Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

mondial 151rs mi yoksa ramzey 125 scooter mı alsam?

Motovento
    REKLAM ALANI
    FeRHaT___ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramzey QM125T-10D
    smoke sen bence motordan anlamıyorsun...neyse devir saati ramzeydede war bu bir artıysa takıl kafana göre.. haa ama dersen ki 1 sene sonra altımda dagılsın motor al 151 rs göriym ben senı
    QM125T-10D...cok sugar.kırmızısı tabi:Drmz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Dabbe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    as 150 t 19 a nın resimleri varmı acaba ben aradım bulamadım malesef

kimi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000RR
    bende sevdim tipini as 150t 19 a nın. resimleri asyamotor.com da olması lazım ama

ark bakın bence ramzey cok süper motor bendede var mondiallerde ilk ay bişey olmuo ama 2. ay ses baya cogalıo en ii si ramzet valla bende oldugu için degil yaff
    :D alırsan mondial olursun böle hal)

Erfer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    kardes ucuz motor alacak kadar zangın degılım dıyorsan gıt ramzey al.yıllık deıl omurluk olur...
    MT ANTALYA

Burak927 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache rtr , yamaha nouvo
    erfer doğru söylüyorsun arkadaş. bence ramzey mondiden uzak dur

Motosikleti
    PİAGGİO,VESPA.APRİLİA,DERBY,GİLERA BAYİİ

hangisini isterseniz

www.akbulutotomotiv.com her iki firmanındaa bayiisiyiz bekleriz siz yeterki karar verin her iki modeldede m.t üyelerine %5 indirim anında bizde

mondial 150 RE almak istiyorum ama karar veremedim

mondial 150 RE almak istiyorum ama karar veremedim siz ne dersiniz arkadaşlar veya sizlerin önereceği motor varmı bana göre

birde bence monmdial çünkü ehliyetimiş ramzey 125 te aldım ramzeyde güzel motor ama mondial kadar değil ayrıca ramzey alacaksanız 2 yılda 1 ramzey parası daha harcarsın arkadaşım harcadı ona göre ama eğer biraz paran varsa honda activa al derin,m

Bence mondial 151 lik al daha hızlı bence;)

Motosikleti
    PİAGGİO,VESPA.APRİLİA,DERBY,GİLERA BAYİİ
    31/03/2007 tarıhıne kadar m.t üyelerine olana%5 kampanyamız devam ediyor ayrıyeten 6 ay 0 komısyon imkanıda vardır
    AKBULUT OTOMOTİV MONDİAL-RAMZEY-ZEALSUN [COLOR="Red"]VESPA ,GİLERA,APRİLİA,DERBY,PİAGGİO YETKİLİ BAYİİ[/COLOR]
    nuhkuyusu cad. no:22/3 üsküdar / istanbul
    tel:0216 474 89 89 fax:0216 474 72 85

bathu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var 636
    mondial 151 rs model scooterlar normal 150cc scooterlardan silindir çapı ve pistonları birazdaha büyük 2 yada 3 milim olacaktı yani daha iyi performans veriyor
    Yeşil Peri..tıtanıum Yüküm ağır geride kalırsın! Bulaşma avlayamazsın! Sakın deneme öldüremezsin! Vargeç ciddiyim

Naci63 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS, TRIPLE BLACK
    Alıntı sefa2007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mondial 150 RE almak istiyorum ama karar veremedim siz ne dersiniz arkadaşlar veya sizlerin önereceği motor varmı bana göre

birde bence monmdial çünkü ehliyetimiş ramzey 125 te aldım ramzeyde güzel motor ama mondial kadar değil ayrıca ramzey alacaksanız 2 yılda 1 ramzey parası daha harcarsın arkadaşım harcadı ona göre ama eğer biraz paran varsa honda activa al derin,m
    Neden insanlar bilmedikleri konuda konuşur? Amaç nedir? Ahkam kesmek mi yoksa hakikaten insanları bilgilendirmek ve bilinçlendirmek mi? Arkadaşlar, bilmediğiniz konularda konuşmayın. Benim iki Ramzeyim var ve bir yıldır toplam 9000 km yol yaptım. Sizin hesaba göre "eğer bir Ramzey için 2 yılda bir Ramzey parası harcanacaksa" benim iki ramzey için bir yılda bir Ramzey parası harcamam lazım!!! Siz ve sizin gibi önyargılı Japon dostları belki üzülecek ama ben sadece benzin parası harcadım çok şükür.
    Ama şunu kabul ederim, arkadaşınız motora binmeyi ve binerken gereğini yapmayı bilmediği için motoru haşat etmiş olabilir. Lütfen bilgi verirken insanları yanıltmayın. Selamlar.

Motosikleti
    CbR 125 geri sayım...
    bencede cok sacma polemıklere gırılıyor yok ramzey ım benım kalıtelı arakadaısmın mondıalı dokulluyor...ıyıde senın arkdasın nasıl kulanmıs bız nerden bılıcez
    bu arada arkadaslar kac aylık baslıkı hortlatmısnız

Motosikleti
    2007 Honda CBF 150
    hiç biri ikiside birbirinden dandik!!!!!!

Motosikleti
    jawa white style 350 ve kuba kb100-6 cub
    amam amanramzeyden uzak dur arkadasımda var 125 lıkvar 4 aydır parca beklıyor aman dıım ramzeyden uzak dur

scooter ıstıyorsan ılk once kymco ıkıncı olarak asya derım

Motosikleti
    Mondıal 150 Mcx
    arkadaşlar İstanbul'dan Mondıal 151 RS veya 150 HS satacak arkadaşlar korhanozcan333@hotmail.com dan bana ulaşmaları rica olunur.
    4 Teker Bedenimi 2 Teker Ruhumu Taşır...!:cat:

kardeşim biraz alakasız olacak amam sağlam ve seri olsun diyosan kymko agility al bak keyfine;) çinlerden uzak dur. scooter da bence en sağlamlardan biri

Motosikleti
    mondial 150zc
    Hayırlı olsun kardeşim GÜle Güle kullan Allah kaza bela vermesin eniyisini yapmıssın ramzey iyi degil

Hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Alıntı Akbulut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    31/03/2007 tarıhıne kadar m.t üyelerine olana%5 kampanyamız devam ediyor ayrıyeten 6 ay 0 komısyon imkanıda vardır
    sayın akbulut arkadaşım sitesnize gırdım fakat hıcbır motosikletin fiyatı yazmıyordu mumkunse mondial100 kh modelının fiyatını ogrenebılırmıym

Motosikleti
    mondial 151RS
    daha aldın mı almadın mı motorunu bılmıyorum ama bn 151RS kullanıyorum su ana kadar memnunum dıyer motoru bılmıyorum ama sana mondıalı tawsıye edebılırım..
    [B][I]Ölsemde dik durmaz sarhoştur mezar taşım!![/I][/B]

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler