Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Şile Ağva Kefken Kamp öneri

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba Bayram tatilinde 3 4 gün Şile Ağva taraflarında çadır kamp atmayı düşünüyorum. Haritadan baktığımda pek çok plaj kamp alanı ve orman var.
    Hem denize girebileceğim hem de doğa içerisinde gezi yapabileceğim yerler nereler. Nerelerde çadır kamp atıyım. Çok yoğun olmayan temiz uygun daha çok motor grupların olduğu kamp alanları hangileri.Teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    cb250r
    Hocam sile, agva tarafina en son gecen sene kampa gittik, kamp yapmadan arkamiza bakmadan kactik.

Google gorsellerde meshur yarimada var, oraya da gittik. Heryer leş cöp. Herkes yemis icmis sicmis birakmis oylece. Tiksindim midem bulandi, o igrencligi tarif edemem.

Gidersen ayni manzara ile karsilasman olasi.

Kefken nasıl ?

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Sakin bir yer arıyorsan Alacalı kamping e git , bu sene Karadeniz sahilinde salya olmadığı için tenha yer bulmak zor olacaktır , zaten motorcu grup falan görürsen ordan kaç

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    kilimli koyunun işletmesi güzel, çadır kurmak gecelik 50 tl. birde kişi başı 10 tl araç parası alıyorlar. Her sabah düzenli olarak temizlikçiler geliyor. Ben 3-4 defa burada kamp yaptım. Gerek denizi gerekse işletmesi güzel. Market 10 dk araçla mesafede. Ağva merkeze yakın. İşletme mekanı büyük, ama çadırı kuracağınız yer güneş altı ve toz olan bir yer olacak muhtemelen. Ormanlık alanda yer bulmak zor oluyor çünkü. Onun dışında, içerde de mini bar ve kahvaltı yeri var ama pahalıydı. Mangal yapmak vs. Serbest.

Yasin D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    22" Bajaj NS 200
    Alıntı atillatopal9 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kilimli koyunun işletmesi güzel, çadır kurmak gecelik 50 tl. birde kişi başı 10 tl araç parası alıyorlar. Her sabah düzenli olarak temizlikçiler geliyor. Ben 3-4 defa burada kamp yaptım. Gerek denizi gerekse işletmesi güzel. Market 10 dk araçla mesafede. Ağva merkeze yakın. İşletme mekanı büyük, ama çadırı kuracağınız yer güneş altı ve toz olan bir yer olacak muhtemelen. Ormanlık alanda yer bulmak zor oluyor çünkü. Onun dışında, içerde de mini bar ve kahvaltı yeri var ama pahalıydı. Mangal yapmak vs. Serbest.
    Dün günübirlik gittim, daha önce nasıldı bilmiyorum ama dün deniz bence berbattı sadece ayaklarımı sokmakla yetindim.

İstanbul da gidilebilecek başka yer var mı?

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    kilimlide plaj kısmını değilde kayalıklar kısmını bir araştırın

Alıntı mesyen47 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbul da gidilebilecek başka yer var mı?
    İstanbul'u boşver dostum.
    Senin yerinde olsam Çanakkale ye kaçarım. Geyikli de kamp yerleri var. Ben Dolmuş Camping diye biryerde kalmıştım tavsiye ederim.
    Assos Behramkale Adatepe gezersiniz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:01 ----------

Alıntı Tataroglu41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbul'u boşver dostum.
    Senin yerinde olsam Çanakkale ye kaçarım. Geyikli de kamp yerleri var. Ben Dolmuş Camping diye biryerde kalmıştım tavsiye ederim.
    Assos Behramkale Adatepe gezersiniz.
    Kefken kerpe falan tavsiye etmem.
    İzmit ' liyim 😂

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

TosunPasa bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)