Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Bütün Şehri Kask Takmaya Davet Eden Adam Kask Takmamaktan Ceza Yedi

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar alanya iskelesinde arkadaşın motoruyla 350 metre bi tur atayım dedim ne olsun kırmızıda polis çağırdı korumalı mont eldiven her şey tamam kask niye takmıyorsunuz dedi abi dedim sığmıyor yukarıya koyunca çalıyorlar dedim.Bir şey olmaz dedi okulda dalga geçiyorlar dedik kaskı yukarı taşıyınca dedim.Bir dahakine takın dedi.Abi dedim şu gördüğün gişelerden geliyorum dedim sadece ben anlamam ilk cezan hayırlı olsun dedi.Bende şu geçenlerin kafasındaki ne dedim?Kask var mı?Durdursa ya arkadaş dedim dur senin ki bitsin öyle dedi.Bende senin 2 elin dolu onunki boş dedim o çevirse ya dedim.Bir şey demedi geçmiş olsun dedi.Giderken de şey diyor "belki bir şeyler yapabiliriz"diyor yalvarıp çorba parası vereceğim sanıyor ama yanılıyor.Ve 15 dk geçiyor önüneden kask ve ikaz yeleğimle geçiyorum durduruyor diyor ki ehliyet ruhsat diyor al bakalım dedim demin ki genç değil misin? dedi evet bir sorun mu var?Sigara camel mi?dedim arkasından bir şey demeden hemen ben şu kameralar kayıtta değil mi dedim evet dedi bastım gittim bakakaldı.Şimdi benim suçum suç mu evet 300 metre kasksız gitmek düz bi yolda tamam bu suç diyelim.Peki ben korumalı gezerken millet korumasız bana yapılan adil mi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    psyche - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600
    O değilde durdurmak için gizemli ormanlardan kaçıp bir anda motorun önüne fırlıyorlar ya sanırsın altımızda abs otomobil var motor bu yahu ha deyine durmuyor ki.
    KAYA28 ve ixeywent bunu beğendiler.
    "Önü yoktan sonu boktan bu kuru davadan,
    utanır gayret-i güfranla cehennem de geçer. "

Psychedelic Gececi

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    al dedi çocuklarını dedi çocuklarını istiyorsan dedi kendini dedi al kendini dedi git dedi nerede kalırsan kal dedi bana ben de kaynanamla kavga ettim o yüzden dedi kaynanam dedi kızım bak dedi madem kocan öyle yapıyor dedi ne yaparsan yap kızım sen de dedi al kendini git dedi benim çekicek halim yok dedi bana
    Motosikletli Kaplumbağa...

KAYA28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    QM250
    polis gayet güzel görevini yapmış

alkış...

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:47 ----------

Alıntı MotorKafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    al dedi çocuklarını dedi çocuklarını istiyorsan dedi kendini dedi al kendini dedi git dedi nerede kalırsan kal dedi bana ben de kaynanamla kavga ettim o yüzden dedi kaynanam dedi kızım bak dedi madem kocan öyle yapıyor dedi ne yaparsan yap kızım sen de dedi al kendini git dedi benim çekicek halim yok dedi bana
    demedi deme ibrahim
    ERROR88 ve Hakanİnan bunu beğendiler.

toujours09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150-İNAZUMA-MT9 SP
    Evet bende çözemedim.Önlerinden onlarcası geçiyor,artçılı artçısız...
    Bizim tipimizi mi beğenmiyorlar acaba...

Alıntı KAYA28 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    polis gayet güzel görevini yapmış

alkış...

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:47 ----------

demedi deme ibrahim
    polise bir şey dedim mi?ben ağzında sigara ve yalvarmamı bekleyip benimle laf dalaşına girip önünden 12-13 yaşında today süren kırmızıda geçen gözü önünde çocuklara bir şey dememesi beni ilgilendiriyor.Alkışlayacağın polis buysa bende seni alkışlıyorum

kalyo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1150GS ADV ( Flagello di Dio )
    hahaha konudan çok daha başarılı yorum
    @2 )
    Kafa FLY
    Görüntü FLU
    Hayat FREE

Hakanİnan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Allah kerim :)
    Polisin askerin karşısında boynumuz kıldan incedir Polise alıkış haketmişsin sen cezayı
    Nezaketi zayıflık sanma, suskun olduğuma aldanma. Dizüstünde durduğumuz içindir, sebebim olup ayağa kaldırma.

Motosikleti
    QM250
    yarın birgün allah razı olsun o polise o cezayı kesmeseydi şimdi polise değilde imama yalvaracaktık o pamuk büyük diye dedim.
    cakturkc bunu beğendi.

ağacın arkasında saklanarak sigara içen biri,emniyet amiri gelince sigarayı atıp,çevirmede sigara sorup sigarası varsa ceza yazmayan birine boynum benim kıldan ince olamaz olmazda.

serotizm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Softail FXSTBI
    ofisin orta yerinde sesli kahkaha attım senin yüzünden koptum.

Motosikleti
    Alıntı rapidhacker5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ağacın arkasında saklanarak sigara içen biri,emniyet amiri gelince sigarayı atıp,çevirmede sigara sorup sigarası varsa ceza yazmayan birine boynum benim kıldan ince olamaz olmazda.
    İyi git vur ozaman konuşturacaksınız illa beni
    Nezaketi zayıflık sanma, suskun olduğuma aldanma. Dizüstünde durduğumuz içindir, sebebim olup ayağa kaldırma.

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Alıntı serotizm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ofisin orta yerinde sesli kahkaha attım senin yüzünden koptum.
    Bende yazarken monitröle yüzümü gizledim, ama gülmekten sallanan vücuduma siper bulamadım
    anaconda84 bunu beğendi.
    Motosikletli Kaplumbağa...

bY_aLp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX250
    Bende yazarken monitröle yüzümü gizledim, ama gülmekten sallanan vücuduma siper bulamadım
    hıçkırarak güldüm değişik melodiler benden mi çıktı diye 4 dakikadır düşünüyorum
    bu kawasaki bir başka dostummm

Motosikleti
    ben ilk izlediğimde 1 hafta aklımdan çıkaramamıştım sagopanın bi beatiyle süslemişler onu deli olmuş

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    NOLMUS NOLMUS
    www.erkakurye.com

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900

selo001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400
    Sen hiç kendisine makas atılsa bile takmayan trafik polisi gördün mü? Adamlar dürüst insanlara anca ceza yazmayı bilir.Serseriye bulaşmak zor geliyor onlara.
    www.Motosiklet.net

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    gelip birde burada belgeselden başkasını izlemem diye hava atıyorsun
    basbaya kadın programı izliyorsun sen
    arca94 ve KAYA28 bunu beğendiler.

Motosikleti
    QM250
    Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gelip birde burada belgeselden başkasını izlemem diye hava atıyorsun
    basbaya kadın programı izliyorsun sen
    pu ha ha ha buna gülünür işte monitörün arkasında saklanmayada gerek yok sal gitsin....

birde bu akdeniz tarafında yaşayan insallarımızda bu ne polis düşmanlığı be..

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)