali

hani çok ısrar ettin yoksa hayatta kabul etmezdim böyle bir şeyi
    off aga ne güldümm yauu usta bi sorayım amcaoğluna bakalım ne diycek ya beni s..iktir eder senden bana hayır yok diye yada iyi akıl ettin olum der bakalım ne diycek hala gülüyom yaa

merhaba hacizli motor için numara bırakırmısın yada 05324200616 numaram beni ararssan çok sevinirim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:01 ----------

elinde 600 hacizli olan varsa arasın lutfen 05324200616

sapo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 LIK BISEY
    Alıntı hızlı34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba hacizli motor için numara bırakırmısın yada 05324200616 numaram beni ararssan çok sevinirim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:01 ----------

bir ölücümüz eksikti oda geldi ekip tamamlandı.
    ÇARPIK PABUÇ ÇARPIK AYAĞA UYAR

bY_aLp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX250
    Alıntı hızlı34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

2010 yılında alınmış MT üyeliğim var makul bir fiyatla satabilirim size
    bu kawasaki bir başka dostummm

Karlıyollar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Malesef Yok :)
    :D :D 1 litre benzin al dök motorun üstüne 1 kibrit at otur bir köşeye seyret üstünede 1 bardak buzlu su iç
    Doğduğun yerde değil doyduğun yerde yaşarsın.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)