Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2020 Mart Tek Başına Kış Kampı Erzurum Akdağ

Motovento
    REKLAM ALANI
    ayhanakbuga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR125
    Hanımın haftasonu günleri ve akraba ziyaretleri benim için kamp fırsatı. Evden çıkmadan önce kamp yapacağım yeri Kargapazarı Gölü kenarı olarak planladım. Yolda, karların hala erimediğini yolun da kapalı olduğunu görünce fikrimi değiştirdim. Dumlu Deresi kenarına gittim. Orada da karların erimesiyle çamur ve su gölu olduğunu görünce... Akdağ Kaplıcalarına çevirdim yönümü daha önce de çokça kamp yaptığım için evimde gibi hissettim Akdağ'da.

Sadece bir gün geceleyeceğim için yanımda kuruyemiş, hurma, erişte, balık konservesi, çekirdek aldım yiyecek olarak. Uyku tulumumun konfor derecesi -12 olduğu için endişem yoktu bu sefer. E kitap aldım yanıma ama yine okuyamadım istediğim kadar. Gece çok güzeldi. Evim pencereden ışık aldığı için geceleri uykumu tam alamıyorum sanki. Kamp yaparken zifiri karanlık değil de ayışığı karanlığı vardı ve uykumu alabildim.

Drone uçurdum. sazlıkta ördekler gördüm. Kaplumbağa gördüm. Canlılar ve bitkileri tanıma adına bilgi edinmem gerektiğini bir kez daha farkettim. Kamplarıma bundan sonra çay kahve yerine ıhlamur götürmeye karar verdim. Ayaklarımı kaplıcalara soktum. Kampım maceralı olmadı ama her anından keyif aldım. Hatırlayınca sanki daha bi güzel geliyor...

uzay gemisi bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Tebrikler gerçekten. Çok güzel etkinlikler yapıyorsunuz.
    Yazılarınızı ilgiyle okuyorum (bana video izlemekten daha cazip geliyor çoğunlukla ).
    ayhanakbuga bunu beğendi.

RideForLife. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Resmen kampın güzelliğini içimde hissettim. Çok güzel olmuş. Paylaştığınız için teşekkürler.
    ayhanakbuga bunu beğendi.

ayhanakbuga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR125
    Alıntı reo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tebrikler gerçekten. Çok güzel etkinlikler yapıyorsunuz.
    Yazılarınızı ilgiyle okuyorum (bana video izlemekten daha cazip geliyor çoğunlukla ).
    Teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 05:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 05:02 ----------

Alıntı RideForLife. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Resmen kampın güzelliğini içimde hissettim. Çok güzel olmuş. Paylaştığınız için teşekkürler.
    Ben teşekkür ederim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)