Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Seçenek çok; mondi mcx,motoran CBS 150 BALANCER,kuba fastwind200 arasında kaldım

Motovento
    REKLAM ALANI
    ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı yenimsin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar merhaba . Kiyasi bile yapilmaz ama karar veremedgm 2 model var 150 balancer ile ybr 125 . Ben tekirdag merkezdeyim yamaha nin servisi olmadigi icin bi karar veremedim
    Balancerin tipi daha güzel fakat Yamaha nın kalitesi tartışılmaz... Şimdi bu iki özelliği barındıran ve muhtemelen yakınlarında doğru dürüst servisi olan bir marka/model bakman lazım.

Sanırım aklında bi model oluştu
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yenimsin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa xCity 250
    Alıntı bikerist116 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motoran cbs 150 balancer siparişi verdim pazartesi günü teslim alıyorum çok heyecanlıyım. Motorsikleti daha önce kullanmış olan var mı acaba ?
    nisan 2012 sipariş verdim demissin ( bikerist166 ) kullanan yok galiba ama sen almışsan kullanıyosundru heralde senin yorumlarını alalım siteye giriyorsan tabi

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:57 ----------

Alıntı ferdinandd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Balancerin tipi daha güzel fakat Yamaha nın kalitesi tartışılmaz... Şimdi bu iki özelliği barındıran ve muhtemelen yakınlarında doğru dürüst servisi olan bir marka/model bakman lazım.

Sanırım aklında bi model oluştu
    Ybr den hiç vazgeçmiyorum ama ilerde cc yüksetlmek istediğimde Harcadığım parayı düşünüyorum başka bi marka alırsam mondial olur belki . kullan öğren güle güle derim mondiale ama Birazda görünüş istiyorum 4200 t Ybr'ye vermek zor geliyor ne bilim. Cbs Balancer hem 150 cc hem 3300 t yakıtıtıda iyiyse burda serviside var ondan kıyas yapmıştım .

karabulut61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bursa Mustafa Kemal Paşa Memleket Trabzon Akçabat
    Motosikleti
    Motoran CBS 150 Balancer
    Slm Arkadaşlar bende Motoran CBS 150 Balancer 8 aydır kullanıyorum 5bin km gayet rahat ve konforlu seri ve torklubi makina yakıtı da 20 tl bnzinle 170km şehiriçi normal motoru üzmeden kullanırsan yapıyor 170 km yakıt süper motora zaten kaz actıgın gibi başlıyor şaha kalmaya titreşim de yok kullanırken rahatbir sürüş saglıyor motoran markası ama sym üretimi aslında bakımı yaptıgn sürece hiç birşey olmaz bn bu motoruda degerlendirderim....

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:30 ----------

Fotograf atakyım dicem ama nasıl atıyor bilgisi olan yardımcı olabilirmi acaba
    BuLuT61

Motosikleti
    YaMaHa xCity 250
    Alıntı karabulut61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slm Arkadaşlar bende Motoran CBS 150 Balancer 8 aydır kullanıyorum 5bin km gayet rahat ve konforlu seri ve torklubi makina yakıtı da 20 tl bnzinle 170km şehiriçi normal motoru üzmeden kullanırsan yapıyor 170 km yakıt süper motora zaten kaz actıgın gibi başlıyor şaha kalmaya titreşim de yok kullanırken rahatbir sürüş saglıyor motoran markası ama sym üretimi aslında bakımı yaptıgn sürece hiç birşey olmaz bn bu motoruda degerlendirderim....

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:30 ----------

Fotograf atakyım dicem ama nasıl atıyor bilgisi olan yardımcı olabilirmi acaba
    Aleyküm Selam . Tercih olarak düşünüyorum tabi cbs 150 balancer şekil itibari ilede güzel duruyor. Yakıt olarak bir bilgiye rastlamamıştım gerçektende yakıtı güzelmiş. Benim motorda merak ettigim konulardan biri vites geçişleri boşa geçme falan nasıl oluyor ?

Aynen bi resmini görelim çok iyi olur :D .
    Resim atmak için http://www.dosya.tc/ bu siteye resimleri yükledikten sonra URL adresini kopyala. Daha sonra sitenin cevap yazma kısmının üstünde yazı seçeneklerinin sağında INSERT IMAGE kısmına tıklayıp oradaki boşluğa kopyaladığın URL adresini yapıştır. Benim bildigim yöntem böyle kardeş bi dene umarım olur

Motosikleti
    Motoran CBS 150 Balancer

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:00 ----------

Saol kardeş ögrendik sonunda atması incele.....
    yenimsin bunu beğendi.
    BuLuT61

ScaLa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran CBS 150 Balancer 13' 7000km
    CBS 150 balancer'ın beyazı da çıkmış, renk olarak beyazı da tercih edilebilir ben de gayet memnunum şimdilik Allah'a şükürler olsun. Hala daha rödajdayım, yaklaşık 600km yol yaptım. Tam manasıyla sağlıklı bir yakıt ölçümü yapamadım henüz. Denizli'de motoran bayisinin sahibi de kendisine almış bir tane cbs, o abininki de yaklaşık 2000km'deydi. Bana memnun musun dedi, ilk motorum kıyaslama yapamam dedim, abinin dediği şu; postanenin kullandığı cb125'lerden kat kat kaliteli ve bunun gibi az yakan ve titreşimsiz commuter yok.. Ne kadar doğrudur, kullandıkça, tecrübe kazandıkça göreceğiz. Ama kesinlikle ve kesinlikle şunu söyleyebilirim ki, cbs hakettiği ilgiyi görmemiş. 10-15 sayfa yazılıp çizilen yuki'lerden, rks'lerden, mondial'lerden kesinlikle kalır yanı yok, hatta artıları var. Bu tarz motosiklet alma düşüncesinde olanlar için tercih listesinde olması gereken bir motor. (telefondan yazıyorum, hata varsa kusura bakmayın.)

Motosikleti
    Motoran CBS 150 Balancer
    Aynen Beyazda 2013 güzel oda benimkide km gördügün gibi 5000km daha hiçbir sorun yok yarın Bursaya gidicem bakamlım yagmurlu olmassa inş... form actım ama takip yok hiç
    BuLuT61

Motosikleti
    YaMaHa xCity 250
    Sende sağolasın resimler için çok begendim 1 ay için de kararımı bundan yana verip almayı düşünüyorum listemde vardı zaten fiyat bakımındanda uygun Beyazıda çok hoş görünüyo hayırlısıyla Ehliyetide aldıktan sonra aranıza katılmış olucam arkadaşlar.
    Birde Vites geçişlerini sormuştum arada kaynamış galiba :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:25 ----------

Alıntı ScaLa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CBS 150 balancer'ın beyazı da çıkmış, renk olarak beyazı da tercih edilebilir ben de gayet memnunum şimdilik Allah'a şükürler olsun. Hala daha rödajdayım, yaklaşık 600km yol yaptım. Tam manasıyla sağlıklı bir yakıt ölçümü yapamadım henüz. Denizli'de motoran bayisinin sahibi de kendisine almış bir tane cbs, o abininki de yaklaşık 2000km'deydi. Bana memnun musun dedi, ilk motorum kıyaslama yapamam dedim, abinin dediği şu; postanenin kullandığı cb125'lerden kat kat kaliteli ve bunun gibi az yakan ve titreşimsiz commuter yok.. Ne kadar doğrudur, kullandıkça, tecrübe kazandıkça göreceğiz. Ama kesinlikle ve kesinlikle şunu söyleyebilirim ki, cbs hakettiği ilgiyi görmemiş. 10-15 sayfa yazılıp çizilen yuki'lerden, rks'lerden, mondial'lerden kesinlikle kalır yanı yok, hatta artıları var. Bu tarz motosiklet alma düşüncesinde olanlar için tercih listesinde olması gereken bir motor. (telefondan yazıyorum, hata varsa kusura bakmayın.)
    Bencede Cbs 150 Balancer Hak ettiği ilgiyi henüz görmüş değil kısa zamanda değişir umarım. Hem 2013 modelininde çıkması motorun gerçekten iyi olmasıyla alakalı gibi geldi bana

Motosikleti
    Vites geçişi olarak şunu söyleyebilirim, kesinlikle çok yumuşak. Bir acemi olarak Allah'a şükür bir sorun yaşatmadı bana. 1 N 2 geçişi ve mesela kırmızı ışığa yaklaşırken yürür vaziyette 1. Vitese düşürme çok rahat. Hele ki 300km bakımından sonra maşallah kaymak gibi oldu. Castrol yağ kullanmalarını istedim servisten. Bir de titreşim için, cbf, ybr kullanan tecrübeli kişilerin denemesi ve kıyaslaması lazım, çünkü bana daha o motorları sürmek nasip olmadı, o yüzden kıyaslayamam. Ama titreşim derken neyden bahsettiklerini hala anlayamadıysam, titreşim yok heralde bu motorda diye düşünüyorum :D ve imkanınız el verdiğinde diğer markalarla kıyaslayarak ve pazarlık yaparak motorunuzu satın alın. Ek koruma barı, zincir yağı vs işinize yarayacak bir hediye paketi yaptırın kendinize :D motorun sağını solunu güzelce inceleyin. Benim deponun üzerinde parmak bastırılmış gibi ufacık bi göçük varmış, uzun zaman sonra farkettim. Acaba dedim ben binerken mi oldu, motor galerideyken çektiğim fotoğrafları inceledim, göçüklük motor sıfırken varmış ama dikkat edememişim. İlk motorun heyecanıyla, zaten sağını solunu, çiziğini vs de incelemedim pek :D ben öyle şeylere de pek takmam ama takan birisi için baya sinir olunacak da bişey. Hele ki yeni motorumu gören arkadaşlarımın 'bunun burası neden böyle' demeleri, beni arkadaşlarımdan soğutcaktı neredeyse :D bu arada 750km'ye geldim, çok şükür, motorumu seviyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:05 ----------

ve boş bi zamanımda yeni bi kullanıcı başlığı açmayı düşünüyorum, diğerini doğru kategoriye taşımıyorlar.

Motosikleti
    Motoran CBS 150 Balancer
    [QUOTE=yenimsin;2975709]Sende sağolasın resimler için çok begendim 1 ay için de kararımı bundan yana verip almayı düşünüyorum listemde vardı zaten fiyat bakımındanda uygun Beyazıda çok hoş görünüyo hayırlısıyla Ehliyetide aldıktan sonra aranıza katılmış olucam arkadaşlar.
    [COLOR="Silver"]

Vites gecişleri gayet güzel sorun yok titreşime gelince Titreşim yok denilecek kadar var Bursa Uludag gezisi yaptım hicdurmadan 2 kişi 100-110 hic düşmedim süperbi gezioldu gidişi olsun cekişi olsun cok memnunum fotolarıda atıcam Akşam gidince....
    BuLuT61

Motosikleti
    YaMaHa xCity 250
    Vites geçişi olarak şunu söyleyebilirim, kesinlikle çok yumuşak. Bir acemi olarak Allah'a şükür bir sorun yaşatmadı bana. 1 N 2 geçişi ve mesela kırmızı ışığa yaklaşırken yürür vaziyette 1. Vitese düşürme çok rahat. Hele ki 300km bakımından sonra maşallah kaymak gibi oldu. Castrol yağ kullanmalarını istedim servisten. Bir de titreşim için, cbf, ybr kullanan tecrübeli kişilerin denemesi ve kıyaslaması lazım, çünkü bana daha o motorları sürmek nasip olmadı, o yüzden kıyaslayamam. Ama titreşim derken neyden bahsettiklerini hala anlayamadıysam, titreşim yok heralde bu motorda diye düşünüyorum :D ve imkanınız el verdiğinde diğer markalarla kıyaslayarak ve pazarlık yaparak motorunuzu satın alın. Ek koruma barı, zincir yağı vs işinize yarayacak bir hediye paketi yaptırın kendinize :D motorun sağını solunu güzelce inceleyin. Benim deponun üzerinde parmak bastırılmış gibi ufacık bi göçük varmış, uzun zaman sonra farkettim. Acaba dedim ben binerken mi oldu, motor galerideyken çektiğim fotoğrafları inceledim, göçüklük motor sıfırken varmış ama dikkat edememişim. İlk motorun heyecanıyla, zaten sağını solunu, çiziğini vs de incelemedim pek :D ben öyle şeylere de pek takmam ama takan birisi için baya sinir olunacak da bişey. Hele ki yeni motorumu gören arkadaşlarımın 'bunun burası neden böyle' demeleri, beni arkadaşlarımdan soğutcaktı neredeyse :D bu arada 750km'ye geldim, çok şükür, motorumu seviyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:05 ----------

ve boş bi zamanımda yeni bi kullanıcı başlığı açmayı düşünüyorum, diğerini doğru kategoriye taşımıyorlar.
    Bilgilendirmen için sağolasın. Motoru alırken resim çekmek gerçekten güzel bir fikir bu tüyoyu bnde kullanırım inşallah Birde resim paylaşmanı istiycektim ama yeni konuya atarsın resimleri iyi başlangıç olur hem özelliklerini falan ilk giriş olarak iyi olur .
    Yeni bi başlık şart tabi hemen açalım :D GEç kaldık valla.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:43 ----------

[QUOTE=karabulut61;2975969]
    Alıntı yenimsin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sende sağolasın resimler için çok begendim 1 ay için de kararımı bundan yana verip almayı düşünüyorum listemde vardı zaten fiyat bakımındanda uygun Beyazıda çok hoş görünüyo hayırlısıyla Ehliyetide aldıktan sonra aranıza katılmış olucam arkadaşlar.
    [COLOR="Silver"]

Vites gecişleri gayet güzel sorun yok titreşime gelince Titreşim yok denilecek kadar var Bursa Uludag gezisi yaptım hicdurmadan 2 kişi 100-110 hic düşmedim süperbi gezioldu gidişi olsun cekişi olsun cok memnunum fotolarıda atıcam Akşam gidince....
    FOTOLARI YENİ KONUYA ATALIM HEMEN AÇALIM DİYORUM KARDEŞ :D. Titreşim konusunda bir sayfadada gayet açıklayıcı bir yorum okumuştum. motorun üstüne 1 bardak su koyarak test eden olmuş su hiç dökülmemiş diye bir yazı. nerde okudugumu tam hatırlayamıyorum günlük o kadar site dolaşmaktan bir yer tutturamadım umarım yeni konuda sabit kalır çoğu şey. 2 kişi şuanlık gayet iyi geldi bana sanıyorum ilerde motor biraz daha açılır süper bişi olur çünkü yaz'ın artçı olmadan gezmem ben :D

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Bu motoru geçen sene denedim. Titreşim yok ve çok rahat bir motor. Yalnız tek beğenmediğim yönü depo sacının çok ince olmasıydı. Onun dışında gayet güzel.

Motosikleti
    Motoran CBS 150 Balancer
    Ben konu acmıştımdaha öncede yanlış yere acmısım konuyu galiba nere acmam gerek acaba yardımcı olursanız sevinirim....
    BuLuT61

Motosikleti
    YaMaHa xCity 250
    Alıntı karabulut61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben konu acmıştımdaha öncede yanlış yere acmısım konuyu galiba nere acmam gerek acaba yardımcı olursanız sevinirim....
    1.si FORM KURALLARI : http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/8781-motosiklet-modelleri-forum-kurallari-baslik-acmadan-once-okuyun.html
    2.si FORMUN AÇILACAGI YER : Forum > MT - Moto Garaj > Motosiklet Modelleri
    3.sü NASIL KONU AÇILDIGINI HENÜZ BİLMİYORUM VAKTİM OLMUYOR İŞTEN DOLAYI.S

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motoran CBS 150 2013 modelinde beyaz ve bordo rengi var beyazı görmedim bordosunu gördüm dehşet güzel duruyor çok beyendim bu rengi görmeden motor almayın

Motosikleti
    Motoran CBS 150 Balancer
    Borda -Beyaz-Mavi-sİYAH RENKLERİVAR
    BuLuT61

Motosikleti
    Arkadaşlar, forumda konuyu açtım, moderatör onayı gerekiyor. Onay geldikten sonra linkini burada paylaşırım.
    yenimsin bunu beğendi.

Motosikleti
    YaMaHa xCity 250
    Arkadaşlar, forumda konuyu açtım, moderatör onayı gerekiyor. Onay geldikten sonra linkini burada paylaşırım.
    Tamam kardeş Bekliyoruz Son sürat

Motosikleti
    yenimsin bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    150'lik motorları direkt ele. 3.600'e honda cb125e alabilirsin. 3.100'e de 4 vitesli olan yeni modeli gelmiş. Honda kalitesi sonuçta. Çin malına o para verilmez. Fastwind 200'luk oldugu için dusunulebilir ancak yine bir japon kalitesi bekleme ondanda

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)