Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

17 Eylül İzmir - Muğla Kamp Etkinliği

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ayberkx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 600
    Merhabalar, 17 Eylül Cumartesi günü İzmir çıkışlı bir kamp etkinliği planladık.

Program
    - Cumartesi günü sabaha karşı İzmir den yola çıkılacak.
    - Yakıt ikmali ve grubun genel durumuna göre yolda molalar ile gidilecek.
    - Yolda atıştırılıp, kahvaltı Muğla/Azmakta yapılacak.
    - Kahvaltıdan sonra Azmakbaşı Camping e doğru hareket ediyoruz.
    - Çadırlarımızı kurduktan sonra, Denize girip, bölgeyi gezebilir veya dinlenmeye çekilebilirsiniz(Serbest Zaman)
    - Geceyi orada çadırlarımızda geçirdikten sonra pazar sabahı yola çıkıp rotamızda ufak farklılıklarla İzmir e dönüyoruz.

Rota(Gidiş)
    https://goo.gl/maps/UnvqSuSEVd32

Rota(Dönüş)
    https://goo.gl/maps/9L1BehN9nEo

Hava Durumu Tahmini

Kurallar

- "Sen onu yap!, Şuraya gitme!, Buraya bu saatte geleceksin!" gibi saçma sapan kurallarımız yok. Etkinlik süresince tek, önemli ve büyük bir madde var;
    * Sürüş esnasında diğer sürücüleri tehlikeye atacak hareketlerden kaçınmak, daha önce grup sürüşü yapan arkadaşlar için grup sürüşü kurallarına uymak.
    (Daha önce bir grup sürüşüne katılmamış arkadaşlar olursa gezi den bir gün önce toplanıp tanışırız, biz eğitmen değiliz, grup sürüşü ile ilgili bir muhabbet ederiz .)

Kimler katılabilir ?

Büyük cc, küçük cc farketmeden, motorsiklet tarzınız ne olursa olsun, eğer bizimle birlikte sürmek istiyorsanız gelebilirsiniz.

Biz Kimiz ?
    * Biz bir motosiklet kulübü değiliz, sadece bu forumda tanışan bir grubuz. Kendi aramızda İzmir çevresinde geziyoruz, mesela canımız sıkılıyor Manisa'ya kebap yemeye gidiyoruz, Ortaklara çöp şiş yemeye gidiyoruz, viraj yapmaya Karaburun'a gidiyoruz . Enduro kullanan da var chopper kullanan da racing kullanan da naked kullanan da genci de yaşlısı da çeşitliliğin çok fazla olduğu bir grubuz. Ciddi, somurtkan abilerden ziyade daha çok keyf almaya odaklı gezen insanlarız. Bir başkanımız, yöneticimiz, temsilcimiz yok. Herkes kendi hareketlerinden sorumludur.

Bize bu etkinlikte katılmak isterseniz, bana PM den ulaşabilirsiniz.

Daha önceki Karaburun gezisi;

Forum Yönetimine;
    (Daha önce Etkinlik duyurularına konu açtım fakat 2 gündür onaylanmadı bende güncel hali ile konuyu buraya açtım, herhangi bir problem olursa bu başlığı oraya taşıyabilirsiniz)
    izmir3535 ve iduzen bunu beğendiler.
    Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Linwelin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25 / 2016
    Azmak basinda degil de akyaka orman kampinda yapin daha güzel isin acigi. 15-16si gibi cikcam mugladan ben size iyi geziler, iyi eglenceler. Kazasiz belasiz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:41 ----------

Forumun çikolata renkli bi maddeye donmesi sonucu pek fazla takılmayı düşünmüyorum artık. İsteyen iletisimdeki facebook veya skype adreslerinden iletisebilir. Sağlıcakla..

Ayberkx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 600
    Tavsiye için Teşekkürler, bir araştıralım.
    Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

Motosikleti
    cıks
    o değil de pearl jam hastasıyız dedeeeee.... eddie vedder ne ses var herifte
    Ayberkx bunu beğendi.

Umutcann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Motorumu satmamış olsaydım katılırdım şimdi , grubu takipteyim inşallah sonraki etkinliklerde tanışmak dileğiyle
    iyi bayramlar

cagiran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1. Honda NSS 300 FORZA / 2. Suzuki GW250 INAZUMA
    Güzel bir gezi
    Bir dahakine +2

umtbrdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Ekip çok güzel. Güzel bir etkinlik olacağını düşünüyorum. +2

mertowski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-MAX 300 ABS , TVS Jupiter 125
    Kesin olmamakla birlikte +1

Motosikleti
    CBR 125 R
    merhabalar, 17 eylül etkinliğini kaçırdım daha şimdi okuyorum. bundan sonraki etkinliklerden haberdar olabilmek için abone olabileceğim bir forum başlığı var mıdır. izmirde gezenler olarak. yoksa açalım hemen..

iduzen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-03
    lanet gelsin, başlığı şimdi okudum. daha erken haberdar olabilsem denizliden katılırdım size ne güzel. bundan sonra izmir ekibini daha dikkatli takip edeyim bari...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler