Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Motosikleti kimler kullanıyor? / Metin KALKAVAN

Motovento
    REKLAM ALANI
    Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Alıntı killing_machine adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben demekki off-road' cuyum ama enduro ve off-road birbirine çok yakın gibi geliyor.
    Evet orda biraz karıştırmış amca
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostlar bişeye dikkat ettim...sitede açılan her topik genelde birbiriyle doğru orantıda ve eşit monotonlukta...

topik açan üye format ve ambiansları şu başlıklarda sıralayabilirmiyiz...

1-ALLAH RIZASI İÇİN YARDIM EDİNCİ TAYFA...

Bu arkadaşlar motorunda bir arıza veya parça aradığında siteyi hatırlar...yav ben bir siteye üyeydim der...hatta şifersini zar zor hatırlar...uılan neydi şifrem der ve doğum günü olduğunu hatırlayarak derin bir oh çeker...ve başlar zırlamaya...yardım edinnn...nolurrr...motorumun spesifik materyalleri gümledi napayım paylaşımına girer...o model ve o tarz motoru olan bir bilirkişi bulabilirse ne mutlu ona... bir cvp gelirse bayram eder...

2-HANGİ MOTORU ALAYIMCI TAYFA...

Bu arkadaşlar siteyi googleda falan gördüklerinde atlarlar ve hemen 1.mesajlarında adını sanını duymadığımız bir markayımı yoksa...Hondayımı alayım der ve dumura uğratır bizleri...hatta video ve gezi yazıları kısmında yanlışlıkla topik açmaları adettdendir...

genelde sordukları model sohbet esnasında 366.500 kere konuşulduğu için mod arkadaşlarda baygınlık geçirir artık...sempatik topiklerdir...

3-KAZA TOPİKLERİ....

sitemizden her üye belli aralıklarla motordan düşer veya motoru devirir...bu düşüş ilk veya kendisinde heyecan yarattığı için kankası tarafından hemen bir topik açılır ve ah vah mesajları başlar...sağsalimse hasar azsa gereksiz derim ben...ama ağır kazalar oldumu kıyamam...üzülürüm...pek belli etmesemde bende insanım...ciddi kazalar hepimizi üzer...kimsenin başına gelmesin tek dileğimiz...ama kaza topikleri beni hep yıpratır...bi geçmiş olsunu çok görmeyiz herhalde kimseye...

4-TANIŞMA TOPİKLERİ...

Siteye yeni gelen arkadaşlar nasıl gireyim ortama nasıl bir heyecan yaratayım nasıl dikkat çekeyim diye tüm yaratıcılıklarını kullanırlar ve en acayip en dikkat çeken tanışma topik başlığını bulurlar...ama en garip olan kazanır..."merhaba"..."selam ben geldim" topiklerine kimse bakmaz...cvp bile yazılmaz...ama bayan olursa sitenin üyeleri üşüşürler hemen...bende dahil...bir samimiyet başlar ve en iç gıcıklayan hoşgeldin kaygıları başlar...bayanlara hep torpil yaparız hep... motor modeli de önemli...baba motorun varsa seninle aynı markaya sahip arkadaşlar hemen sahip çıkarlar arkadaşa...aynı ildeyse hemen gruba dahil edilir...özellikle transalpçiler arasında böyle bir ekşın var...

5-CBR 125 HASTALARI...ÇİN MALI MERAKLILARI..

sitemizin iskeletini cbr 125 ciler ve çin marka motor sahibi üyeler oluşturur...cbr 125e ve çin mallarına laf eden benim gibi dangalaklar oldumu vay haline...senmisin laf eden...Cbr125 dedimi akan sular durur sitede bu üye arkadaşlar için...ayrıca Çin mallarını merak edip topik açarlar...hepsinin birbirinin aynısı olduğu için verilen cvplarda aynıdır...sakın almaaaaa....

6-KONU DIŞI VE GEYİK HASTALARI ÜYELER...

başmanyak ben..khutuck..5x...watercolours...akira...musty81 gibi siteden elini ayağını çekmiş sadece vıp te geyik yapan kendini geyiğe adamış sitenin şakıyan bülbülleri...her üyeyi tanırlar...bazıları sadece kendi topiklerine ilgi gösterilsin isterler...hep al gülüm ver gülümcüdür...konu dışı bölümü onlar için biz mabeddir...sitenin nabzi kalbi konu dışında atar...ha birde gezi sonrası geyikleri meşhurdur...gezilerden sonra ben şunu yedim sen bunu içtin ayol o ne dedi bu ne dedi muhabbetine bayılırlar...

7-HERŞEYİ BİLEN ADAMLAR VE HER TOPİĞE UKALACA CVP YAZAN ÜYELER...

Bu arkadaşlar mesaj ortalamaları hep 1000 in üzerindedir...bay herşeyi bilen olduklarından alakasız topikleri veya yanlış gördükleri şeyleri...sert bi şekilde msj yazarak..."siteyi niye takip etmiyon kardeşim"..."bunun yeri buramı diye"...azarlama moduna girerler...herşeyi onlar bilirler...mod ve admin değillerdir kendilerini 1000 mesajdan sonra öyle hissederler...

8-RATİNGSEVER POPÜLARİTE MANYAĞI 2 DAKİKADA BİR TOPİK AÇAN ÜYELER...

Başta bu gereksiz topiği açan ben ...kader arkadaşım khutuck 5x watercolours dostlarım...biz her topiğimiz okunsun hep biz konuşuılalım isteriz...megalomanyak tipleriz...kendimizi çok severiz...hep CMYLMZ modundayızdır...sitenin nabızını tutar şerbeti veririz...

9-YERİNDE DURAMAYAN DELİ DİVANE GEZEN KENDİNİ DAĞLARA TAŞLARA ADAMIŞ KROSCU ÜYELER

bu abilerimiz sadece geziler ve etkinliklere topik açar...başta değerli kılıçbalığı abim ve harduro abim...hayatları dağ bayır ve ovalarda geçer...şehire arada bir inerler...erzakları alıp tekrar dağlara çıkarlar...arada bir yerel halkın önünü keserler...onları korkuturlar...

10-BAYRAMDAN BAYRAMA TOPİKLERE YAZI YAZAN ÜYELER...

Bu arkadaşlar bir zamanlar aktif olup dünyadan siteden elini ayağını çeken 40 yılda bir yazı yazan msj atan arkadaşlardır...hep derlerki "sitenin eski tadı yok baba"...ben uzaktan seyrediyom vs.vs...

11- +1 YAPAN TAYFA...

bu tayfa başlığa bakar ve ayıp olmasın diye cvp yazar...+1 yaparken kankasının mesajının olmasına dikkat eder...bende fikir beyan edeyim mantığıyla yapar bunu...konuyla ilgili olduğundan değil...

12- KATILIM YAPMADAN TOPİK SAHİBİNE SEVGİDEN DOLAYI KANKAMI YALNIZ BIRAKMAYIMCI SMİLEY TIKLAYAN ÜYELER...

üstte bahsettiğim gibi ayıp olmasın diye smileyi yapıştırır...fazla yorum yapmaz...uğraşmaz...offf şimdi ne yazayım kardeşim der...açmışın topik hayırlı olsun gibilerinden anlam yüklü bir smiley yeterlidir...

valla bu topik sizi güldürebilmek adına vardır...ince eleyip sık dokumak ambiansı değildir...ne beni nede topiklerimi ciddiye almayınız...sevgiler...
    Metin baba yazı görsün...yazısında adeta masal anlatıyor bize..kategorilere bölmeler ...2+2 4 dür gibi bişey...bu nedir ya...Sabahta köşeside var abimin...oh melmeket...bak efsane Mete Handro ne yazmış...o yazıysa bu piridir artık...

http://www.motosiklet.net/forum/newr...reply&p=252822
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

killing_machine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Yzf R1 05
    Alıntı Prometheus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet orda biraz karıştırmış amca
    aynen öyle olmuş...
    MoToCroSS RuLeZZ

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000
    Alıntı dishy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorcu olmak için motor sahibi olmak gerekmiyormuş Motorsuz motorcu prometheus dan duymuştum
    Ben de endurosu olmayan endurocu
    Sen takma bunları dishy. Her Fenerbahçeli de Fenerbahçe'nin futbolcusu değil ona kalırsa

Olaya bakarmısınız....Pro ile dişi el ele.....Yürüyelim daha ileriye....

Buna bişey yazamam ben.....

Metin baba yazı görsün...yazısında adeta masal anlatıyor bize..kategorilere bölmeler ...2+2 4 dür gibi bişey...bu nedir ya...Sabahta köşeside var abimin...oh melmeket...bak efsane Mete Hndro ne yazmış...o yazıysa bu piridir artık...

Len adam motorcuları bölmüş....Forumcuları diilki?....Senin yazında güzeldi kanka....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Metin baba yazı görsün...yazısında adeta masal anlatıyor bize..kategorilere bölmeler ...2+2 4 dür gibi bişey...bu nedir ya...Sabahta köşeside var abimin...oh melmeket...bak efsane Mete Handro ne yazmış...o yazıysa bu piridir artık...

Abi bırak da başkası övsün seni Vah vah
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

Motosikleti
    Abi bırak da başkası övsün seni Vah vah
    abi bu elemanların yanında ben cevher gibiyim...güneş gibiyim...aynı şans ve soyadı bende olsa alem benden sözederdi...kendime güveniyorum bu hususda...şimdi amcam ne sıfatıyla yazıyor...yani motor dünyasındaki jeopolitik durumu nedir sence...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000
    abi bu elemanların yanında ben cevher gibiyim...güneş gibiyim...aynı şans ve soyadı bende olsa alem benden sözederdi...kendime güveniyorum bu hususda...şimdi amcam ne sıfatıyla yazıyor...yani motor dünyasındaki jeopolitik durumu nedir sence...
    Len git..... Bişey diicem sana ama....

Amma kıskanç adamsın ... Ulen motorculuk geçmişine baksana....Daha dünkü tayfasın......Nerelere gittin?...Hangi uzun yol gezilerini yazdın?....

Hele bi piş....Biraz terle....

Aşb den daha ünlü olmassan var ya.....
    Senide dizilerde oynatırız len.....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    yuh be kanka ...benim kıskanclığım böyle normal düz şeyler yazan geneli ağır abi clublerine üye sosyetik motorcu sınıflara...ben halkın içindeyim...sizlerleyim işte...bana her zaman ulaşabilirsiniz...

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    endurocu olmayı çok isterim.ama hep kafamda agır basan da Choppercılardır... sırf bu yüzden kararsız lık içindeyimya.....gs 1200 de çocukluk askımdır...

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Sen takma bunları dishy. Her Fenerbahçeli de Fenerbahçe'nin futbolcusu değil ona kalırsa
    Takmıyorum tamam

Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olaya bakarmısınız....Pro ile dişi el ele.....Yürüyelim daha ileriye....

Buna bişey yazamam ben.....
    Abi ne diyosun ya, kıskanma
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

vedat kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 600 RR
    konu neydi bilen yazsın..?????..:(
    insanlar gelecek için hayal kurar..kaderde buna gülermiş...

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Konumuz motorcu çeşitleri,
    1-Scooter
    2-Enduro
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

rayjay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR
    nan butun gezilerde 2. vitesten yukari cikmiyorum ondan sonra da hakkimda "motosikletçilerin imajını zedeleyen agresif bir tutum içerisinde" yaziliyo
    Been here, done that before and survived

Forumdan Uzaklaştırıldı CenkKeskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hitchhiking 1000 RR :)
    Agrasifim, sinirliyim, kompleksliyim öyleyse Racingciyim

Gaziantep İl Temsilcisi AYDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    O Bir Goldwing 1800 cc Birde Yamaha 250 cc
    Bir gün her motorcu endurocu olacak
    hiç zandetmem benım endurou cu olacagımı hayat tarzımdır cruiser gerisini bilmem

Alıntı ferrari_gani adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel ama eksik bi açıklama

bide benim grubum war her geçen motorun arkasından ağlamaklı gözlerle bakan bigün bende alcam diyen her fırsatta almak için planlar yapan ama planları bitürlü tutmayan nolurdu sanki babam motorcu olsaydı diyen en son çareyi bisiklet almakta gören tüm tanıdıkları motoru kötüleyip arabayı öven...

offffffff be offffffff 2 teker olsunda nasıl olursa olsun artık bee yeter beee

az kaldı ama çok az kaldı ay sonuna yine planlar war belki bu sefer planlar tutacak bakalım hayırlısı...
    helal olsun aynı ben be kardeş. bizde mi toplansak ne yapsak?

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    BEnde endurocumuşumda haberim yokmuş yaw

kuvva - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ne olursanız olun, hangi motoru kullanırsanız kullanın
    ama lütfen yavaş ve çok dikkatli kullanın
    çünkü motosiklet kullanmak harika bir olay, mahrum kalmayın.
    saygılarımla,
    Gerçek olmak zordur, nerden baksan mütevazilik ister,
    Yalan olmak kolaydır vede havali,
    Olmak yada olmamak, işte bütün mesele bu değil.

muvattali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 600sa
    Ya ne varsa yine enduroda var ha, en çok enduro muhabbeti sarmış ortalığı
    İnnova 125, nx4 falcon, xt660r, CBF 600s diyerek devam ediyor hayat

megadeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bir motorum bile yohhh
    ben chopper diyorum motorda ağır abi havası var görüntüsüyle ve sesiyle olsun yinede zevk ve renk meselesi

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler