Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Venom dynamic mont bedeni için yardım :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Cgty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kırmızı-Mavi-Beyaz
    Arkadaşlar , internet üzerinden venom dynamic marka mont alacağım . Ancak bulunduğum yerde deneyebileceğim bir mağaza bulunmuyor . Boyum 1.85 ve kilom 72 . Acaba Large'mı almalıyım yoksa Medium'mu . Bu montu kullanan varsa yardım olabilirse çok sevineceğim . Saygılar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tropiksera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda İnnova 125 (2007) Yağı : 10w40 Kask : LS2
    Kesinlikle Large yada XL medium alırsan motora zor hükmedersiniz.
    Nefesime gücü bahşet mevlâ , bir kuç daha atsam olur evvel Allah.

Motosikleti
    Kırmızı-Mavi-Beyaz
    Bu montlar hakkında birkaç yazı okumuştum , kalıplarının küçük olduğu ile ilgili zaten. Ama eğer bir kullanan varsa onun ölçülerinden yola çıkarak bir karar vermek daha yardımcı olacaktır diye düşünüyorum .

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    fuarda benim çocuğa bakmıştık 180 boy 80 kilo xl olmuştu

Motosikleti
    Kırmızı-Mavi-Beyaz
    Ben de galıba L alacagım , vazıyet onu gosterıyor.

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Ben Venom Mont kullanıyorum.
    1.76 boy; 66 KG yim...
    S beden kullanıyorum ...
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

caneryavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ST Kanuni GT250R
    montun marka ve modeline göre çok değişiyor, eğer alcağın yer motor kıyafetleri satan bir yer ise ora ile irtibata geç daha kolay olur ben hudson alcaktım orda bana small oldu 172cm 73kg. ebtalarındayım ixs almaya gittim medium oldu çok değişiyor. Sonra süprizle karşılaşma..

mstfkrfk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 600 SA & zongshen zs 200
    prohel ile sanırım ölçüleri aynı.ben 183 üm large kullanıyorum belden biraz kısa ama xlarge da çok bol olurdu gibi geliyor.en iyisi large almanız.(bende internet üzerinden almıştım)

KAYA28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    QM250
    ben pazartesi sipariş vermiştir güngör motora dün geldi yeni montum sırf rengi hoşuma gitti

boy:1,85
    kilo:85
    gögüs ölçüsü : 108 cm mont:L beden

caneryavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ST Kanuni GT250R
    @KAYA28 sanki fotolarda biraz bol gibi duruyor..

Motosikleti
    QM250
    az bi bolluk var evet ama daha gelişme çağında olduğum için kapatırım

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Montun kalitesi nasıl gibi?? Korumalar sert plastik mi, süngerimsi mi? Sırt korumalığı var mı? Bir de nereden sipariş verdiniz, ben internette bu rengini bulamadım da...
    #sürenadam

Motosikleti
    Kırmızı-Mavi-Beyaz
    arkadaşlar çok teşekkür ederim yorumlarınız için . Bugün tamino modeli , L beden sipariş ettim , bakalım gelince akibetini göreceğiz , umarım oturur üzerime

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    sana l beden olur bende 1.82 boy 83 kg xl alıştım ama
    venomlar rüzgar almıyor ama soğuğu vücudunda hissettiriyor
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    QM250
    arkadaşlar benim montun markası NIC sırtta ped koruma omuzda ve dirseklerde koruma var ben sadece rengi için aldım ve gayet hoş duruyor

bY_aLp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX250
    biraz büyük al seneyede giyersin L beden rahat olur kışında kullanmak istersen mecbur içinden biraz kalın şeyler giymen gerekecek bunlarıda göz önünde bulundur
    bu kawasaki bir başka dostummm

hahahah hiç gülesim yoktu bunu forumdaki insanlara sorduklarına inanamıyorum...venom markası bilidiğim kadarıyla TÜMOPARSAN ın kendi ürünü ve bunu türkiyede yapan satan adamlar zaten bu konuda kendi alanında profosyonel, mağzayı açıp sorsan daha iyi bilgi sahibi olursun burda sormanın anlamı ne ya, füzulu laf salatası yapmak..
    ''Carpe Diem''

Motosikleti
    Kırmızı-Mavi-Beyaz
    Arkadaşım , kendinle çelişiyor ve mantık hatası yapıyorsun . Aslında bu forumda bazı insanların gerçek amacı yardımlaşmak değil de gerçekten yardımlaşanlara engel olmak , köstek çıkmak gibi geliyor bana. Tam bunu düşünüyordum ki senin yazını gördüm , şaşırdım ; nasıl da cuk oturmuş diye . Bir ikincisi de akıl var , beyin de bedava bu ceketi satan mağaza neden malını kötülesin , neden satmak istemesin , her türlü iyi yanlarından bahsedeceklerdir . Burda yardımlaşmanın esas amacı +'ları ve -'leri tecrubeler dahilinde değerlendirebilmektir . Burası bir yardımlaşma forum'u bunu beğenmiyorsan konuların üzerindeki şu koyu mavi yazılara tıklamadan teğet geçersin olur biter ;) gece gece insanın canını sıkıyorsun ya .

reverse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Dün feyizoğlu mağazasına giderek bir adet Venom Dynamic mont aldım.
    Boyum 1.78, kilom 85, göbeğim yok, göğüs çevrem 112cm civarı ve L beden üzerime tam oturdu. Omuz ve dirsek korumaları tam olması gerektiği yerde, tam olması gerektiği gibi duruyor. Sırtta da bir adet soft koruma var.
    Mont şekil olarak da çok güzel. Kış için içliği de mevcut. Bu içliği çıkartınca fileli kısımlardan arka tarafı görebiliyorsunuz. Tam olarak yazlık bir hale geliyor ama içlik ile birlikte tam olarak kışlık hale geleceğini sanmıyorum.
    Bir de prohel denemiştim, sanırım modeli 3002 idi. Bu mont Venom kadar üzerime oturmadı. Korumaları daha yumuşak gibiydi ve en önemlisi dirsek korumaları alakasız bir yerde kaldı. Kolumu dirsekten büküp, ileri doğru uzattığımda (yere düşerken refleks olarak yapılabilecek bir hareket) dirsek kemiğim dışarıda kalıyordu.
    Henüz motor üzerinde deneyemedim ancak, şekil ve verdiği güvenlik, sağlamlık hissi ile almayı düşünenlere tavsiye edebilirim.

Motosikleti
    Kırmızı-Mavi-Beyaz
    Goruslerınızı aktardıgınız ıcın cok tesekkur ederım , ben de ınternetten venom , tamıno L beden sıparısı verdım ve 1 gun sonra elımde oldu. Ruzgarı gercekten gecırmıyor , kıslık ıclıgını cıkarınca da tam bahar kullanımı ıcın oluyor (yaz ıcın de havalandırma fermuarlarını acmak gerekecek sanırım) korumaların kalıtesı cok yuksek degıl , ama cok kotuye de benzemıyorlar , sırt soft zaten. Tumu cıkartılıp takılabılıyor , motosıkletın uzerınde de denedım dun , ruzgar'ı gecırmıyor , ıclıgını cıkartmıstım cok bır soguk da hıssetmedım

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)