Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Adrasan Karaöz Korsan Koyu Moto Kamp

Motovento
    REKLAM ALANI
    joshua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250 (2016) KLR 650 (2006)
    Solo olarak son anda karar verip Burdur’dan yola düştüğüm iki gece konaklamalı Korsan koyu moto kamp oldukça keyifliydi bu postu da koydan yazıyorum, bu gece de burada kalıp sabah yola çıkacağım, yazın son günlerini yaşıyoruz fırsatı olan, görmeyen çıksın gelsin mutlaka. Kamp alanı hakkında bilgi vereyim, korsan koyu girişinde campingler mevcut orada da konaklayabilirsiniz ben koyda konakladım elektrik imkanı yok, su, duş ve wc mevcut tabi çok beklentili olmayın wc’nin durumu çok iyi değil, çöpler yığılmış, koyu ziyaret edenler de çok temiz insanlarmış(!) her yer çöp malesef fakat doğası ve denizin o güzel turkuaz rengi bunları unutturuyor, koyda çadır kurmak, mangal yakmak yasak diyor ama o kadar çok çadır vardı ki bir o kadar da mangal yanıyordu. Sabah 07:00 da uyanıp koya baktım ve balık sürüleri bana harika bir şov yaptılar, videosu “bikerselo” instagram hesabıma yükledim, balık avı merakı da varsa oltasını teçhizatınızı alın gelin.

Kendini ADV sanıyor çaktırmayın

Yola çıkmaya hazırım.

üç saat süren yolculuktan sonra uygun bir yer bulup çadırı kurdum ve güzel bir uyku çektim, sabah erken uyanıp koyu izledim, ardından da kendime kahve hazırlayıp kahvaltı hazırlıklarına başladım.

Kamp kahvaltılarının vazgeçilmezi patatesli yumurta var menüde

Cennet vatanımızın müthiş turkuaz rengi denizleri

Bugün de akşam yemeği, kokulu köy domatesi ile menemen.
    potasyum, yilmazozkan ve ayhanakbuga bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    cıks
    güzel kamp olmuş. tebrikler
    joshua bunu beğendi.

RideForLife. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Güzel tadında bir gezi ve kamp olmuş. Umarım dinlenmiş ve yorgunluğunuzu atmışsınızdır.

Maalesef dediğiniz gibi oraya gelen insanların çoğu kirleterek gidiyorlar. Akşamları bazen mangal dumanından sisimsi hava oluyor. Kamp olayınıda bazı zamanlarda aşırı derecede abartıyorlar. Hatta oraya hafta içi çadırını kurup, gidip hafta sonu gelen var.

UmaDönüş yolundada sıkıntısız yolculuk etmek dileği ile .
    joshua bunu beğendi.

Motosikleti
    Arkadaşlar söylemeyi unuttum, kemer-adrasan arası yol çalışması var yeni mıcır dökülmüştü yola, gelecek olursanız yavaş ve dikkatli geçin.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    salı günü adrasana geldim çarşamba tekne turu vs baya güzel yerler 4 yıl önce gezmiştim o bölgeyi fakat yollar biraz daha iyi olmuş
    çalışmlar devam ediyor birkaç yıla daha da çok insani varlık geleceğine daha kirlenecek o bölge
    keyifli akşamlar

Motosikleti
    Fotoğraf ve videoları amatörce bir araya getirdim.

https://m.youtube.com/watch?v=omTm32l_Xfk

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)