Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

SÜPERSPORTcular buraya!

Motovento
    REKLAM ALANI
    kıvırcık27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    *2011 HONDA CBR 125 mi 2007 HYOSUNG GT 250R mı?
    Selam motosiklet.net ailesi ve tecrübeli motorcu büyüklerim daha önce bu başlıkta bu sorunun farklı şekillerde sorulduğunu biliyorum yani forumu araştırdım yorumları okudum ama sizde takdir edersiniz ki sorular, sorunlar ve merak edilenler kişiden kişiye çok fark etmektedir şahsen ben tam olarak tatmin olamadım ve içinde bulunduğum durumu açıklayarak bir kezde ben sormak istedim soru cevap tarzında değil de sohbet tarzında bir topic olması dileğiyle tecrübeli abilerimden yardım istiyorum :
    *22 yaşında bir üniversite 3.sınıf öğrencisiyim, (boyum 1,76 ,ağırlığım 70kg)
    yazın çalışarak kazandığım paraya biraz daha ekleme yaparak(toplam 4500 5000tl civarında) süpersport tarzında bi motosiklet almak istiyorum ve şu anda yeni ehliyet alıyorum tecrübeye gelince scooter tecrübem var ama vitesli ilk motorum olacak, bu bütçeyle bu şartlarda sizce hangisi bana daha uygun olur az kullanılmış veya sıfır bir honda cbr 125r mı yoksa 2006 2007 2008 modellerinde bir hyosung gt250 r mı bana daha uygun olacaktır? beklentilerini bilmiyoruz, sana uygun motoru nerden bilelim dediğinizi duyar gibiyim benim bi motosikletten beklentilerim şunlar:
    *hız çok önemli değil yarışa katılmak caddelerde sürat yapmak gibi bir niyetim yoktur yalnız akıllıca ve keyifle motor kullanmak istiyorum
    *gösteriş oldukça önemli. zaten cbr ın sıfır olması, hyosung daha büyük durması beni kararsız kılan şey
    *egzozdan çıkan ses motorcu adamın tutkusudur..seste önemli
    şimdilik aklıma gelenler bunlar bu beklentiler ve bu şartlar altında ilk motorum hangisi olmalı öneri ve görüşlerinizi bekliyorum vakit ayıran herkese teşekkürler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2 motordan da ses namına pek beklentin olmasın neticede 2 side 4 silindir değil

Ben olsam 0 cbr alırdım neden mi 2.elde kullananın nasıl kullandığını bilemeyeceğin gibi 0 motosiklete binmeninde tadı başkadır

Görünüm açısındanda 2 motorda güzel ve çevrenden hemen hemen aynı ilgiyi görebilirsin

afatsum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Hyosung biraz daha agir bir motor seni yorabilir diye dusunuyorum ama buyuklerim daha iyisini bilir

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Supersportcular buraya deyince, bende nereye derim.

Onur Y. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300 HAYABUSA
    hız öenmli değil diyorsan kesinlikle ve kesinlik cbr 125 derim bende 2011 kasasının turuncu rengini fuarda ilk alan kişiyim özellikle turuncusu kızların dikkatini fena çekiyor. hyosung un daha iri göründüğünü biliyorum. ama motora eğlence için bineceksen honda kalitesini tercih etmeni tavsiye ederim.
    Tavuk döner ben yolumdan dönmem Az çene, çok sürüş

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Aynen hız önemli değil diyorsan CBR 125 al ama arada ben hız yaparım ve görünüş çok önemli diyorsan HYOSUNG çok kalıblı ve hızlı Ama 5 bin liraya temizini bulmak mesele temizinide bulursan kaçırma derimm
    Sado

Motosikleti
    Honda CBR125R
    Hız önemli değil diyosan Cbr125 tabiki. Ama güç cc olarak tabiki hyo
    Öyle 3 aşağı 5 yukarı değil . 1 aşağı , 2 3 4 5 6 yukarı :pl:
    [I][B][U][COLOR="#FF0000"]~ Honda CBR125R[/COLOR][/U][/B][/I]

kefeeee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Speed Triple 955i / Yamaha BWS 100
    forumda araştırmadan konu açmak yasak bişey. bu konuda 3-4 başlığın olduğunu araştırırsanız görebilirsiniz.

Ve evet sizin gibi olan yani büyüklüğüne önem veren, üniversite öğrencisi, yeni motorcu tarzı özellikleri olan.

İyi forumlar.
    Bilgi Üniversitesi Motosiklet Kulübü Kurucu üyesi.
    Lütfen cevap yazdığınız yorumumu beğenin. Yazdıktan sonra bakmayı unutabiliyorum.

kıvırcık27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sizin gibi derken boyu 176 ağırlığı 70kg ve bütçesin 4500 5000 tl civarı olduğunu belirten kimse bulamadım, eğer sorun olduysa kaldırabilirim topici
    zaten yinede soruma aşağıdaki gibi başlamıştım
    Selam motosiklet.net ailesi ve tecrübeli motorcu büyüklerim daha önce bu başlıkta bu sorunun farklı şekillerde sorulduğunu biliyorum yani forumu araştırdım yorumları okudum ama sizde takdir edersiniz ki sorular, sorunlar ve merak edilenler kişiden kişiye çok fark etmektedir şahsen ben tam olarak tatmin olamadım ve içinde bulunduğum durumu açıklayarak bir kezde ben sormak istedim soru cevap tarzında değil de sohbet tarzında bir topic olması dileğiyle tecrübeli abilerimden yardım istiyorum

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Türkiye'de sıfır motor alınır ve alınmalıda, gerçekten güvenebileceğimiz birini bulduysak süper şanslıyızdır.
    www.motorumla.net

JoeBlack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Suzuki Intruder C800
    Cbr hakkında bilgim yok 8 ay hyo kullandım, görünüş olarak 600 cc yi aratmaz, ses biraz zayıf ben eksoz boşaltması yapmıştım biraz gürültücü oldu ama ses arttı tabi 4 silindir sesi bekleme, 5000 km kullandım hiçbir sorun çıkarmadı, ortalama 100 kmde 3 lt yakar, max hız olarak çeşme otoban düz yolda 186 gördüm daa da çıkmaz sanırım. Başlangıç için ideal motordur tavsiye ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:38 ----------

zx6r aldığım için hyo mu satıyorum, sahibinden de ilan no (67768817). Fiyat seni biraz aşabilir ama ilgilenirsen bakabilirsin.
    jOEbLAck

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şimdi motormu istiyosun yoksa bisikletmi ona karar vermek lazım
    Hondacılar taşlayacak beni
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    şakacı seni

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)