Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Ben Hayatım Boyunca...

Motovento
    REKLAM ALANI
    cekokk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt-09 / Yamaha Fazer 6
    Antalyada Yaşayan Biri Olarak Bende Utanıyorum Bu tiplerden. Ayrıca Bende Er-5 varken bile bu cocuklarda ne hikmetse bir kapışma isteği oluyor ybr veya king 135 ile er-5 ? Dikkatımi birşey çekti polisten de öyle güzel kaçıyorlar ki anlatamam ogun tanık oldum beat motor var gencte 2 kişiler motorda, arkada 2 tane yunus polis birinde valedero birinde bmw f650 Arkada da bitane polis arabasını net 45 dk oyum oyum oynattılar fırlamalar sokak sokak dolandılar sonuçta yakalanmışlardır ama

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    beyinsiz mahlukatlar...
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Videodaki toplu sürüş ensasında,yapılan tek tekerde birisi dengesini kaybetse,alayı domino taşı gibi dağılacak,zaten kask vs de yok çoğunda,işte o zaman hakkaten şakayı görecekler.
    Allah akıl,fikir versin...
    cakturkc bunu beğendi.

bunlar kişiliği yerine oturmamış gariban çapulcular...heryerde var ve sayıları az da diildir...mevzu antalya ile ilgili diil....
    havaların sıcaklı ile bi ilişki vardır doğrudur motor üstünde geçirilebilen zaman daha uzundur doğal olarak atraksyon çok olur
    full korumalı hergün işine gücüne giden gelen gezen bunlarla ilgisi olmadığı için göze batmazlar...bunlar batar... durum bundan ibarettir...
    sağlıcakla kalın...

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Babalari zamaninda kask taksaymis keske
    pistolpitt ve Sinan Aksu bunu beğendiler.

Motosikleti
    FZ6
    çok doğru söylemişsin... bu antalyadaki bilinçsiz motosiklet kullanıcıları denizde kum misali . yunuslara ve trafik ekiplerine gelince hiç bir işe yaradıkları yok .beni keyfine durdurur hiçbirşey bulamazsa plakana laf eder egzosunu değiştir motoru bağlarım der şunu yapar bunu eder ama o bahsettigin motorcuların hiçbirini durdurmazlar.

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Zamaninda cok dilekce verdik cok sikayetlerde bulunduk antalya trafik amirligine her sey lafta. Resmen polisin ve denetimlerin bilincsizligi. Gostermelik cevirme yapiyorlar ayda bir kurunun yaninda yas ta yaniyor. Buyuk kucuk tum motorlulara saldiriyorlar. Sonra ortaliktan kayboluyorlar. Hava hep kuru ve yollar cok duz Antalyada. Motorcunun kudurmasi icin bire bir. Adamlar resmen suru halinde serserilten baska bir sey yaptiklari yok. O motorlarin cogunda ne ruhsat var ne plaka. Yakalandilarmi kaptiriyorlar motoru , sonra baska yerden yenisini aliyorlar.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

psyche - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600
    Son şakalarını yapmalarını zevkle bekliyorum
    Antalyada zirve yapmış fakat Antep,adana,kilis,hatay vb.yerlerde de ziyadesiyle mevcut.
    "Önü yoktan sonu boktan bu kuru davadan,
    utanır gayret-i güfranla cehennem de geçer. "

Psychedelic Gececi

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)