Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Branda hırsızlığı....

Motovento
    REKLAM ALANI
    lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Dün sabah motorun üstünde olan branda gece eve geldim yerinde yok. Sağlam da bağlamıştım, etrafa bakındım yine de acaba uçup gitti mi diye. Yok, biri almış götürmüş. Yeni bişey olsa hadi yine neyse de kaç aylık brandayı kim niye çalar kimin ne işine yarar? Nasıl bir şerefsizliktir? Öyle bir sinir oldum işte paylaşayım dedim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda cb125e
    yuh artık yenısı 50tl bsy bu kadar mı dusuldu neyse motora zarar vermemısler bunada sukur ama denemede olabılır brandaya tepkıye gore motora suıkast duzenlenebılır:(

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Boşver yahu çaldıkları branda olsun. Belki evsizin biri almıştır üstünü örtmek için...
    Benimde başıma gelmişti aynısı. Deli gibi aradım etrafı bulamadım, sinir küpü olmuş bir halde eve gidiyordum ki, son anda aklıma konteyner geldi.
    Döndüm bir baktım içine orda yatıyor çöp sularıyla beraber Rüzgardan uçmuş heralde, biride almış çöpe atmış...
    Raphae1 bunu beğendi.
    Motosikletli Kaplumbağa...

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    neyseki motora ellememişler herşeyde var bi hayır kediler almıştır kediler
    eray_uluyazı bunu beğendi.
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

Ra_Messu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Brandayı çalmamışlardır. Biri komple motora niyet edip son anda yusufa yakalanmış, elinde brandayla kaçmıştır yüksek ihtimal.

Motosikleti
    GV 250
    Alıntı Ra_Messu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Brandayı çalmamışlardır. Biri komple motora niyet edip son anda yusufa yakalanmış, elinde brandayla kaçmıştır yüksek ihtimal.
    Benim de aklıma geldi, 50 liraya bir alarmlı disk kilidi almıştım; o çalmaya başlamış, çalınca da yusuf olmuş olabilir. Motora elektrik versek aslında, birisi fazla kurcalarsa çarpsa filan. Olmaz mı? Sabah da sağa sola çöpe filan baktım da yok maalesef.

ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Ama yani vatandaşın niyeti kötü de olmayabilir. Bi kaç sene önce, bi sabah indim evden brandamı açıp dürerek her zaman dürerek koyduğum yere koydum ve motorla evin önünden ayrılmıştım. Akşam bi geldim. Öğleden sonra bi geldim branda yerinde yok. Birz bakındım. Bi de ne göreyim. Apartmandan o anda bi daire taşınıyor. Benim brandaya dolayıp dolayıp eşya taşıyorlar. Haydaa Belki alan arkadaşın niyeti çok da kötü olmayabilir yani

Şaka bi yana sadece brandayla kalması sevindirici.

Motosikleti
    Honda CBR 250 R
    Burda asıl amaç branda çalmak olmayabilir nasıl dersen
    2001 yılında benim garajın kapılarının alüminyum parçaları çalınmıştı neyse alüminyumdur para eder diye çalınmıştır şeklinde düşünürken
    1 ay içinde grajın kilitleri kırılarak honda titan motorum çalındı sora anladımki alüminyum çalmak sadece görmek için keşifmiş
    sen sen ol güvenlik önlemini arttır diye düşünüyorum

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    millet asker kullanılmış don çalıyo..brandayı havada kaparlar...

Ra_Messu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı blueshadow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burda asıl amaç branda çalmak olmayabilir nasıl dersen
    2001 yılında benim garajın kapılarının alüminyum parçaları çalınmıştı neyse alüminyumdur para eder diye çalınmıştır şeklinde düşünürken
    1 ay içinde grajın kilitleri kırılarak honda titan motorum çalındı sora anladımki alüminyum çalmak sadece görmek için keşifmiş
    sen sen ol güvenlik önlemini arttır diye düşünüyorum
    Katılıyorum. Aynı şekilde alüminyum doğrama kapının doğramaları çalınmıştı, oradan biliyorum.

Bu arada motora elektrik verilmez=)

Motosikleti
    GV 250
    MCT'yle uğraştığına değmez muhtemelen, ama GV 250 aldım, zincir kilit bağlayacağım öne arkaya, alarmlı disk kilidim var, motosiklet alarmı aldım, bir elektrikçiye onu taktıracağım. Alarmlı bir top case almayı da düşünüyorum; yine adamın niyeti olduktan sonra çalar da başka alabileceğim önlem yok gibi, kapalı yere de koyamıyorum. MCT büyük sonuçta, ne olduğuna bakmak için almış olabilir dediğiniz gibi.

bsabora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ethemm76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ama yani vatandaşın niyeti kötü de olmayabilir. Bi kaç sene önce, bi sabah indim evden brandamı açıp dürerek her zaman dürerek koyduğum yere koydum ve motorla evin önünden ayrılmıştım. Akşam bi geldim. Öğleden sonra bi geldim branda yerinde yok. Birz bakındım. Bi de ne göreyim. Apartmandan o anda bi daire taşınıyor. Benim brandaya dolayıp dolayıp eşya taşıyorlar. Haydaa Belki alan arkadaşın niyeti çok da kötü olmayabilir yani

Şaka bi yana sadece brandayla kalması sevindirici.
    tepkin ne oldu ? ben dellenirdim mesela.kavga bile edebilirim bu konuda. sen benim malımı nasıl alır kullanırsın ? kime sordun.kendi işini görecek diye benim malımı nasıl alır.şimdiden sinir oldum

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    valla hocam istanbulda koskoca arabanın brandasını alıp götürmüşlerdi gerçi arabada reno brodvey di pek yüzüne bakmamışlar ama brandayı çalmışlardı

İzmirde bir varoş semtinde de arkadaşın brandası aynı şekil kaybolmuştu 2 aşağı sokakta çocuklar kendine salıncak yapmıştı bizde gidip uyardık ondan sonra brandayı almadan geri döndük oynasın çocuklar küçüktür aklı ermez diye

Tabii bunlar benim başıma gelenler yukarıdaki komplo teorilerinide göz önünde mutlaka bulundur sonra birgün motorunuda yerinde bulamamakdan iyidir

Raphae1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er6-F-Cbf 1000+YBR 125, gts250-cbf150-600rr-mt07
    Alıntı MotorKafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Boşver yahu çaldıkları branda olsun. Belki evsizin biri almıştır üstünü örtmek için...
    ..
    Benımde aklıma ilk gelen buydu açıkçası. Giden motor olmadığı için kendini şanslı görmelisin.
    ARTİSTLİĞİN SONU FİGÜRANLIKTIR...

Motosikleti
    GV 250
    http://www.feyizoglu.com/Deruchi-Mot...-_46563.html#0 Şu ürün hoşuma gitti arkada zincir geçirecek yer var, koparır adam yine götürür ama o kadar rahat olmaz en azından.

seffaf naylon ortuyorum, tam olculerine gore koli banti ile uygun hale getirdim. kimse ellemiyor

Bence setinmelisın motora birsey olmamis

ysn17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoranTorro 100 - Mtr 125
    yok artık
    hadi kask montvb. olurda bırandayı ne yapsın bu adamlar.
    Bir ağaçtan binlerce kibrit çöpü olur, ama unutmayalım ki bir kibrit çöpünden de binlerce ağaç kül olur...

tutankhamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco G-Dink 250i
    Alıntı lycantrophic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim de aklıma geldi, 50 liraya bir alarmlı disk kilidi almıştım; o çalmaya başlamış, çalınca da yusuf olmuş olabilir. Motora elektrik versek aslında, birisi fazla kurcalarsa çarpsa filan. Olmaz mı? Sabah da sağa sola çöpe filan baktım da yok maalesef.
    Çok geçmiş olsun muhtemelen dediğiniz gibi alarm çalınca kaçmış olabilir.Bu alarmın markası MTS mi?

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Benimki les gibi kedi sidigi kokuyor su anda, degil calmak ellemek bile istemezler sanirim
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)