Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Seçenek çok; mondi mcx,motoran CBS 150 BALANCER,kuba fastwind200 arasında kaldım

Motovento
    REKLAM ALANI
    s.e.c - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250, Mt25 abs, Cb250r, cbr 1000rr, Yamaha Fz8
    Alıntı Phantom264 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sym bayi sahibi bir tanıdığımızla geçen muhabbete göre iyi. Şöyle söyliyim, adam bayi sahibi ve yıllardır motora binmiş, çeşitli motosikletler eskitmiş geçen gün bu motorla diğer motorları kıyasladığımızda anlattı üstüne 2 3 tane bardak koymuşlar bir damla su akmamış. Yani titreşim sıfır diyor. performans olarak apache ile birebir gittiğini söyledi. titretşim olmadığından konforlu olduğunu söyledi. Yakıt konusunda diğer motorlarla pek bir farkı olmadığını söyledi. Adam bunları test etmiş ve araştırmışta söyledi boşa sallamadı heralde. bu motor satılınca benim veya adamın hiç bir karı yok sadece sorulan soruya karşılık kendi bilgimi söyledim.

İyi forumlar

Dipnot; Bardaklar üstündeyken gazı kökleyip bırakmışlar.
    tamam iste arkadasim bak bu sekilde aciklasana benimde demek istedigim buydu, yani neden iyiymiş öğrenelim hepimiz diye bu sekilde yorumlar gerekir. cünkü bu forumda cok greksiz adam var mesela honda hayat onda deyip gecenler gibi
    Bu arada apache cbs150 den %20 daha güçlü, hatta son hiz olarak bizim 150 mc leri bile geciyor. (150 mc 14 beygir) tabi 100 e kadar hiç biri mc ye yaklasamiyor bile. ama cbs ile denemedim bilemem

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BROICER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 rtr150- 2016 cb500f
    cbs 150 biraz daha yakışıklı duruyor sanki mcxten birde daha mı alçak ne ?
    ne imzası beaaa

s.e.c - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250, Mt25 abs, Cb250r, cbr 1000rr, Yamaha Fz8
    bu arada sym bayisi arkadasin sallamis diye bisey demedim. Senin yorumun şuydu: "bence en iyisi cbs 150"

Ben bu yorumdan nasil anlym senin sym bayisi tanidigin oldugunu da onun test ettigini ? o yüzden sanki ben bunlari biliyomusumda o adam sallams diyomusum gibi yorum yazmana gerek yok ben sadece cbs150 en iyisi diye bi yorum okudum ve daha açıklayıci olunmasi gerektigini soyledim

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:50 ----------

Alıntı BROICER adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbs 150 biraz daha yakışıklı duruyor sanki mcxten birde daha mı alçak ne ?
    Evet cbs 150 nin tasarimi daha hoş ve az daha alçak

TVS Apache tavsiye ederim...

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    cbs cbf le aynı güçte bi motor orhan nasıl hızlı anlamıyorum tamam bende o adamla görüştüm titreşimde falan cbf le birebir ama bg gücüde aynı mcx-apache-mc den yavas
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Her ne kadar seçenekler arasında olmasa da Honda CBF150 gayet rahattır diye düşünüyorum. Kullanmadım daha önce ama gayet güzel olduğunu bir çok yerden okudum.

http://www.youtube.com/watch?v=ZmUFxNbuUaI

search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    Faswind 200 R
    Bu model hakkında bu sitede birtek kullanıcısı olarak ben yorumlar yazdım. Başkada kullanan yok galiba. Motorun + ve - leri var.
    Öncelikle ben şeklini ve motor hacmini dikkate alarak ve beğenerek aldım. Genel olarak memnunum. Yol tutuşu iyi. Vibrasyon balansörlü olmasına ragmen rahatsız etmeyecek kadar olsada var. Hızı hernekadar fabrika verilerine göre 160 yazsada hikaye. 155 son. Yüksek devirde kullanılacak bir makina değil. Sonuçta itici ile çalışan bir makina. Yine fabrika verilerindeki hp gücü düşük diğer motorlara göre. Fakat gerçek değerlerde hesaplanmış sanki. Yokuşta 200 cc nin vermiş olduğu müthiş bir tork var. Yazmış olduğun seçeneklerdeki hiç bir makina boy ölçüşemez. 150 cc lik tvs sözde 14hp olmasına rağmen özellikle rampada ve düz yolda çok gerilerde kalıyor. Artçılı kullanımda artçı gayet rahat durabiliyor. Selesi çok güzel. Uzun yolda özellikle keyif veriyor. Şehir içi kullanımda biraz sıkıcı oluyor. Yakıt sarfiyatı normal kullanımda bir depo ile 600 km. Aldığımda karbüratör arızalı çıkmıştı. Değiştirdim şimdi hem yakıtım azaldı hemde performans arttı. İşçilik normal seviyede. Ne çok kaliteli nede dandik. En önemli soru daha öncede soruldu '' bir daha almak istesen yine alırmıydın''. Evet yine alırdım

Motosikleti
    2012 rtr150- 2016 cb500f
    yaww bu kuba, fast wind200 ü kaldırmış satıştan beaa tutmadı heralde satışlar kaldırmışlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:59 ----------

Alıntı BaronMorte adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    TVS Apache tavsiye ederim...
    tvs güzel hoş emmeee altın elbiseli vatandaş bile çok gıpraşıyor diyor onu ne yapçess
    ne imzası beaaa

Motosikleti
    Alıntı BROICER adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaww bu kuba, fast wind200 ü kaldırmış satıştan beaa tutmadı heralde satışlar kaldırmışlar
    Bayimi söyledi kaldırıldığını

Motosikleti
    2012 rtr150- 2016 cb500f
    hayır kendi sitesinde ürün kaldırılmış modellere bakarsanız fastwind200 gösterilmiyor...
    ne imzası beaaa

Ahmet Orhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX
    MC X den çok memnunum tavsiye ederim.
    Orhan KÖNİ

Motosikleti
    Bu motoru UM motor tarafaından ithal ediyorlardı. Kuba belirli bir satış rakamına ulaşamadıysa ithal edemez. Bir ürünü satıyorsan arkasında hizmetinide vereceksin. Birkaç sorun hakkında firma ile muhatap oldum fakat sattıkları mamülün özelliklerinden haberleri yok. Yerinde bir karar olmuş kaldırmaları.

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Kardeş bu 2 motoruda seçenekler arasında bir göz gezdir istersen
    Bu cross Japon Malı olrak üretilmiş https://www.arora.com.tr/?/motorsiklet/ar-xf200gy-c
    Buda normal Arora https://www.arora.com.tr/?/motorsiklet/ar-200-11-tiger
    200 tiger dan dayımda var gayet hoş bir makina 1 yılda 19 bin yaptı hiç bir şikayeti yok
    Sado

celaleddin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial mcx roadracer
    BEN NASİPSE HAFTAYA MOTORUMA KAVUSACAĞIM. MONDİAL 250 DESTRO 2011
    [ÇILGIN_TÜRK'ler

Motosikleti
    2012 rtr150- 2016 cb500f
    benim de bi arkadaşım çok çekti arora'dan garibim sattı sonra o yüzden arora dan çok uzağım Allah yakınlaştırmasınn )
    ne imzası beaaa

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Alıntı celaleddin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BEN NASİPSE HAFTAYA MOTORUMA KAVUSACAĞIM. MONDİAL 250 DESTRO 2011
    Hayırlı olsun İyi günlerde kullan
    Arora Hangi Model 2008 e kadar bayağı sorunları vardı ewet
    Sado

Motosikleti
    2012 rtr150- 2016 cb500f
    walla ne bilim farı yuvarlak değildi ama 5gen mi 6gen mi neydi şu yeni tip farlardandı yeni bi modeldi aslında ama aroranın kullandığı pastikte pek kalite değil gibi geliyor bana arora nın satışları da çok başarılı değil zaten diğer çnlilere göre genel olara mondi,kanuni önde sokaklarda gördüğüm kadarıyla
    ne imzası beaaa

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Ewet mondi ile Önde ama kanuniyi de çok fazla sorunları olduğu söyleniyor aşırı fazla titreşim varmış + vidalar felan dökülüyomuş o yüzden benim ark hepsinde mondial Arora ve kuba var Bendede çita vardı satmak zorunda kaldım kazadan dolayı ama tekrardan alacam nisan gibi ya arora 200 tiger yada mondial mcx
    Sado

Motosikleti
    2012 rtr150- 2016 cb500f
    zaten genel kanı mcx üzerine bende de şu aralar ama 2012 de bakarsın daha yakışıklı commuterler ya da düşük cc nakedler gelir uygun fiyatlı :?
    ne imzası beaaa

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Aynen mcx Çok güzel makina ama Tip yok çok fazla yakıyor bunlar dez avantaj ları bence depo çok çirki kuyruk rezalet gibi
    Sado

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)