Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
28. sayfa BirinciBirinci ... 18262728

Honda CBF 250 vs Hyosung GT 250

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honda twıster 2004
    benımde honda cbxım var dıgerını kullanmadım ama cbxin tadını hıc bır motorda alamadım suanda silindir ust kapagında sorun var
    parcaları cok pahalı servıs cok onemlı bence sadece gorunus degılde her yonuyle ıncelmek lazım...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    akurai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki xf 650
    Arkadaşlar bende uzun süre twister kullandım 2004 modeldi,aralarda shadow 600,xt 600 ve venox 250 kullandım. 2007 de otobanda yaptığım bir kaza sonucu sağ omuzum çıktı ve köprücük kemiğine platin takıldı o gündür kullanmıyordum. Antalya ya geri dönüş yaptım ve tabiki şeytan dürtmeden duramadı 250 lik comet aldım yaklaşık 2 hafta oldu. 2005 model 0km buldum bayinin birinde sarı renkte faturası bana kesildi ve ilk plakası çıktı, 5000 tlye aldım. geçiş motoru yada öğreniyim satıyım demediğim için 2.el de değer kaybedermi vs endişelleri yaşamıyorum. yedek parça konusunda bir sorun yaşamıyacağımı söylediler ama başa gelmeden bilinmez tabiki fakat honda kadar yaygın bir servis ağı olduğunu kimse söylliyemez tabiki. 2 haftadır motor ile ilgili izlenimlerim olumlu yönde. Dengeli ,seri ve fiyatının hakkını veren bir motor. yakıt olarak cbf ten yarım litre fazla yakıyor ekonomik kullanımda. vites geçişleri cbf den daha sert ve zor ama kemikli sağlam bir motor. lastiklerin değişmesi taraftarıyım kolay kızaklıyor, kullanan arkadaşların arka ve ön freni aynı anda kullanmalarını tavsiye ederim aksi taktirde panik halinde arkaayı kızaklatabilirler.
    her iki motoru kullanmış biri olarak hyosungun twisterdan daha seri ve süratli olduğunu söyliyebilirimi aradaki 20 kg lık fark için fazladan twister ile 5 cbf ile 7 bg fazlalık var. görünüş ,endam konusuna hiç girme gereği duymuyorum ki cbf cometin yanına yaklaşamaz bu konuda. hyosungun malzeme kalitesinden de şüpheniz olmasın arkadaşlar bence gayet başarılı. alacak arkadaşla eğer geçiş motoru olarak düşünüyorlarsa twister , uzun yıllar binerim diyorlarsa comet diyorum zira alım satımda ki değer kaybını yaşamamış olursunuz. yeni öğrenen arkadaşlariçin twister daha uygun gelebilir hakimiyeti hafifliği vs den dolayı. hyosung biraz ağır ,zor gelebilir.

Alan ve Alıcak olan arkadaşlara hayırlı olsun.
    Herkese kazasız belasız güvenli sürüşler diliyorum...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    mondial 150 zc
    hyosung gt250 daha güzel duruo cbf de güzel ama görünüşleri farklı biri daha kalıplı hemde güçlü bn gt250 naked derim

Motosikleti
    GT 250 R
    bence her iki motoruda karşılaştırması yapılmıştır, bu karşılaştırmaları araştır. senin motordan beklentilerinide göz önünde bulundurarak kararını vermelisin.

Selka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI DL650 V-STROM
    Hyosung kesinlikle kötü bir marka değil. Honda ile yakın değerlerde çok rahat savaşır hatta kazanırda..
    Ssadece Honda yı alırsın 7000 TL ye satarsın 6500 TL ye Hyosung u alırısın 7000 TL ye satarsın 4000 TL ye.. O kadar.. Bence aynı kalitede farkı yok..
    SOSYAL BİR MESAJIM KALMADI ARTIK BU İNSANLIĞA

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya seviyeyi düşürmeyeyim diyorum ama dayanamıyorum...Alp askerde Muhafızmıydın sen yiğidim...şimdi alakaya maydanoz...ne 250 mezi kankam ya...valla zopalıksın...bak Allahın adını verdim...beni oraya getirme kendin bi zahmetduvara kafa at...

aha böyle...
    çok güldüm allahta seni güldürsüm mesajların arasında en güzeli buydu bence..

Alıntı xerdox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok güldüm allahta seni güldürsüm mesajların arasında en güzeli buydu bence..
    + :D:D

REKLAM ALANI
28. sayfa BirinciBirinci ... 18262728

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler