Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2 Kişi 6 Gün 1400 Km [Motosiklet İle Ege Turu 2019] - [Nc700x]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Nc 750 x DCT
    2 Kişi 6 Gün 1400 Km [Motosiklet İle Ege Turu 2019] - [Nc700x]

Honda Nc 700x motorum atlayıp evimizi de sırtımıza alarak eşim ile birlikte yaptığımız ege turumuzun ilk sürüşü sizlerle...

Ege Turumuzun 2. Bölümünde Çanakkale merkezden başlayarak Bozcaada'yı gezdik, ayazma plajında denize girdikten sonra Assos'a doğru motosikletimiz ile birlikte yolculuk yaptık ve çadır kurarak günü sonlandırdık.

Motosikletle çıktığımız ege turumuzun bu bölümünde hasanboğuldu göletine gittik. Fiziki olarak sizlere tanıtma fırsatı bulduğumuz hasan boğuldu'daki suyun soğukluk derecesini gidip yerinde görmenizi tavsiye ederim.

Turumuzun son bölümü ayvalıkta geçiyor. Seyir tepesinden başlayarak önce bir keşif gezisi ardından kamp alanına yerleşme, ayvalık tostu, şeytan sofrasında gün batımı seyri ve sonraki gün Dikili'de aile ziyareti.

biseduda, Guven, kdiner ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2002 Aprilia Atlantic 500
    O motora o kadar para verinceye kadar al bir araba,eşinle rahat rahat gez be kardeşim.İkiniz sıkış tıkış,resmen kelle koltukta,yakıcı güneşin altında gezmeye çalışıyorsunuz.Ben yıllar önce bu hataları yaptım siz yapmayın diye yazıyorum.
    ekremcelik00 bunu beğendi.

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Üstad gezi gayet güzel olmuşa benziyor.
    KAzasız belasız.
    Yalnız sadece topcase ile nasıl sığışabildiniz. Eşya için yetti mi sadece topcase?

edit: üstte ki abinin yorumu da; sanki donanımhaber otomobil genel sayfasına açılmış ta konu, ona cevap atmış gibi
    MrLucky13 bunu beğendi.

Omerius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt25 - XJ6N - cb650f - Speed Triple 1050
    Alıntı nayken81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O motora o kadar para verinceye kadar al bir araba,eşinle rahat rahat gez be kardeşim.İkiniz sıkış tıkış,resmen kelle koltukta,yakıcı güneşin altında gezmeye çalışıyorsunuz.Ben yıllar önce bu hataları yaptım siz yapmayın diye yazıyorum.
    Araba al kardeşim araba yazı var kışı var. Çetesinden bunu yazan.
    emreyamans bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Nc 750 x DCT
    Merhaba aracım var, fakat motor zevki bambaşka,bunu bilen ve motor süren biri olarak ta yıllar önce yaptığınız deneyimlerinizi hata olarak nitelendirmeniz bana çok ilginç geldi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:26 ----------

Merhaba aracım var, fakat motor zevki bambaşka,bunu bilen ve motor süren biri olarak ta yıllar önce yaptığınız deneyimlerinizi hata olarak nitelendirmeniz bana çok ilginç geldi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:27 ----------

Alıntı sey_47 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üstad gezi gayet güzel olmuşa benziyor.
    KAzasız belasız.
    Yalnız sadece topcase ile nasıl sığışabildiniz. Eşya için yetti mi sadece topcase?

edit: üstte ki abinin yorumu da; sanki donanımhaber otomobil genel sayfasına açılmış ta konu, ona cevap atmış gibi
    Merhaba, çadır ve çadır ekipmanlarım Topcase üzerindeki demire sabitlediğim için topcase içi ve ön tarafta kask koyma yeri yeterli geldi gezi boyunca.

serconline - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt25 ABS
    sen söylemesen adam bilmiyodur zaten motosikletin parasıyla araba alabileceğini
    Gerçek güç sıçrayışta değil , sarsılmaz duruştadır .

Motosikleti
    CBF150/PCX125/Kawasaki ER6F
    İkinci aşamada ise "Ne tatili kardeşim,yorgunluktan başka bir şey değil..Oturun evinizde misler gibi."
    içerikli yorumunuzu şimdiden bekliyoruz,saygılarımla.
    nayken81 bunu beğendi.

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    keşke bir kaç tane de fotoğraf görebilseydik
    emreyamans bunu beğendi.

Motosikleti
    2002 Aprilia Atlantic 500
    Uzun mesafeli kamplı gezilerime motosikletle başladım,otomobil,karavan sırasıyla devam ettim.Yurtiçi yurdışı bir çok gezi deneyimim var.O motorla iki kişi sıkış tıkış yapılacak kazasız belasız uzun mesafeli gezilerin mükafatı ya hemoroid olur ya da makat çatlağı

harika olmuş. arabacı yorumlara aldırış etmeye lüzum yok anlayamazlar. daha nice yeni yerler görmeniz dileğiyle
    emreyamans bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Nc 750 x DCT
    Teşekkürler

PLatooN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya T-19 150- CBF 150 - TVS RTR 200 V4
    yok tecrübe etmiş yok gitmiş gelmiş makatında çatlak ağzında hemorait çıkmış O yapmışya sen yapa abisi adam tecrübe abidesi vaaaooooowwwwwwww

( Kardeşim çok güzel bi gezi olmuş eline ayağına sağlık gezilerinin devamını diliyorum sağlıcakla kal keyifli sürüşler )
    emreyamans bunu beğendi.

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Güzel gezmişsiniz tebrik ederim, yalnız bir yanılgıyı düzeltmek istiyorum ;

O bölgenin bir vatandaşı olarak sizin girmiş olduğunuz o su, bizim çeşmelerimizden akmıyor. O suyun büyük kısmı denize karışır.
    O kaynağın yaklaşık 300 metre altında bir kaynak daha var ve bizim çeşmelerimizden akan su işte o.
    emreyamans bunu beğendi.

E-TEKİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke200
    Tebrikler üstadım
    emreyamans bunu beğendi.

search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    Tebrikler... İlk uzun turumu salcano wolf 125 ile yapmıştım. Bursa çıkışlı Ege Akdeniz turu. 1800 km. Çok keyifli ve yorucuydu. Tadı halen damağımızda. Sonraki hiç bir tur ilk olan kadar keyif vermedi.
    emreyamans bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler