Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Balıkesir Erdek Çamlıkaltı Kamp Cumartesi Pazar

Motovento
    REKLAM ALANI
    medes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Eski Ege 50 , Yeni MT25
    Selamlar,

Haftasonu için Yenikapıdan Erdek tarafına kamp atmak istiyorum. Yenikapı Bandırma arası motosiklet için sefer görünmüyor. Alternatif olarak Yenikapı Bursa var ordanda Erdek'e sürülebilir.

Rotayı bilen kullanan arkadaşlarımız ve kamp alanını bilen kullanan bu mevsimde nasıl olduğunu bilen varsa değerli fikirlerini rica ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    adm12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda msx 125. SYM sympony 200i
    2015 ve 2019 da olmak üzere 2 kez gittim. Yenikapı-Bursa-Erdek rotasını bilemiyorum. Fakat daha önce Gebze Eskihisar feribotu ile karşıya geçip Erdek'e gitmiştim. Yalova'ya geçtikten sonra ister Orhangazi-Gemlik-Karacabey rotasını(daha hızlı rotadır) takip eder gidersiniz yada Yalova-Çınarcık-Armutlu-Mudanya rotasını(daha yavaş rota) takip ederek gidebilirsiniz. Kamping işletmelerini bilmiyorum. Yarımadanın etrafında kamp yapacağınız bir çok yer var. Manzarası hoşunuza giden herhangi bir yerde kamp kurabilirsiniz. Daha önce yaptığım geziyi buraya bırakıyorum https://gezginmoto.blogspot.com/2015...lu-ulubat.html
    atillatopal9 bunu beğendi.

medes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Eski Ege 50 , Yeni MT25
    Teşekkür ederim güzel gezi olmuş.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:45 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:17 ----------

Erdek'e yetişemedim kısmet olmadı. Belki birine yarar;
    Rota: Eşkel Sahil Mudanya

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)