Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Polis Durdurmaya Kalksa Durmasak?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı ZIPPIRMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kovboy olmaya yer arıyor adamlar zaten
    sen iyisimi dur
    Mesela bir örnek; http://video.ntvmsnbc.com/kacak-gecise-izin-yok.html
    Köprüden kaçak geçenleri avlıyorlar. Hele videonun sonundaki polis tam sayko, direkt dalıyor trafiğe..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

ARKADAŞLAR ANLAMAK İSTEMİYOR MUSUNUZ?BEN BUGÜN ADAM ÇEVİRMEDE DURMADI BASTI GİTTİ DİYORUM NE OLUR DİYORUM.
    DÜNKÜ OLAYDA İSE BEN DURMAYIP GİDEBİLİRDİM AMA ADAMIN YANIN GİTMEK İÇİN ÇEMBERİ TURLAYIP YANINA GELDİM ÇEVİRMEDE ANLATABİLDİM Mİ?ADAM BANA 20 METRE İLERİDEN SESLENİYOR "GENÇLER" DİYE BENDE GİDİYORUM YANINA KASK YOKTU YEDİK CEZAYI.BUGÜN KAFAMDA SHARK VİSİON-R ÜSTÜMDE HUDSON DERİ'DEN ROBOCOP MODEL CEKET ÜSTÜMDE MOTOSİKLET.NET SPONSORLU İKAZ YELEĞİ VARDI.BENİM EHLİYET SİGORTA KORUMA HER ŞEY TAM NEDEN KAÇAYIM.SADECE ÖNÜMDEKİ ARKADAŞ KAÇTI ÇEVİRMEDEN,BENİ DURDURMADILAR BİLE BUGÜN.ANLAMAYAN ARKADAŞLAR VARSA KONUYU TERKETSİN GİTSİN.

syn022 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok sattım Cbf'yi Maxi arıyorum.
    68 lira dur ihtarına uymama cezası var. Ehliyetin yoksa kaç. Yapılcak fazla bişey yok.
    ~ - 2012 Skoda Octavia TDI DSG - 2011 Palio Sole 1.4 Premio ~

KAYA28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    QM250
    insanın başına ne gelirse meraktan yada yaramazlık yapmaktan gelirmiş.

Alıntı syn022 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    68 lira dur ihtarına uymama cezası var. Ehliyetin yoksa kaç. Yapılcak fazla bişey yok.
    yuh be adam plakasız dolaşsın ehliyet olmasın alkollü olsun 68 tl versin ertesi gün gitsin.İşe bak

[Turan] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mesela bir örnek; http://video.ntvmsnbc.com/kacak-gecise-izin-yok.html
    Köprüden kaçak geçenleri avlıyorlar. Hele videonun sonundaki polis tam sayko, direkt dalıyor trafiğe..
    Çok güzel artislik yapıyorlar herşey tamamda bir gariban kuryenin 4 lirasımı kaldı.. Sövesim geliyor bu adamlara sanki 50kg eroin yakalamış havaları yokmu tam dayaklık

Motosikleti
    QM250
    Alıntı [Turan] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel artislik yapıyorlar herşey tamamda bir gariban kuryenin 4 lirasımı kaldı.. Sövesim geliyor bu adamlara sanki 50kg eroin yakalamış havaları yokmu tam dayaklık
    konu hakkında yorum yapmıyorum ama procam'la çekseymiş daha güzel olurmuş video eğitici.

Motosikleti
    Benelli trk 502 & tvs neo x3i
    plakan, ruhsatın, ehliyetin, sigortan, muayenen, kaskın, aynaların ve ehliyetin varsa durmaman için bir sebebin olmaz.

sonuçta adamlar keyfiyetten çevirme yapmıyorlar. emniyet müdürü talimat veriyor ona göre uygulama yapılıyor.

öyle durmadım görmedim olayı olmaz. polis eliyle dur işareti yapıyorsa duracaksın. aksi halde plakan varsa adresini bulmak ve seni ordan almak hiçte zor olmasa gerek.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Hakanİnan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Allah kerim :)
    Polise Yapilan hakaret millete yapılmışdır. Polise - Askere laf yok
    Nezaketi zayıflık sanma, suskun olduğuma aldanma. Dizüstünde durduğumuz içindir, sebebim olup ayağa kaldırma.

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Alıntı Hakanİnan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Polise Yapilan hakaret millete yapılmışdır. Polise - Askere laf yok
    Hakaret edilecek adam var edilmeyecek adam var. Hakaretten kastım hakettiği laf.
    Yani şerefsizse şerefsiz derim. Annesinin mesleği hakkında fikir yürütmek gerekirse yürütürüm.
    Üzerindeki üniforma beni bağlayan bir durum değildir.
    Ve şu ana kadar gördüğüm polis tiplemelerinin nerdeyse tamamı, yukarıdaki tanımıma uyan cinstendi
    [Turan] bunu beğendi.
    Motosikletli Kaplumbağa...

Motosikleti
    Alıntı MotorKafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hakaret edilecek adam var edilmeyecek adam var. Hakaretten kastım hakettiği laf.
    Yani şerefsizse şerefsiz derim. Annesinin mesleği hakkında fikir yürütmek gerekirse yürütürüm.
    Üzerindeki üniforma beni bağlayan bir durum değildir.
    Ve şu ana kadar gördüğüm polis tiplemelerinin nerdeyse tamamı, yukarıdaki tanımıma uyan cinstendi
    İşine karıştıkları için öyle düşünüyorsun ve bende aksine bugüne kadar gördüğüm bütün polisler gayet saygılı ve hoşgörülüydü.
    Polisler ön yargılıdır mesleği gereği bunu yaparlar, onlarla konuştuğunda seni korkutmaya çalışırlar sebebi ise vereceğin tepkidir

Malesef her geçen gün sokaklardaki apaçi sayısı artmakta farklı olmaya çalışayımd erken bir çok genç tiner bali ayakalrına düşmekte

Bundan 2 ay önce sahilde otururken sağ taraftan bir polis yaklaştı göz göze geldik ve gitti ilerde apaçiler vardı adam yolunda giderken polise saldırdılar polise bunu yapan vatandaşa ne yapar ?
    Sonra bende gittim 3 ünü birden dövdüm Vallahada çok güzel ettim

Diyeceğim şu polis sana sert geliyorsa bu onun mesleğinden dolayı, Arada bir oluyor öle sinirler gergin oluyo, onlarda insan da sonuçta

Ceza konusunda da polisin 3 - 4 eli yok önüne geleni yakalıyor sırf size yapılan bişey değil hani sizi izlemiyorlar

Polise kalkan eller kırılır bizzat ben kırarım

Bu mesaj Motor akfaya hitaben değil genel kapsamlıdır
    Nezaketi zayıflık sanma, suskun olduğuma aldanma. Dizüstünde durduğumuz içindir, sebebim olup ayağa kaldırma.

Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Alıntı Hakanİnan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşine karıştıkları için öyle düşünüyorsun ve bende aksine bugüne kadar gördüğüm bütün polisler gayet saygılı ve hoşgörülüydü.
    Polisler ön yargılıdır mesleği gereği bunu yaparlar, onlarla konuştuğunda seni korkutmaya çalışırlar sebebi ise vereceğin tepkidir

Malesef her geçen gün sokaklardaki apaçi sayısı artmakta farklı olmaya çalışayımd erken bir çok genç tiner bali ayakalrına düşmekte

Bundan 2 ay önce sahilde otururken sağ taraftan bir polis yaklaştı göz göze geldik ve gitti ilerde apaçiler vardı adam yolunda giderken polise saldırdılar polise bunu yapan vatandaşa ne yapar ?
    Sonra bende gittim 3 ünü birden dövdüm Vallahada çok güzel ettim

Diyeceğim şu polis sana sert geliyorsa bu onun mesleğinden dolayı, Arada bir oluyor öle sinirler gergin oluyo, onlarda insan da sonuçta

Ceza konusunda da polisin 3 - 4 eli yok önüne geleni yakalıyor sırf size yapılan bişey değil hani sizi izlemiyorlar

Polise kalkan eller kırılır bizzat ben kırarım

Bu mesaj Motor akfaya hitaben değil genel kapsamlıdır
    Münir Özkul, Adile Naşit ve Şener Şen üçlüsünün bir filmi vardı. Şener Şen, Ziya karakterini oynuyordu. O geldi birden aklıma
    Sen fazla film izlemişsi arkadaşım.
    Git youtube a "1 mayıs polis tokadı" ve türevi şeyler yaz, çıkan videoları oturup izle.
    Şirkette olduğumdan dolayı link veremiyorum.

[Turan] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tartışmaya hiç gerek yok insan oğlu bu her meslekte iyiside var kötüsüde var. Polisin iyiside var kötüsüde Askerin iyiside var kötüsüde Memurun iyiside var kötüsüde genel konuşmak olmaz.

Yukarda yazdığım yorumdada genel konuşmadım ama yanlış anlaşıldı sanırım.. Tartışıp kırmayalım yani birbirimizi.
    MotorKafa bunu beğendi.

Motosikleti
    Kırmak mı yok canım konuşuyoruz şurda Sizi kıracağıma kafamı kırarım daha iyi
    MotorKafa bunu beğendi.

Motosikleti
    QM250

mstfkrfk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 600 SA & zongshen zs 200
    valla en iyisi başımdan geçen olayı anlatırsam anlayacaksın.son motorumu yeni almıştım daha plaka çıkmamış ama dayanamadım çıkıp geziyorum çıktı polis önüme yavaşladım sağa doğru polisi biraz geçtim sonra son gaz bastım,yapacak bir şey yok daha sıfır motoru bağlatamam tabii benim hatam plaka olmadan trafiğe çıkmamam lazımdı.ceza kesebilecekleri bir şey olmadığı için yırttım.
    arkadaşımın başına gelen olay;çocuk aynasız, egzoz açık kasksız öyle gezer.dur ihtarına uymamış herşeyden ceza yazmışlar plakaya.eve ceza makbuzları gelince şok olmuştu.
    başka arkadaşımın başına gelen olay; plakası var,kaskı aynası,ekipmanları,plakası tam ama evrak eksiği varmış ve polis çevirmesinde kaçıyor,peşinden de gelmiyorlar plakayı da alamamışlar herhalde ceza filan gelmiyor.
    son olarak ibretlik olsun diye anlatayım; çevirmede bir araç durmuyor ve kaçıyor polis peşine takılıyor.bende kırmızı ışıkta bekliyorum kaçan araç son sürat üzerime doğru geliyor,ben hemen ışıkta bekleyen araçların arasına girdim kaçan araçta diğer bekleyenlere çarpmamak için kaldırıma çıkıp duvara tosladı arabada kaporta filan kalmamıştı tabii takip eden polis aracı da hemen geldi.kaçak ağır yaralandı.
    en iyisi evrağın eksikse yola çıkmayacaksın veya kurallara uyacaksın ve cezan neyse kabulleneceksin.

Motosikleti
    QM250

Motosikleti
    S&T GT250R 2011
    Dur ihtarına uymayıp açılan ateşle ölenler oldu defalarca bu ülkede. Ya sen kaçaksan? Polis ne bilecek?

Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Alıntı [Turan] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tartışmaya hiç gerek yok insan oğlu bu her meslekte iyiside var kötüsüde var. Polisin iyiside var kötüsüde Askerin iyiside var kötüsüde Memurun iyiside var kötüsüde genel konuşmak olmaz.

Yukarda yazdığım yorumdada genel konuşmadım ama yanlış anlaşıldı sanırım.. Tartışıp kırmayalım yani birbirimizi.
    Bende onu diyorum işte. Sadece [MENTION=92966]Hakanİnan[/MENTION]ın dediği polise askere kalkan eller kırılsın lafına katılmıyorum.

Alıntı Zıpkıncı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dur ihtarına uymayıp açılan ateşle ölenler oldu defalarca bu ülkede. Ya sen kaçaksan? Polis ne bilecek?
    Doğru diyorsun arkadaşım. Bu ülkede kaçak(çı) zannedilip(!) çocuklara bomba yağdırılıyor sonuçta

Motosikleti
    QM250
    Doğru diyorsun arkadaşım. Bu ülkede kaçak(çı) zannedilip(!) çocuklara bomba yağdırılıyor sonuçta [/QUOTE]

adamların kaçakçı olduğu kesin ve nettir sınır geçişlerinde dur ihtarına durmayan herkes vurulur askeerlik yapan her erkek bilir bunu zamanında karakol basmayada katırlarla gidilmişti aynı güzergahtan içgüzarlık yapmaya gerekyok onlar kaçakçıdır.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)