Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

250 cc chopper seçimi

Motovento
    REKLAM ALANI

slm arkadaşlar 250 cc motor almayı düşünüyorum işe gidip gelirken kullanacağım bana az sorun çıkaracak kolay kolay yolda bırakmayacak bir mtor olsun. baya arastırdım ramzey qm 250 görünüş olarak ve maddi olarak uygun geldi ama sıfırı su anda bulunmuyormuş. bisanın yok mondial 250 mctnin varmı bilmiyorum ama onunda bulamadım. regal raptorların sıfırları bulunuyormu onuda bilmiyorum imternetten ulaşamadım onların bilgilerine. işe gidip gelirken rahat kullanacağım ne motor önerirsiniz. 2. el de olabilir ama iyisini bulmak zor. yardımlarınız için şimdiden tesekkürler. fiyat aralığım 3000 i fazla geçmemesi gerekiyor ki korumalıkları alabileyim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mali_181 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu an için motorsuz :(
    Neden 250 yani 125 veya 150 değil çünkü bu cc lerde bütçene uygun çok güzel motorlar var

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mali_181 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neden 250 yani 125 veya 150 değil çünkü bu cc lerde bütçene uygun çok güzel motorlar var
    arkadaş cruiser istemiş ondan 125lik yada 150lik istememiş. Hem cruiser da 250cc aşağısı yetersiz kalıyor ve 250lik kadar yakıt yakıyor bu nedenle 250lik tercih etmiştir

Buarada regal raptor un sitesini bende bulamadım? Ama yanılmıyorsam dd 250 d10 diye bi modeli olacaktı çok yakışıklı ve güzel makina önririm

mali_181 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu an için motorsuz :(
    Ha pardon ben o detayı unutmuşum yazarken ama bende şöle söliyim bende cruiser istiyordum param yetmediği için cbf aldım bence sende bi commuter ile başla ilerde yükselteceğin zaman para biriktirirsin güzel bi 250 cc cruiser alırsın (çevir kazı yanmasın)

Tropiksera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda İnnova 125 (2007) Yağı : 10w40 Kask : LS2
    sadece işe gideceksen.. cup tavsiye edebilirim 250 cc motor çok yakar hem cebine zarar.
    Nefesime gücü bahşet mevlâ , bir kuç daha atsam olur evvel Allah.

Atahualpa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR 250E-9
    Regal Raptor ama 250e-9 . 10 un ön çatalı çok uzundur. turu geniştir manevralarda sıkıntı yaratır. Düzgün temiz kullanılmış bir ikinci elini aradığın fiyat aralığında bulabilirsin
    YOU WILL NEVER WALK ALONE

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Bisan Lifan Roadstar 250 lere de bi bak istersen.
    bY_aLp bunu beğendi.
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

exile - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    kardeş silindirli ( yanyana 2 silindir) olan modellerden bakıyosan hiç bakma 5.0 LT 5.5Lt yakıt tuketimleri oluyor. arabayla git aynı hesap

Motosikleti
    RR 250E-9
    Alıntı exile adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş silindirli ( yanyana 2 silindir) olan modellerden bakıyosan hiç bakma 5.0 LT 5.5Lt yakıt tuketimleri oluyor. arabayla git aynı hesap
    Sallamayalim. 3.5 ile 4 arasi yakar maksimum. 2.8goren bile var bu forumda

novablue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 A
    750 cc V twin motorla 3 gören arkadaşlarım var.

jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    gv 250 bu sınıfın en iyisi bence.
    sonofcrow ve tayfungun45 bunu beğendiler.
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

bY_aLp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX250
    dün itibariyle bisan lifan çift silindir 250 cc V motor aldım beklentilerimin üzerinde çıktı performansına söylencek söz yok cbr125 tokatlıyor 120 130 çok rahat görüyor hiç kasmadan kendini yakıt ise 20 liralık atmıştım 70 km oldu halen gidiyorum çok üst devirlerde kullandım bakalım kaç km daha gidecek
    bu kawasaki bir başka dostummm

Motosikleti
    HYOSUNG GV 650
    kymco venox 250 bir arastır derim .

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    3000 demiş arkadaş. Regal raptor alamazsın, pahalı. Mct 250'nin de sıfırı yok; 2006'dan beri üretilmiyor. İkinci el Kanuni tiger alan arkadaşlar var ama birisi 700 masraf etmiş, bir arkadaş daha var o da o kadar edecekmiş sanırım. Ramzey'de yedek parçada zorlanabilirsin sanki. Gezip tozmak için kullanmayacaksan bu çinli cruiserların ikinci eli çok verimli olmaz bence, servise gidip durursun. Ben çok gittim MCT'yle ama öğrenmiş oldum bişeyler, senin o kadar merakın yok gibi sanki. İkinci el bir YBR al işini görür, fazla da uğraştırmaz.

TwisTeD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gv250 2007
    Alıntı exile adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu tüketimi nasıl başardınız yada kim başardı çok merak ediyorum.
    Alıntı jr. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gv 250 bu sınıfın en iyisi bence.
    Kardeş çinliye girersen vereceğin tamir paraları ile gerçekten 5.0LT yakarsın
    japon için bütçen yoksa Hyosung gv250 diyorum başka bişi demiyorum.
    Fomunda sayfası var gez biraz anlasın. Ortalama tüketimi 3-3,5LT ve gerçekten 2,8LT tüketende var forumda
    Ayrıca 250cc cruiser sınıfındaki en güçlü motordur 28,5 beygir
    ama bütçeyi biraz arttırman lazım

UKYO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motozeus ms100
    exile nickli arkadaş yanlış yazmamış,bizzat benim sıfır alıp kullandığım 2004 model kanuni seyhan 250 c çok sakin kullanımda 1 litre ile 22,5 km gidiyordu bu hesap bazen 1 litre ile 18 km ye kadar düşüyordu.sıfır aldığım motoru 9 ayda daha 1500 km olmadan 750 tl zararla satmış kurtulmuştum.

Motosikleti
    RR 250E-9
    Biz de kullanıyoruz ya kardeşim, sıralı çift silindir regal raptor işte. Şu zamlardan sonra 20tl lik benzin alıp 100km yol yapabiliyorum o nasıl oluyor ? Bir çok etken vardır yakıt tüketimi için. Ayarsız karbürator, latik basıncları, hava durumu, kullanım tarzı vs vs.
    YOU WILL NEVER WALK ALONE

yorumlarınız için tesekkürler arkadaslar. honda cbf 150 de aklımı çeliyor ama kararsız kaldım biraz :D tahminen ne kadar yakıyor honda cbf 150 ler bisan road starında 2. el sağlamı yok bayaa bakındım güvenemedim bir türlü.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Eğer 125-150 cc bişey bakıyorsan çok fazla bişey yakmaz takma kafana. en fazla 2,5 ile 3,5 arasında değişir o motorların yakıtı. Sakin kullanırsan şikayetçi olmazsın o cc'lerin yakıtından. Ama keşke GV250 alabilseymişsin

Alıntı UKYO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    exile nickli arkadaş yanlış yazmamış,bizzat benim sıfır alıp kullandığım 2004 model kanuni seyhan 250 c çok sakin kullanımda 1 litre ile 22,5 km gidiyordu bu hesap bazen 1 litre ile 18 km ye kadar düşüyordu.sıfır aldığım motoru 9 ayda daha 1500 km olmadan 750 tl zararla satmış kurtulmuştum.
    O işte bir terslik var. Mutlaka bir sorunu vardır o motorun, bakın mutlaka diyorum.
    #sürenadam

KAYA28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    QM250
    arkadaşım motorun üstünde tepinmeyeceksen araziye vurmuyacaksan 90-120 km arası bana yeter gerektiğinde ibrenin sonundan dahada ileriye gider 140-150 zorlanmadan çıkar parçası heryerde abartılacak kadar titreşimi olmayan motor arıyorsan bence QM250 2000-3000 arası en ideal 250 cc lerden biri...

biri diye yazdım dikkat edersen altarnatiflerinde var unutma

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)