Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Otomobile şerit bulamıyorken... / Menderes Özel

Motovento
    REKLAM ALANI
    Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Alıntı -CRiminAL- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki şuna ne diyeceksiniz.O şeritte 125 cc scooter da 650 cc racerda gidecek.Scooter 70 le giderken 130 la gelen racer onu hangi yöntemle geçecek.Yani bu şerit motosikletin sollama yasağını da beraberinde getirmez mi??
    Dikkatinizi çekerim hepsi ip gibi dizilmişler...
    Arabalardan kaçalım derken arkamda bi supersportun aragazını duymak da hoşuma gitmez açıkçası....

Fikri olan ???
    Bunun cevabını yazdık.
    Yani uzun aramalar yapma da gerek yok.
    Hepsi bu topicte yazılı...
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda Cbr 125R '07
    Bizim ülkemizde aceleci(kurye yada herhangi bir sürücü),gösteriş meraklısı(modifiyeli,spor hertürlü araç ve motorcular(genelleme değil belirli bi kısım)),asabi(taksici ve genel sürücüler),kendini çok iyi sürücü zanneden(Yine taksici ve hergün trafikte vakit geçiren sürücüler),"ben iğne deliğinden dahi geçerim,sıkışık trafikte 150 görürüm acımam"diyen(her türlü motorcu),1 haftalık ehliyetle ülke turuna çıkan,"benim arkam sağlam milletvekili tanıdığım var polis tokatlarım"diyen kişiler olduğu sürece bu sistem bana hayal gibi geliyor bu iş sadece saygıyla bitmez.
    Fransada verilen örnekte kaç tane Şahin var?90 küsür model,modifiyeli,abartı egzostlu,o motorların gittiği yola girip ara gaz vere vere gitmeye çalışan.

Ayrıca ülkemizde trafik denetiminin yeterli olduğunu kimler düşünüyor acaba ben bu soruyuda sormadan geçemiyeceğim?

Burası Türkiye arkadaşlar yapmayın boş hayaller bence bunlar okuma-yazma oranına bi bakın önce şu ülkenin.Ülkede yasaları çiğnemek yasa haline gelmiş bi durumda,biz daha türban konusunu tartışan bi ülkeyiz.Devlet büyükleri kafasını kaldırıpta o işlerden gelip bizimi dinleyecek,gelip bize nedir derdiniz diye mi soracak?Şu an ki iktidara yönelik değil dediklerim gelen herkes aynı şeyi yapmadı mı?Bence Türkiye nin sorunu ve derdi bu kadar çokken bizim sesimiz çok cılız kalıyor.Devrimci yada bölücü de değilim sadece durumdan memnun değilim...
    Esir iken mümkün müdür ibadet,yatıp kalkıp Atatürk'e dua et..Senin gibi dürzülerin yüzünden,dininden de soğuyacak bu millet.İşgaldeki hali sakın unutma,Atatürk'e dil uzatma sebepsiz.sen anandan yine çıkardın ama,baban kimdi bilemezdin .erefsiz.

başlığı uzun zamandır takip ediyorum ve çıkardığım sonuç şu: bırakalım şeridi, meridi, trafiğin en azından düzenli ve kazasız belasız akabilmesi için "SIKI YÖNETİM" şart!!! tabi önce kuralların açık bir şekilde yazılması ve bu kuralları ciddi ve kronik bir şekilde ihlal edenlerin yollardan men edilmesi gerekiyor.
    ben BUYUM işte :cherry:

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ufak ufak okuyup ufak ufak yazmaya calısacagım.
    Konu birazcık siyasete ve ulkenin gerceklerini kabullenme haline burunmus.
    Konumuz farklı arkadaslar.
    Boyle gelir boyle gider diyen arkadaslar lutfen bu konuya mesaj da yazmasınlar.
    Cunku bu konuda bazı şeylere cozum bulmak amacıyla tartışılınıyor.
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Yeni baslık ne oldu sayın coq? Hala beklemekteyız.
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni baslık ne oldu sayın coq? Hala beklemekteyız.
    Ben bu haftayı Kenan'la geçirdim.
    Tamamen oraya odaklanmışım.
    Bu hafta da resmi işlemlerle uğraşmam lazım.
    Önümüzdeki haftaya kadar söz yazıcam.
    Sallama bişey olmasın.
    Tamamen unutmuşum...
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Tamam. Baslık kaybolup gitmesin diye bir uyarayım dedim sadece.

Nasılsınız coq bey

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)