Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Venom dynamic mont bedeni için yardım :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    Bende motoplustan http://www.motoplus.com.tr/urun/9901...NG-GRI-KRMZ-XS bugün bunu alıcam bakalım VENOM CEKET AIR RACING dün giydim xl tam bana göre oldu iç astarı çıkabiliyor hoş bir monttu
    2011 Hyosung GT250R EFI Beyaz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Cgty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kırmızı-Mavi-Beyaz
    Evet bu mont'da dikkatimi çekmişti , güzel görünüyor . Eğer müsait olursanız yine buradan görüşlerinizi aktarabilirsiniz. Belki başka arkadaşlara da yardımcı olabiliriz İç astarının çıkması ve tüm korumalıklarının cepli olması gerçekten + bi özellik .

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    evet montu aldım geldim çok güzel bir mont fazla parası olmayan ve racing mont arayanlar için ya @Cgty montu alsın yada bunu Venom dynamic monta bakmak istedim ama stoklarda yoktu mecbur bu montu aldım ama dün baktığım tamam budur demiştim bugün almadan kadıköydeki diğer mağazalarda baktım ama ya fiyatları çok uçuktu yada istediğim gibi değildi bu montu gözüm kapalı aldım tavsiye ederim çok kaliteli bir mont göğüs sağ ve sollarda venom air yazan yerlerde gizli fermuar ve açıldığında air özelliği devreye giriyor ve hava kanallarından hava giriyor ek olarak kollardada aynı özellik var sağ ve sollar el cepleri var ve montu açtığınızda iç cepler yeralıyor. Venom montları görmeden mont almayın bence
    2011 Hyosung GT250R EFI Beyaz

Cgty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kırmızı-Mavi-Beyaz
    Tesekkurler verdıgın bılgıler ıcın , hayırlı olsun , kazasız belasız kullan montunu Demekkı aır da benım tamıno ıle hemen hemen aynı ozellıklere sahıp gercekten benım de hosuma gıttı. Cok yuksek butcesı olmayanlar ıcın alınacak montlarda ust sıralara konulabılır ıkısı de

soltero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Versys 650 ABS
    merhaba,

Venom Dynamic Mont almayı düşünüyorum.Venom Mont kullananlar yardımcı olabilir mi?Mont fena değil gibi ama ucuz olması pek güven vermiyor diğer bilinen markalarla karşılaştırınca.Sağlamlık ve güvenlik açısından nasıl Sizce?

extra_serkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp xl 650 (2006)
    ben 180 tl ye aldım motoplus dan 2 ay once gayet rahat saglam ve guven hıssı verıyor vucuda oturuyor fakat boyu bıraz kısa belın acıkta kalıor bnm boy 1,85

Ben Venom Dynamic model montu internetten aldım 1 hafta önce. kalıbı biraz dar. Normalde herşeyi L giyerim ama XL tam oldu, 1 kilo alsam sığmayacağım yani okadar. Omuz ve göğüslerim biraz normalden geniş olabilir ama tam bilmiyorum kaç santimdir. Boyum 180 ve kilom 93. çok soğuk iklimde sorun olabilir mont ve kısa bir mont gerçekten. Ben kısa istediğim için sorun yok ama bilginiz olsun. Omuz ve dirsek korumalığı fena değil ama sırtda sünger gibi basit birşey var. Fermuarları endişelendiriyor sağlam durmuyor ama bi sorun yok şimdilik. Genel olarak fiyatına göre güzel bir mont. 3 yıllık konuya cevap yazma nedenim alırken internette hiç bilgi bulamamış olmam. Ne video var, ne doğru düzgün foto. Koca satıcı mağazalar bile bi dandik foto ve hepsinde aynı foto.

Pangea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha WR 125 X
    178 boy 76 kiloyum v.g ile uğraşıyorum ve istisnasız tüm m beden motosiklet montları tam oturuyor.Eğer large alırsanız sırt ve omuz bölgesinden büyük olacağını düşünüyorumm.

wurtz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-MAX 250 ABS
    Bilgi veren arkadaşlara teşekkürler. Mont hakkında nette hiçbir bilgi yok. Ixon Hacker Game ile arasında kaldım. Bulabilirsem ikisini de denemeye çalışıcam.

Motosikleti
    Yamaha MT-25 & Honda XL 185S
    benimde boy 190cm 85 kiloyum motoplus da venom Dynamic denedim xl oldu ve xl tavsiye ettiler. Acaba alpinestars t-gp air plus yada revit gtr mı almalı yoksa uygun fiyatlı venom u mu almalı arada kaldım.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)