Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 67891018 ... SonuncuSonuncu

Honda CBF 250 vs Hyosung GT 250

Motovento
    REKLAM ALANI
    Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Barış abi senin comet ile birlikte yanyana (ayrınıtılı gözükecek şekilde) fotosu var mı cbf in?Aradaki boyut farkının ne kadar olduğunu merak ediyorum ama yanyana ikisini birden görme fırsatım olmadı şimdiye kadar...Comet elbette daha kalıplı ama aralarındaki oranı görmek açısından istiyorum.Eğer elinde öyle bir foto yoksa bile çekebilme ihtimalin var mı abi?Çok şey istiyoruz senden ama idare et artık
    Tuncer daha yeni çekebildim ..her açıdan çektim motorları umarım sizede kıyas açısından yardımı olur..

[B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    essenceturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hyosong.
    10 numara motor.
    [RIGHT][B][I][SIZE="2"][COLOR="Silver"]..[COLOR="Gray"]::[COLOR="DimGray"]TO[COLOR="Black"]L[COLOR="DimGray"]GA[COLOR="Gray"]::[COLOR="Silver"]..[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/I][/B][/RIGHT]

bu honda diyenler size diyorum allah aşkına ya bu cbf 250 liğin 150 titandan görüntü farkı çokmu yaw 8000 ytl verip titana benziyen bi motora binmem ya bineninde aklına şaşarım heeheh size çok güldüm ya ama motorlarınızı bu kadar sewmenizde güsel bişey en azından kendiniz sewerek ve hondaya biniyorum dierek binersiniz bunlara yoksa binilmez ki hyo böle motorlar yaptıkça bide bu parayı werip onlara

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    barış abi keşke eşit uzaklıklardan çekseydin önden ve arkadan fotoları. ilk fotoda cbf daha büyük gibi çıkmış
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

ferrari_gani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4 ruhlu karakaçan enduro&touring&race GETZZZ
    eğer geleceği düşünüyosan tabi ki honda

ayrıca bende 198 boy war ama honda bende bile küçük durmuyo hyosung da küçük durmuo yani ikiside öle küçük aletler diil

ama tavsiye diosan herşey bugünden ibaret diil bence honda derim ama karar senin
    dünyada her erkeğe 4 kadın düşüyor. benim hakkımı her kim yiyosa haram zıkkım olsun elinde patlasın

matiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hyosung un 2007 modelleri hakkında bilgi varmı , çıktı mı? çıkacak mı? çıkarsa Türkiye 'ye gelecek mi?

Hyosong mühendisleri gayet başarılı v silindir çok daha ii
    honda da sorun çıkarmıo die bişi yok her motor bakmazsan sorun çıkartır ben mondail rs e biniorum 10 bin km ye geldim daha motorda bişey çıkmadı yani her motora çocuğun gibi bakmak şart. hyosong uzn yolda bas git durmadan sen dayanabilirsen motorda dayanır korkma çünkü yağ soğutmalı ama honda cbf için aynı şeyi sööliyemem ve 1 milyar gayet önemli bi para honda kendini tekel sanıo fiatları yükseldio ama honda eski honda diil söliim

L.SAHİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z 750
    goker arkadaşım hondada yağ soğutmalı motoru tipten yargılamadan önce tam incelemekte fayda var hyosung kore malı tabiki çinle karşılaştırılmaz ama honda ile de karşılaştırılmaz nasıl honda arabalarıyla kia arabaları karşılaştırılmayacağı gibi parça kalitesi hyosungun hondaya göre düşük ve nazik ve geleceği zayıf fakat tip olarak üstün.

belo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    hyosung 250 lilikte şu an tek hondanın yüksek fiyatı satılmamasının başlıca faktördür hyosung ise forumlardanda takip edilmiştir bir iki kez yatak sarmıştı yanlış hatırlamıyorsam yedek parça mevzuuu ikisininde kanayan yarası ama ybr 250 yi bekle derim birde 2007 de ne gelir ne gider acaba

aydınlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Super 51
    hyo nun herşeyi iyi güzel de ön tekerlek kafama takıldı.arkadan küçük olmuş.bi orasını tipsiz buldum.
    [FONT="Arial Black"]Acı çekmeyenler,başkalarının acı çekebileceğini akıllarına bile getiremezler[/FONT]

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Barış abi daha yeni gördüm fotoları teşekkürler

Erudite - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI ER-6N
    Alıntı voodoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çin malı bir motorla honda kıyaslanmış çok güldüm tabiki honda
    belli ki konuyu tamamen okumadın ve bilgisizsin. hyosung çin malı değil . . . .
    Everything goes the way it should...

aydınlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Super 51
    Siyah renk sadece motosikletler değil,tüm motorlu araçlara yakışıyor yakışıyor...Aracı olduğundan daha büyük gösteriyor...Kim ne derse desin
    [FONT="Arial Black"]Acı çekmeyenler,başkalarının acı çekebileceğini akıllarına bile getiremezler[/FONT]

tororosso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    drz 400
    honda şaşama arkadaş kalite meselesi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    bazı arkadaşların yosung'la,cbf'i sırf silindir hacimleri eşit(250cc)diye kıyaslanması ne kadar sağlıklı acaba..Kalite açısından elbette honda fakat teknik üstünlük ve performans açısından hyosung'un tartışmasız önde olduğunu işi bilen arkadaşlarda takdir edeceklerdir.hyosung'la kıyaslama yapılacak motsklt hondanın hornet 250 modeli olabilir..

ogulcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbx 250 twister HONDA hayat ONDA
    Alıntı tororosso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    honda şaşama arkadaş kalite meselesi
    katıyorummmm

burakoksuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hyosung nasıl honda ile kıyaslanır yaaa.
    hangisi demek bile gereksiz...
    YAŞLANARAK DEĞİL YAŞANARAK TECRÜBE KAZANILIR.ZAMAN İNSANLARI DEĞİL ARMUTLARI OLGUNLAŞTIRIR.

ogulcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbx 250 twister HONDA hayat ONDA
    Alıntı burakoksuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hyosung nasıl honda ile kıyaslanır yaaa.
    hangisi demek bile gereksiz...
    ıste kıyaslayan kıyaslıyorr zaten bu olay bayadır forumda guncel durumda

kimyacı_23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gv 650
    ben hyosung'u tercih ederim gercekten iri duruyo ayrıca kalite olarakta hondadan aşağı tarafı yok.güç olarakta iyi 10 numara.....
    (eski nickim engineer23)

ERYİLMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF R1 06
    bütün yazılanlardan sonra motosiklet alacak olsam'ki alacağım araştırmalardayım.hyosung gt250-gt250r derim belkide alırım şuanda %80 hyosung taraftarıyım.
    DRİFT RELİGİON

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 67891018 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler