Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Erzurum Ilıca Karasu Kenarında Çadırlı Sırtçantalı Kamp

Motovento
    REKLAM ALANI
    ayhanakbuga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR125
    kdiner, Ekrem_06, pintus ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ekrem_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Çok keyifli bir olay, yakın bir arkadaşımda geçen sene başladı bu tarz geziler yapmaya, imkanım el verse bende şehirden, insanlardan kaçmak istiyorum.
    Edindiğiniz tecrübeleri bizler ile paylaşırsanız, benim gibi hevesli arkadaşlara yardımcı olursunuz. Yanınıza aldığınız ekipmanlar neler ağırlıkları nasıl?

Motosikleti
    YAMAHA YBR125
    Alıntı Ekrem_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok keyifli bir olay, yakın bir arkadaşımda geçen sene başladı bu tarz geziler yapmaya, imkanım el verse bende şehirden, insanlardan kaçmak istiyorum.
    Edindiğiniz tecrübeleri bizler ile paylaşırsanız, benim gibi hevesli arkadaşlara yardımcı olursunuz. Yanınıza aldığınız ekipmanlar neler ağırlıkları nasıl?
    Ekrem bey, inşallah zamanınız ve imkanlarınız el verir de siz de sevdiğiniz ilgilendiğiniz aktiviteleri yaparsınız. Ekipmanda hafifliği tercih ediyorum ama ağırlık hesabı yapmıyorum. Yapanlar daha bilinçli kişiler Bu hafta sonu sırt çantası + 2 aksiyon kamera + aynasız slr ve 2 objektif + dji mavic pro drone + tripod + şişme mat +uyku tulumu (kaz tüyü olanlar daha hafif ve az yer kaplıyor) katlanabilir sandalye + kamp sobası (minolit) denedikten sonra kullanışlı bir şey olmadığını düşündüm ateş yapıp pişmesini kaynamasını beklemek ve bayağı zaman alıyor ben faailiyetlerimi tüplü kamp ocağıyla yaparım bundan sonra + çakmak ve pusula + kamp tabak çanak: aslında tek bi kap alırım bundan sonra titanyum hem hafif hem sağlıklıymış (!) + bıçak + ağaçlık biryerse kuru odunları kesmek için testere + ilginize göre yerine göre hamak olabilir... ben de mevsime gittiğim yere göre malzeme alıyorum herkes gibi. Videolarda bu tip şeyler anlatılabilir.. Bu konuda pek becerikli olmadığım için kendimi geriçekiyorum sözlü anlatımda.. Bundan sonra cesaret geldikçe başlarım inşallah..
    ahmetunuver ve Ekrem_06 bunu beğendiler.

Ekrem_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Arkadaşım yürüyüşte yapıyor bazen tek bazen ekip olarak gidiyorlar, o söylemişti abi ağırlık önemli yoksa belli bi süre sonra kondisyonun yoksa dilin çıkmaya başlıyor. Çadırı bile kuracak takatin kalmıyor diye Çekin çekin mümkün oldukça paylaşın tecrübelerinizi çok güzel insan keyif alarak izliyor. Tıkılıp kalmışız şehirde iş ev git gel değişen bir şey yok bizde bakalım imkanlar el verirse baba ocağı Erzincan benimde bi oraları görmek istiyorum.

Motosikleti
    YAMAHA YBR125
    Alıntı Ekrem_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım yürüyüşte yapıyor bazen tek bazen ekip olarak gidiyorlar, o söylemişti abi ağırlık önemli yoksa belli bi süre sonra kondisyonun yoksa dilin çıkmaya başlıyor. Çadırı bile kuracak takatin kalmıyor diye Çekin çekin mümkün oldukça paylaşın tecrübelerinizi çok güzel insan keyif alarak izliyor. Tıkılıp kalmışız şehirde iş ev git gel değişen bir şey yok bizde bakalım imkanlar el verirse baba ocağı Erzincan benimde bi oraları görmek istiyorum.
    Grup yürüyüşler daha zevkli geçiyor,konuşarak sohbet ederek yüründüğü için. Tek de daha özgürsün ne zaman yürüyeceğine ne yapacağına nerede konaklayacağına hep kendin karar veriyorsun. Annem babam da Erzincan'dalar. Erzincan güzel yer.. Erzincan'da büyüdüm ben.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)