Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Elektrik geldi, gaza bas! / Menderes ÖZEL

Motovento
    REKLAM ALANI
    Jubaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ELINT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gerçekten ilginç.Hangi mantıkla kask zorunluluğu olan eyalet sayısını 47'den 20'ye indirdiler acaba
    Burda hiz sinirlari cok kati gecemiyorsun bu yuzden bizden azdir kaza oranlari kask takmamalarina ragmen.35 yasagi olan bi yerde 36 ile gitsen adamin seni cevirme hakki var.

Zaten kacmaya calisirsanda senin kaza yapmana kalmaz onlar sana ates eder indirirler olursun yine.Yani adamlarda kurallar saglam kati ve herkeste uyuyor bizim ulke gibi degil.
    We are many...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Alıntı Jubaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burda hiz sinirlari cok kati gecemiyorsun bu yuzden bizden azdir kaza oranlari kask takmamalarina ragmen.35 yasagi olan bi yerde 36 ile gitsen adamin seni cevirme hakki var.

Zaten kacmaya calisirsanda senin kaza yapmana kalmaz onlar sana ates eder indirirler olursun yine.Yani adamlarda kurallar saglam kati ve herkeste uyuyor bizim ulke gibi degil.
    Yaptırımın olması korumasız sürüşe izin vermelerini gerektirmez. Birçok nedenden dolayı sürücü kaza yapabilir ve kask takmadıgı için ciddi zarar görebilir.Kasksız motosiklet kullanmaya izin verilmesinin hiçbir mantıklı sebebi olamaz.

roadbuster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı The Dude adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fakat dünyada ilişkiler o kadar içiçe girmiş ve karışık hal amış ki uzun süre fosil yakıtlar ile devam edeceğimi düşünüyorum.
    önce birçok ülke ekonomisinin belkemiği olan petrolün bitmesi gerekiyor ki, petrol bittiğnde dünya da bitmiş olabilir... hepimiz öleceeez

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:05 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:04 ----------

Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İklim konferansına katılan ülke delegelerinin kendi ülkelerinde kullandığı makam otolarının 100 km de 30 Lt gibi yakıtlar tüketmesi onların alacakları kararların ne kadar iki yüzlü olacağını peşinen gösteriyor zaten.
    zirvenin zirve yaptığı gün, dörtbir yandan kopenhag'a gelen özel uçak sayısı 190!

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:17 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:05 ----------

Alıntı coq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Menderes Hocam;
    Hurt raporunu daha once duymamis olmaniz ilginç.
    Sevgili Resat Arbas (DD) çok onceden Turkçe'ye çevirerek yayinlamisti.
    Hatta bu gunlerde forumumuzda da tartisildi ama ilk 2005 yilinda tartismisiz.
    sevgili coq motosiklet kullanmaya 2003 yazında başladım ve ilk 1, 2 yılımı yılların birikimi ürkekliği yenmeye çalışarak geçirdim. motosiklet tuşlamaya da ilk kez 2006'nın ekim ayında başladım ve amacım "hobi" başlığı altında trafikten notlar aktarmaktı. anlayacağın daha yeni ısınıyorum. link için teşekkür, çok faydalı olacak...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:19 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:17 ----------

Alıntı ELINT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gerçekten ilginç.Hangi mantıkla kask zorunluluğu olan eyalet sayısını 47'den 20'ye indirdiler acaba
    araştıracağım elint

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Alıntı roadbuster adlı üyeden alıntı Mesajı göster

araştıracağım elint
    Sonucu sabırsızlıkla bekliyorum.

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    elektirikli motor olmaz diyen arkadaşlar bir inceleyin bakalım
    http://img300.imageshack.us/i/magnetikmotorsiklet.mp4/
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler