Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

motor kamp türkiye turu

Motovento
    REKLAM ALANI

merhabalar ben 36 yaşındayım istanbulda yaşıyorum supertouring veya enduro motoru olan motor kamp uzun yol gezisi planlamak isteyen istanbulda oturan mantıklı aklı başında olgun zaman ve maddi sıkıntısı olmayan benden yaşca büyük abi ile ile gezimi planlamak isterim nisan sonu mayıs başı olarak düşünüyorum yeni yerleri gezip görmek isteyen bir yol arkadaşı arıyorum ilgilenen kişilerin iletişime geçmesini rica ederim şimdiden teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    falcon flash 100
    Bence tek git. Böyle daha güzel olacağını düşünüyorum.

Tabi nihai kara senin ben tavsiye niteliğinde yazdım.

teşekkürler olmazsa öyle yapacağım bakalım durum ne gösterecek ismet abi senmisin saygılar kendine iyi bak

mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    http://www.motosiklet.net/forum/etkinlik-gezi-fotograflari/205601-hayat-gezince-guzel-48-dogukaradeniz-gezisi-3400-km.html
    Yaylaları gezeceğim dersen,görülmesi gereken yerlerin hepsini göreceğim dersen, kesinlikle tek başına gitmemelisin,tek başına gidermisin elbette gidersin, çok riskli olabilir, öyle yerlerden geçersinki velevki motor yüklü iken motoru yatırsan tek başına zor kaldırırsın veya kaldıramazsın,tekerin patlasa problem yaşarsın,en azından iki kişi olmalısınız , Küçük bir kazada olsa yardım istemek için v.s gibibiz 4 kişi yola çktık 3 kişi geri döndük,yolda tekerimde patladı yağmurda var,arkadaşlarım olmasa zor anlar yaşayabilirdim , hiç birşey başınıza gelmeden de tek başına gezip gelirsiniz,unutmayın yola çıkanın işini ALLAH bilir,yolunuz açık olsun, Eskişehir den selamlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:11 ----------

Bir de ,kamp atacaksınız yükseklere çıkın yaylalara, açık alana ayı gelmez diye söylediler,bir de dere yatağına kamp atma sel riski her zaman var karadenizde
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)