Kapat
Üye Girişi
Motovento
Motomax
Reklam Alanı

İstatistik


Mesaj adeti
Mesaj adeti
1.637
Günlük Ortalama Mesajlar
0.28
Genel Bilgiler
Son girişi
01 Ocak 2019 00:08
Üyelik
09 Haziran 2006
 1. hüoop !
 2. Selam Deniz
  Şimdi baktım imdb'den, daha önce de görmüştüm bu filmi. Güya indirecektim. Hatırlatmış oldun, çok teşekkür ederim ;) Epey de övgü aldığını duymuştum. Zaten işin içinde E.McGregor olduğunu görünce izleyim demiştim. Tekrar teşekkür ederim, böyle paylaşımları eksik etmeyelim +)
 3. Yada şuradan;
  http://www.motorradonline.de/motorra...2012-13/414147
  girin, pdf satın al gibi bir kısım var bahsettiğiniz sayı için. Oradan da 2€ ya satın alınıyor gibi
 4. zberden@motorpresse.de
  ntilly@motorpresse.de

  bu adreselerden aradığın derginin online satışları yapılıyor. ;)
 5. Oooo süper!!! :) Tebrik ederim. Ondan büyük sevinç olur mu :) Hayırlı sağlıklı bir süreç olsun inşallah. :) Nazar konusunda haklısın fazla da reklam yapmamak lazım :)
 6. Yani ürünü alırken satıcıya düşük fatura kestirebilirsiniz kabul ederse. Ama yine de en iyisi normal fatura ve ptt.
 7. Merhaba Deniz,
  Motoru bugün teslim alacaktım ama malum düğün işleri çok yoğun gidemedim :( Yarın vakit bulabilirsem gidip alıcam. Bir sorun yok, sorun bende :) Yurtdışı durumları malesef öyle. Bir dahaki sefere ptt kullanırsınız sorun çıkmaz. Yine bir miktar vergi ödeniyor ama TNT kadar asla değil. Aslında bu işlerin başka yolları var. Ama kanunsuz oluyor biraz. Sizin konuya yapcak bişey yok artık tabide, normalde TNT ile isterken 75 euro altı fatura koyun pakete derseniz sorun çıkmaz. Ha kanunsuz ama işey yarayan bir yöntemdir. Aklınızda bulunsun diye söyledim.
 8. Anladım her markada var bunlar yaşadım ben de zaten. Teşekkür ediyorum. :)
 9. Anlıyorum doğal tabiki siz bayadır ordan alışveriş yapıyorsunuz sanırım. Deniz bey son bir soru; hiç parçaya ihtiyacınız oldumu? Olduysa ne kadar beklediniz? Sorun oldu mu yani?
 10. Sayın Deniz Bey :)
  2. el aldınız demiyorum. Ben de hayatımda 2. el bişey kullanmadım. Kullanmayı düşünmüyorumda. Takasa girdiğinizde hiç zarara uğramamanız süpermiş. Size özel bir uygulama gibi geldi sanki :) Benim demek istediğim "çok zarar oluyormu satarken" idi. Demekki olmuyor. Zaten gördüğüm kadarıyla sahibinden com daki fiyatlar oldukça yüksek. Korlas'a bir danışayım ben şu takas konusunda. Teşekkürler cevaplarınıza.
Toplam ziyaretci mesajı: 29
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu