Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

5 GÜN 1700 KM. KAMPLI ÇADIRLI AKDENİZ EGE TURU

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    DOMİNAR 400
    bu ayın 16 sında çıkacağımız 1700 km lik gezi ve kamp rotamız.Mersin Anamurdan başlıycak.corona nedeniyle aydında motoru kalan arkadaşımın motorunu almaya gidecez.benim dominarla 2 kişi çıkacaz yola.aydın nazilliden arkadaşın motorunu almak kamp yapmadan direk gidecez.ordan arkadaşın motorunu aldıktan sonra asıl turumuz çarşamba günü kuşadasından start verecek. izmirden mersine dönecek olan başka bir arkadaşın katılıyla 3 motor olarak (dominar 400,r25 ve cbr 250)geri dönüş turumuz başlıycak.
    [IMG][/IMG]
    kuşadasından başlıycak olan geri dönüş turumuz asıl gezinin başlangıcı olacak.sahilden mersine kadar kamp yaparak dönmeyi planlıyoruz.
    [IMG][/IMG]
    kabaca dönüş rotamızda bu olacak.kalacağımız yerleri doğaçlama yapmayı düşünüyoruz.mümkün olduğunca görülecek tarihi ve kıyı şehirlerini gezmeyi düşünüyoruz.gezi başlayınca foto paylaşımıda yapmaya çalişacam.uzun turlarım oldu ama kamp işine ilk defa girecez.bakalım neler olacak.
    İNSANLIK İÇİN KÜÇÜK AMA BENİM İÇİN BÜYÜK BİR GEZİ OLACAK))
    MR.BERK bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Tekeriniz düz bassın. Mersin'e geldiğinizde görüşelim..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    DOMİNAR 400
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tekeriniz düz bassın. Mersin'e geldiğinizde görüşelim..
    eyvallah dostum saolasin.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    DOMİNAR 400
    Alıntı pesimistt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu ayın 16 sında çıkacağımız 1700 km lik gezi ve kamp rotamız.Mersin Anamurdan başlıycak.corona nedeniyle aydında motoru kalan arkadaşımın motorunu almaya gidecez.benim dominarla 2 kişi çıkacaz yola.aydın nazilliden arkadaşın motorunu almak kamp yapmadan direk gidecez.ordan arkadaşın motorunu aldıktan sonra asıl turumuz çarşamba günü kuşadasından start verecek. izmirden mersine dönecek olan başka bir arkadaşın katılıyla 3 motor olarak (dominar 400,r25 ve cbr 250)geri dönüş turumuz başlıycak.
    http://<a href="https://hizliresim.c...0a.png</a></a>
    kuşadasından başlıycak olan geri dönüş turumuz asıl gezinin başlangıcı olacak.sahilden mersine kadar kamp yaparak dönmeyi planlıyoruz.
    http://<a href="https://hizliresim.c...8N.png</a></a>
    kabaca dönüş rotamızda bu olacak.kalacağımız yerleri doğaçlama yapmayı düşünüyoruz.mümkün olduğunca görülecek tarihi ve kıyı şehirlerini gezmeyi düşünüyoruz.gezi başlayınca foto paylaşımıda yapmaya çalişacam.uzun turlarım oldu ama kamp işine ilk defa girecez.bakalım neler olacak.
    Turumuzu geçen hafta itibariyle tamamladık.toplamda 2000 km yi buldu.işte fotolar.

Apices, ekremcelik00 ve Motorumu bunu beğendiler.

Apices - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Belli ki çok güzel ve keyifli bir gezi olmuş.
    İmkan bulup ta resimlerin altına ait olduğu beldeleride yazmış olsanız biz bakanlar için çok daha keyifli olurdu.
    Elinize, emeğinize sağlık.
    Başınızı dik tutmak, okumak için eğmenize bağlıdır...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    DOMİNAR 400
    Alıntı Apices adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Belli ki çok güzel ve keyifli bir gezi olmuş.
    İmkan bulup ta resimlerin altına ait olduğu beldeleride yazmış olsanız biz bakanlar için çok daha keyifli olurdu.
    Elinize, emeğinize sağlık.
    valla dostum inan o dediğini denedim ama beceremedim)
    bu fotografları bile inanmazsın zorla yükledim.aslında aklımda olan ve yapmak istediğim her fotonun altına nersei olduğunu,hangi gün nerden geçtiğimizi felan yazmaktı ama cahillik başa bela) beceremedim yani)
    ekremcelik00 bunu beğendi.

Motosikleti
    CBF150/PCX125/Kawasaki ER6F
    Alıntı pesimistt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla dostum inan o dediğini denedim ama beceremedim)
    bu fotografları bile inanmazsın zorla yükledim.aslında aklımda olan ve yapmak istediğim her fotonun altına nersei olduğunu,hangi gün nerden geçtiğimizi felan yazmaktı ama cahillik başa bela) beceremedim yani)
    Güzel geziymiş iki sorum olacak

deniz yatağıyla yüzen kişilerin olduğu sahilde ayaklarınızın oluğu yer ve son resimdeki semt ilçe veya yerleşim yeri neresi?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    DOMİNAR 400
    Alıntı ekremcelik00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel geziymiş iki sorum olacak

deniz yatağıyla yüzen kişilerin olduğu sahilde ayaklarınızın oluğu yer ve son resimdeki semt ilçe veya yerleşim yeri neresi?
    hemen yazıyorum.
    deniz yatağının olduğu yer fethiye ,boncuklu plajı
    en son resimdeki yerde akyaka dostum
    ekremcelik00 bunu beğendi.

Motosikleti
    Maxi Scooter
    Süper olmuş, tebrik ederim. Keşke katılabilseydim. Temmuz-Ağustos yine düşünürseniz ben de katılmak isterim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler