Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

scorpion exo 1000, zeus carpon kask"mı

Motovento
    REKLAM ALANI
    "Bozkurt" - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    http://www.motomaxonlineshop.com/mai...sk-pmu610.html http://www.hudsonderi.com/?urun-688-...torsiklet.html... linklerdeki kasklardan hangisini tavsiye edersiniz kararsız kaldım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    bu ikisi arasında seçim yapacaksan tabiki de scorpion u seçmelisin.aralarında çok kalite farkı var.iki kaskıda kullandım.scorpionda yanakları şişiren pompa sistemi var ses ve rüzgar daha az vizörde okadar bugu yapmıyor zeusa nazaran. zeusun içerdeki güneş vizörü hoplayıp zıplayıp duruyor bozuk yolda, tavsiye etmem. biraz daha cüzdanı zorlayabilirim dersen shark S900 tavsiye ederim.http://www.anesmotor.com/?urun-1171-...Fost-Lumi.html
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Raphae1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er6-F-Cbf 1000+YBR 125, gts250-cbf150-600rr-mt07
    Scorpion a 500 lira vermek yerıne shark tercih ederdim. hatta zonta nın yazdığı kask modelinden bende var . Şuan motorumda olmadığından satıyorum . düşünürsen özelden yazabilirsin.
    ARTİSTLİĞİN SONU FİGÜRANLIKTIR...

sudabatmayanadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HERO HUNK
    bende zeusun aynısı var 2 senedir kullanıyorum.... çok memnunum ayrıca haricen buğu vizörü satılıyor 50 tl cıvarı onuda kızıl topraktaki delta bisikletten alabilirsin ordaki hudson mağzasına yakın konumda ayrıca arkadaş güneş gözlüğü oynuyor demiş ben öyle bir sorun görmedim.. hafif çok sağlam kasklar tavsiye ederim...selamlar
    MOTOSİKLETSİZ İNSAN ÖZGÜR DEĞİLDİR

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Bu iki kask arasında seçim yapılacaksa scorpion exo-1000

AIRFIT CONCEPT; Helmet Pump™, sadece Scorpion Exo nun sağladığı bu imkan ile yanak pedi kaskın yüzünüze mükemmel uyum sağlamasının yanında üstün bir sessizlik sağlar.

bu çok güzel bir özellik neden derseniz bu hava pompası sayesinde kask kafanıza tam oturuyor daha fazla sessizlik ve bunun yanında çarpışmalarda şiddeti azatmaya yarıyor gerçekten önemli özellik. Zaten kask nekadar iyi olursa olsun en önemli özelliklerin başında gelen kafanıza tam oturması. Mesela bazı kasklar benim kafama tam olmuyor bir küçük bedenide sıkıyor normal olarakta alamıyorum ama bu hava pompası sayesinde tam kafanıza oturan bir kaskınız oluyor
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

Motosikleti
    Honda cb125e
    bdne zeus denedım hatta konuda acmıstım fıyatına gore guzel gelmıstı hafıf olması cok en basta carbon dıgerlerınede bakıcam konunun takıbındeyım...

"Bozkurt" - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    Alıntı sudabatmayanadam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende zeusun aynısı var 2 senedir kullanıyorum.... çok memnunum ayrıca haricen buğu vizörü satılıyor 50 tl cıvarı onuda kızıl topraktaki delta bisikletten alabilirsin ordaki hudson mağzasına yakın konumda ayrıca arkadaş güneş gözlüğü oynuyor demiş ben öyle bir sorun görmedim.. hafif çok sağlam kasklar tavsiye ederim...selamlar
    sudabatmayanadam aleykümselam iki kask kı da mağazalarda deneme fırsatım oldu ikisine buğu yapmıyor denildi emın olmak için zeus için herhangi birşey takmamıza gerek varmı dedim yok dediler buğu vizörüne 50 tl verdım dedin kafama takıldı birde yanılmıyorsam scorpion amerikan malı, zeus tayvan malı iki kaskın da farklı özelklikleri var artısı eksilerini karşılaştırıp ona göre karar vermek istiyorum teşekkürler

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kesinlikle scorpionu tavsiye ederim bende exo 750 var ikinci olarakta shoei xsprint ikiside cok iyi ruzgar sesi minimum birde kulaklik aldim daha denemedim ama konforun dahada artacagi kesin scorpion iyi secim hava pompasi havalandirmasi falan super gercektende

onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    bu kadar kask modeli ve çeşidi olursa kafalar tabiki karışır ne okusak bir diğerini merak eder oluyoruzScorpion EXO-1000AIR
    Kastino QM 50,Mondial 150 RF,Honda CBR 125R,Kawasaki KLR 650...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)