Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Poyrazlar Gölü Kampı 20-21 Ağustos 2016

Motovento
    REKLAM ALANI
    polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı _oXXo_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne alaka giden grubun en büyüğü olcaydır oda 40 deil. bu işlerde yaşa bakılmaz. sen git en kötü fazla iş yuaparsın :D
    benim yaş 42
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    DAYYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF Rally 250
    Merhaba arkadaşlar, kesin olmamakla birlikte (cumartesi çalışıyorum, vakit, ruh hali, hazırlık aşaması vs den dolayı) hafta sonu olacak bu Poyrazlar Gölü kampına katılma niyetim var. Gelip gelemeyeceğim kesin değil lakin vakit ayırıp bir kaç soruma verip yardımcı olursanız çok sevinirim.
    1- Hiç bir kamp malzemem ve tecrübem yok, pazar günü sabah ta gelebilirim fakat kamp hissiyatını yaşamak için özellikle gece de kalmak istiyorum.
    Acemi birisi için bim ve benzeri yerlerde satılan 50-65 tl arasındaki çadırlar yeterli midir? Çadır uyku tulumu fener bıçak çakmak dışında kesin getirmem gereken malzemeler var mı?
    2- Motosikletim 200 cc lik scooter, Aprilia Scarabeo. 120-130 üzeri pek yok hatta daimi hız 100-120 arası desek daha uygun olur. Grup sürüşünde bana yada gruba sıkıntı çıkarır mı bu durum?
    3- Etkinliğe bir ihtimal bayan arkadaşımla gelme durumu söz konusu, daha önce katılmadığım için bilemiyorum ortam nasıl, hep erkek mi olacağız, yanımda bayanla gelmem onun sıkılmasına yada ortamın rahatının bozulmasına sebep olur mu ?

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Alıntı DAYYAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1- Hiç bir kamp malzemem ve tecrübem yok, pazar günü sabah ta gelebilirim fakat kamp hissiyatını yaşamak için özellikle gece de kalmak istiyorum.
    Acemi birisi için bim ve benzeri yerlerde satılan 50-65 tl arasındaki çadırlar yeterli midir? Çadır uyku tulumu fener bıçak çakmak dışında kesin getirmem gereken malzemeler var mı?
    Decathlon ve benzeri yerlerde satılan festival paketleri var, yaz kampları için yeterli olur. Fakat soğuk hava ve yağışlarda bu tür ucuz ürünler iş görmez. Çadır, tulum, mat, aydınlatma ve ateş kamp için olmazsa olmaz, diğer hiç bir şeyin kalabalık kamplar için aceliyeti yok. Eksik olan şeyler başkalarından alınır.

2- Motosikletim 200 cc lik scooter, Aprilia Scarabeo. 120-130 üzeri pek yok hatta daimi hız 100-120 arası desek daha uygun olur. Grup sürüşünde bana yada gruba sıkıntı çıkarır mı bu durum?
    Sıkıntı olmaz, ortalama bir hız tutturacağız.

3- Etkinliğe bir ihtimal bayan arkadaşımla gelme durumu söz konusu, daha önce katılmadığım için bilemiyorum ortam nasıl, hep erkek mi olacağız, yanımda bayanla gelmem onun sıkılmasına yada ortamın rahatının bozulmasına sebep olur mu ?
    Ben ilk kampımıza Karımla gittim, toplamda 3-4 hanım vardı. İkinci kampımıza oğlum ile gittim, günü birlik ziyaretimize gelen hanım üyemiz vardı. Aynı hanım üyemiz bu kampa katılacağını belirtti, gelen başka hanım artcılar da olabilir. Eşli gelecek olan varsa kesinliğini yarın (Cuma) yazarlarsa ona göre hareket edersiniz.
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

DAYYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF Rally 250
    Olcay Avşar, cevaplar için teşekkürler. Görüşmek dileğiyle...

Emreköktürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 X
    Merhaba izmitten selamlar
    C.tesi günü birlik sizler ile tanışma fırsatını kaçırmamak için gelicem , buradan gelecek arkadaş var ise beraber gidebiliriz veya İst tayfası kaç gibi izmitten geçmiş olursunuz . Bu ara poyrazlar gölü ve daha ilerisi (karasu- longoz tarafı ) doğası ve yolu güzel yerler , sadece kamp için değil etrafı görmek içinde plan yapılabilinir

1 -Olcay Avşar
    2-Levent Göçmen
    3-Formation
    4-Murat Ustaoğlu
    5-Feti Can (Cumartesi)
    6-typhoonn
    7-Blue4XL (Cumartesi)
    8 - oluroyle
    9- polo34 (cumartesi)
    10- typhoonn
    11- Balluf ( Emre ) "C.tesi"

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Ben mecidiyeköyden hareket edicem, yakınlarda ya da yol üzerinde arkadaş var mı?

typhoonn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Falcon Freedom 250
    Ustadlar dun gece kaza gecirdim motor yurumez vaziyette bidahaki organizasyona gelirim insallah kis gelmeden tekrarlarsaniz memnun olurum

murat 60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda crf 250l rally
    1 -Olcay Avşar
    2-Levent Göçmen
    3-Formation
    4-Murat Ustaoğlu
    5-Feti Can (Cumartesi)
    6-typhoonn
    7-Blue4XL (Cumartesi)
    8 - oluroyle
    9- polo34 (cumartesi)
    10- typhoonn
    11- Balluf ( Emre ) "C.tesi"
    12- murat 60 (pazar)
    benımde kamp tecrubem yok yaş 38 günü birlik gelecegim için ekipman sıkıntısı olmaz diye düşünüyorum.istanbuldan sabah erken cıkacagım benım gıbı pazar gelecek olan varsa birlikde hareket edebılırız.

Motosikleti
    SYM wolf Classic 125, CBF 150
    Bende eşim ile birlikte gelmeyi düşünüyorum.(Araçla) Bizim hanım yalnız kalır mı?:D

Motosikleti
    MT-25
    Sigorta işini babam halledecek.sigortaci arkadaşı araştırmayı yapıyormuş haber verecekti ama sanırım uygun fiyatlı bulamadı daha. Ses çıkmadi adamdan dünden beri. Motor da benim üzerime yaşta 24 olunca yüksek fiyat geliyor heralde beklemedeyim 😣

typhoonn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Falcon Freedom 250
    Alıntı oluroyle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sigorta işini babam halledecek.sigortaci arkadaşı araştırmayı yapıyormuş haber verecekti ama sanırım uygun fiyatlı bulamadı daha. Ses çıkmadi adamdan dünden beri. Motor da benim üzerime yaşta 24 olunca yüksek fiyat geliyor heralde beklemedeyim 😣
    Dostum avrupa yakasinda sigortaci arkadasim var sen fiyat aldiktan sonra birde ben sorayim genelde dusuk fiyat veriyo sanada yardimci olabilir

Murat Ustaoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    Malzeme eksikligi sebebiyle isteyip de kalmayan arkadaslar icin elimde bir adet fazla cadir var. Getirebilirim, tek kisilik.

Motosikleti
    Honda NC 750X
    Beyler cumartesi pazar sakaryada yağış var. Batıdan doğuya doğru bir yağış geçişi gözüküyor, fakat hava sıcaklığı gece en düşük 22 C gözüküyor.

Biz yine de riske atmayalım, yarın sabah buluşma yerinde hava durumunu son kez kontrol ederiz. Eğer uygun olursa rotayı Karadeniz kıyılarına, Kefken'e çevirebiliriz. Zira hava durumu haritalarında yağış riski yok gözüküyor.

Günü birlik uğrayacak, ya da buluşma yerine gelmeden kendi gelecek olan varsa sabah başlığa bakıp öyle yola çıksın.
    polo34 bunu beğendi.
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Haydeeeeeeeeeee

blue4XL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Önce MCT250, şimdi Yamaha
    Alıntı Olcay Avşar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler cumartesi pazar sakaryada yağış var. Batıdan doğuya doğru bir yağış geçişi gözüküyor, fakat hava sıcaklığı gece en düşük 22 C gözüküyor.

Biz yine de riske atmayalım, yarın sabah buluşma yerinde hava durumunu son kez kontrol ederiz. Eğer uygun olursa rotayı Karadeniz kıyılarına, Kefken'e çevirebiliriz. Zira hava durumu haritalarında yağış riski yok gözüküyor.

Günü birlik uğrayacak, ya da buluşma yerine gelmeden kendi gelecek olan varsa sabah başlığa bakıp öyle yola çıksın.
    Olcay Bey, Cumartesi için hem Kocaeli hem de Kandıra'da yer yer sağanak yağış görünüyor. Yağmurda 1,5+1,5=3 km lik sürüş tecrübem olduğu için ( ilk 1,5 km de yağmurluğum da yoktu, bir yerlerime kadar ıslanmayı o zaman anlamıştım)riske girmek istemiyorum. Sürüş teklifiniz için teşekkür ediyor, yola çıkacak arkadaşlarıma keyifli sürüşler diliyorum. İnşallah başka sefere buluşmak isterim. Saygılarımla,

1 -Olcay Avşar
    2-Levent Göçmen
    3-Formation
    4-Murat Ustaoğlu
    5-Feti Can (Cumartesi)
    6-typhoonn
    7-oluroyle
    8 - polo34 (cumartesi)
    9- typhoonn
    10- Balluf ( Emre ) "C.tesi"
    11- murat 60 (pazar)

Motosikleti
    Honda NC 750X
    Alıntı nefess adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende eşim ile birlikte gelmeyi düşünüyorum.(Araçla) Bizim hanım yalnız kalır mı?:D
    Bir kaç mesaj önce eşiyle gelmek isteyen bir arkadaş daha vardı, onunla özel mesaj ile iletişime geçip kesin gelip gelmeyeceğini sorun. Bak yukarıdaki arkadaş sigorta işini çözerse o da gelecek kampa, 3 hanım gözüküyor şimdilik.

Alıntı oluroyle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sigorta işini babam halledecek.sigortaci arkadaşı araştırmayı yapıyormuş haber verecekti ama sanırım uygun fiyatlı bulamadı daha. Ses çıkmadi adamdan dünden beri. Motor da benim üzerime yaşta 24 olunca yüksek fiyat geliyor heralde beklemedeyim ��
    Lan kardeşim, bana da haber ver fiyat alayım didim ya! Çok zor birşey değil bu, telefon edeceğim bir kaç saat içinde 5-6 firmadan fiyat teklifi alacağız.

Alıntı Murat Ustaoğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Malzeme eksikligi sebebiyle isteyip de kalmayan arkadaslar icin elimde bir adet fazla cadir var. Getirebilirim, tek kisilik.
    Sen getir çadırı, illa ki kalan olur

Semaver işi ne oldu? tek gelip de semaver getirebilecek olan yok mu?

Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    Alıntı Levent Gocmen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haydeeeeeeeeeee
    Katılıyorum

Batıya doğru çevirsek rotayı? İğneada mesela? Ya da linkten birkaç farklı rotaya bakılabilir.

http://www.neredekal.com/blog/istanb...-8-kamp-alani/

Esseruz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Alıntı Olcay Avşar adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Sen getir çadırı, illa ki kalan olur

Semaver işi ne oldu? tek gelip de semaver getirebilecek olan yok mu?
    Semaver işini ben halledebilirim, ama önce kamp yeri ve programını kesinleştirmek lazım. 4 çocukla gelmeyi planlıyoruz. Çocukları mağdur etmeyelim.

Murat, gelirsek senin yedek çadıra ihtiyacım olabilir.

Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    Alıntı Esseruz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Semaver işini ben halledebilirim, ama önce kamp yeri ve programını kesinleştirmek lazım. 4 çocukla gelmeyi planlıyoruz. Çocukları mağdur etmeyelim.

Murat, gelirsek senin yedek çadıra ihtiyacım olabilir.
    Tamamdir abi, haberlesiriz.

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı typhoonn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ustadlar dun gece kaza gecirdim motor yurumez vaziyette bidahaki organizasyona gelirim insallah kis gelmeden tekrarlarsaniz memnun olurum
    geçmiş olsun, umarım sizde bir durum yoktur, benim motorda halen yapılmamış, altı üstü koruma demiri değişip ve Amerikan park yapacaktı ekstra sinyalleri...
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)