Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Benzine para vermeye son. Müthiş icat

Motovento
    REKLAM ALANI
    tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    Alıntı ZIPPIRMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sana net olarak hak hukuk derken haram yeme dedim gücünemi gitti?neden bukadar alındın,halada bence aynı şeyi devam ettiriyorsun
    beni uyarıyormuş,hadi git yaaa ortalığı ateşe verdiğin zamanlarda ben küfür yedim,bırak bişey söylemeyi uyarmayı birdaha konuya bile girmedin ne oldu hakka hukuka?
    yarası olan gocunur emmi!
    2-3 tane maaşlının işini götürüyorum bir başıma, üste de vaktim kalıyor işte
    şükrolsun rabbimin verdiği akıl nimetine
    bize düşmanın bile merdi lazım
    heyhat dost bildiklerimize bak

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cbf150,(bayan isimlerine inat) CaBBaR VT750 Shadow
    Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yarası olan gocunur emmi!
    k
    Doğrudur.......

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    Alıntı ZIPPIRMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Doğrudur.......
    suyundan da koy

Hakanİnan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Allah kerim :)
    Havalarda ısındı Vergisiz bir ülke olamaz bakınız Libya anında alırlar aşa
    Nezaketi zayıflık sanma, suskun olduğuma aldanma. Dizüstünde durduğumuz içindir, sebebim olup ayağa kaldırma.

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    insan ne diyeceğini şaşırıyor.
    benim ilk aklıma gelen koca koca kamyonlar ile taşımacılık yapmaya çalışan ve alternatif üretmeyen bir ülkede neden benzinin sadece binek otomobil gideri olarak görüldüğü.

benzine zam demek;
    benzin kullanılarak tüketiciye ulaşan herşeye zam demek.

bakanın kendisini çok akıllı zannederek espri yapması abesle iştigal olmuş.
    her gün yeni bir şeyler icat ederek devlete gelir elde etmeyi ( ki bu gelirlerin nerelere gittiğini de bilmiyoruz)
    sonra bu paralar ile duble yol yapmayı icraat zanneden bir kısım insan kümesinden de ancak bu kadar gelişmiş bir espiri yeteneği beklenir.

geçen gün hitlerin ve nazi almanyasının yükselişini anlatan bir belgeselde, nazilerin yükseliş zamanındaki en büyüka rgümanlarından ve vitrinlerinden bir tanesinin ünlü alman "otobanları" olduğu söyleniyordu. ilginç tesadüfler ...

bir zamanlar Levent Kırca nın parodilerinde canlandırdığı karakterlerin gün gelip devlet yönettiklerini zannedeceklerini nereden bilecektim ki ?
    Gökbörü, Mr.cihans ve cbr125cbr bunu beğendiler.
    can't be worried about that shit. life goes on man.

Gökbörü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hiçkimsenin farkında olmadığı bir konuya değindiniz... Sonuna kadar katılıyorum.

psyche - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600
    Hala bu topik altında iyimser olmaya çalışanları görmek ya da hala yancılık,yalakalık yapanları görmek trajikomik.
    Ya ampul promosyonuna tabisiniz yada farklı ülkelerde yaşıyoruz.
    Bugün commuterin benzin hesabını yapıyorsam,böyle küfür mahiyetinde vergi oranım buna binayen komik asgari ücretlere tabi ki yoksulluk hatta açlık sınırının altına düşüyorsak oturup düşünürüm,iki kere düşünürüm.
    Haya olur insanın yüzünde biraz,bunlarda yok.
    Bir de çıkıp reklam yapıyor bisiklete binin diye 40 yaşına gelmiş henüz bisiklet sürmeyi öğrenen bir adam,salaktan o da.
    Ben de diyorum bakanlar bisiklet kullansın motoru satıp hayır kurumlarına bağışlayıp bisiklete geçeceğim.
    shooteronur bunu beğendi.
    "Önü yoktan sonu boktan bu kuru davadan,
    utanır gayret-i güfranla cehennem de geçer. "

Psychedelic Gececi

shooteronur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tekrar mcx ile döndük hayata
    benzin tükeniyormuş tek bahaneleri o :D bitek bize tükeniyor :D ulan benzinin en kalitelisinin en ucuzunun dibindeyiz 3 kuruşa alıyoruz %68 vergi koyup milletimize kaktırıyoruz sonrada karşılarına geçip dalga geçiyoruz olay bu.
    kendide bisikletin selesinden tutan korumayla 10 metre anca gitti özürlü.
    motorumu satıp benzin alıcam. %68 vergimi olur ya

cbr125cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150'2011 Kırmızı
    Müstehak bize vallahi de billahi de. Biraz önce otobüsten nasıl attım kendimi bilmiyorum. Gayrettepeden metrobüs ile avcılara, oradan da beylikdüzüne gitme niyetim.
    Metrobüse binmek bir dert, insanlıktan çıkıyorsun. Üstelik ilk duraktan biniyorum.
    İndim hadi, bineceğim otobüs zaten dolu geldi. sırt çantamı elime aldım atladım en arka kapıya ama kapıdayım, zar zor kapandı. İnsanlarla tek vücut trafikte adım adım yarım saat bir yolculuk yaptım.
    İnsan insanlığından utanıyor. Bu zat-ı muhteremin yanımda olmasını dilerdim.
    Konvoy ile korumalar ile geziyorlar. Seçim zamanı meydanlarda atıp tutuyorlar. Olan bize oluyor, sana bana.
    Yukarda birileri şükretmekten bahsetmiş. İstanbulda yaşayabildiğime şükrediyorum. Ama benim böyle yaşamama sebep olanın(ların) ALLAH BELASINI VERSİN!

Psyche
    ampul promosyonu lafı güzelmiş aynen kardeşim

ulassal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    her 2 kişiden biri memnun benzine zam gelmesinden demekki :D yada her 2 kişiden biri bisiklet sürmek istiyor :D ahh güzell ülkem ahhh
    Live to ride,ride to live

celıl ybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    Özel bisiklet vergisini ödemeyi unutmayın beyler!!!
    İKİTEKER hastalığında tedaviyi bünyem kabul etmiyor

körfezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondiak ukt 125
    uslubu komik ve saçma .. ama kafası esenin krediyle otomobil aldıgı bir ülke degilmi burası... yada motorsiklet kullanmak çılgınlık .. bisiklete binmek çocukluk sayılmıyormu.
    birde bu açıdan bakın ......
    makam mercedesleri ne yakıyo o ayrı..
    kültür bozuklugu bizimkisi sizi fazla tepki vermeye iten

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Yöneticilerin böyle düşünüp söylemesi normal, haklın oyunun % 50 sini aldılar ama onları halk bu noktaya getirmedi, kimi dergilerin daha 1995 96 larda bunların başa geçeceğini nereden biliyorlardı, şimdi onlar içerdeler!
    Sonuç olarak onları bizim halkımız getirmedi, sadece halkımız yönlendirildi ve bunu medya ile yaptılar.
    Neyse bir "Hayırlı" haber daha aldım şimdi KARAYOLLARI da özelleşiyormuş, benim bulunduğum bölge özelleşmiş, vatana millete hayırlı olsun
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Devlet te akıllı, bizim gibi vur beline al elinden bir millet olduktan sonra mevcut madenleri kaynakları işleyerek devlete bütçe oluşturmak yerine en kolay vergi toplama yöntemi olan petrol, sigara vb. seçiyorlar. Suç biraz da bizlerde aslında. Ne yazık ki bu konuda toplum olarak sindirilmişiz. Tepkisizleştirilmiş. Emin olun böyle gelmiş, böyle gidecek. Başbakanlığa bilmem kaç tane 70 bin tl lik 1600 lük bmw motor alırlar. Vatandaşı bisiklete mahkum ederler. Artık eskisi gibi kafama göre gezememeye başladım.Cbf 150 nin benzini bile koymaya başladı. Yüksek cc bi motor sahibi olabilmeyi hayal dahi edemiyorum. Gerçekten bunlar bizi söyleye söyleye en sonunda bisiklete bindirecekler. Hakkımızda hayırlısı.

yamyamaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco Xciting500 geti gy 200 ( skygo ) & cbf 150
    bütüm maliye bakanları aynı oluyor galiba.

Motosikleti
    sym gts 250-mt 25
    çok alçakca ve yavş.kca bi açıklama olmuş.Müstahak abi bize herkeste aynı soru ben vermedim o vermedi kim verdi o oyları geyiği daha iyi günlerimiz bunlar.Yaşım 36 liseye giderken Memur babamın verdiği harçlıkla reno arabasını kaçırıp sıkılana kadar binip benzini doldurup bırakıyodum.Şimdi ise bırak gezmeyi işlerimi halletmek için biryerden bir yere giderken hesap yapıyorum.ybr şu kadar yakıyo araba bu kadar yakıyo diye.Arkadaş adam şehirde jipine koyduğu mazotu aynı paradan ben köyde traktörüme koyup çiftçilik yapıyorum.Sonra bisikletle benzin mazot derdi bitiyomuş . Ya iyi fikir köydede bu akılı veren zihniyet gelsin bana sığırlık yapsın da pulluğu bağlayıp çift sürelim.
    sezer aykaç bunu beğendi.

Motosikleti
    Benelli trk 502 & tvs neo x3i
    hani halk arasında kullanılan bir söz vardır.

benzini shellden aklı kelden al diye.

bende diyorum ki

kel imana gel.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

DarkSeleCT93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks rocca 100 max
    halkına bunu layık görüyor demekki napalım

şaka bir yana bisiklet gerçekten müthiş icat...1-2 sene kullandım vallahi elim ayağım gibi olduydu...spor sağlıklı yaşam vs cabası

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)