Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Kymco Movie XL 125 mi yoksa Kanuni Hussar 125 mi ? [ yardımlarınızı bekliyorum acil ]

Motovento
    REKLAM ALANI
    actionengineer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    agility 125
    ben de kymco agility 125 kullanıyorum. yakıt tüketimi 80- 90 bin arası. ben motoru alalı daha 2,5 ay oldu ve 1800 km ye geldim. günde ortalama 30- 35 km yapıorum. Allah'a şükür daha tık demedi. bugün düz bir yolda arkamdaki bws sürücüsünü ağlattım bence kendi evinde yani italya da vespayı bile dize getiren bir scooterı mondialmış asyaymış bunlarla kıyaslarsak çok ayıp etmiş oluruz. şimdi bu yazıdan çıkardığın ana fikre göre kendin seç motorunu.
    kymco kullanmak bir ayrıcalık derlerdi de inanmazdım. gerçekten öyleymiş.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Alıntı actionengineer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de kymco agility 125 kullanıyorum. yakıt tüketimi 80- 90 bin arası. ben motoru alalı daha 2,5 ay oldu ve 1800 km ye geldim. günde ortalama 30- 35 km yapıorum. Allah'a şükür daha tık demedi. bugün düz bir yolda arkamdaki bws sürücüsünü ağlattım bence kendi evinde yani italya da vespayı bile dize getiren bir scooterı mondialmış asyaymış bunlarla kıyaslarsak çok ayıp etmiş oluruz. şimdi bu yazıdan çıkardığın ana fikre göre kendin seç motorunu.
    yahu demeyin abi bende agility hastasıyım ama honda cbf 150 almayı düşünüyorum kararsızlık ne kötü şey yahu
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

rainboss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S 200
    Aynı model olmasada bende Yymco kullanıcıyıym. Üstelik 3 aylık motoru ile sorun yaşamış bir kullanıcıyım.

Ve yinede Kymco diyorum.

Firmanın soruna yaklaşımı ve çözümü son derece profosyonel oldu.
    Birol HALICI

elemanın biri demiş ki mondial rs...kymco da kanuni de çin malı zaten demiş...sen ilk önce çin nerdedir onu öğren sonra yorum yaz...ben kanuni hussar kullandım 2 sene...kendim mahvettim bozdum yoksa iidi motor ama asla kanuni yi savunmam...kymco yu tek geçerim...hem çok tatlı görüntüsü var yahu...9 bg motor...mondiali ben scooter sınıfına sokmuyorum... bisiklete motor takılmış ..dışı grenaj kaplı içi malum boş bi alet..kötülemiyorum herkesi taşıyo ediyo...ama yorum a gelirsek durum böle

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    Alıntı Blacklove16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    elemanın biri demiş ki mondial rs...kymco da kanuni de çin malı zaten demiş...sen ilk önce çin nerdedir onu öğren sonra yorum yaz...ben kanuni hussar kullandım 2 sene...kendim mahvettim bozdum yoksa iidi motor ama asla kanuni yi savunmam...kymco yu tek geçerim...hem çok tatlı görüntüsü var yahu...9 bg motor...mondiali ben scooter sınıfına sokmuyorum... bisiklete motor takılmış ..dışı grenaj kaplı içi malum boş bi alet..kötülemiyorum herkesi taşıyo ediyo...ama yorum a gelirsek durum böle
    bence hortlatmaya değmezdi zavallı bi adam işte
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Motosikleti
    XCİTİNG 250İ
    Kymco Kymco Kymco Kymco Kymco Kymco Kymco Kymco Kymco Kymco Kymco Kymco Kymco Kymco Kymco Kymco Kymco Kymco Kymco Kymco Kymco Kymco Kymco Kymco Kymco Kymco Kymco Kymco Kymco Kymco
    Kymco Kymco Kymco Kymco Kymco Kymco Kymco Kymco Kymco Kymco Kymco Kymco Kymco Kymco Kymco Kymco Kymco Kymco Kymco Kymco Kymco Kymco Kymco Kymco Kymco Kymco Kymco Kymco Kymco Kymco

megmode - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    movie 125 xl
    kanuniyi boşver kymco movie honda ve yamahanın scooterlarıyla bile karşılaştırılmaz kendim biniyorum diye söylemiyorum

bence kymco dan şaşma

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:42 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:41 PM ----------

çin değil taiwan malıdır çoksağlam bi motor

Motosikleti
    BAJAJ DİSCOVER 125/HONDA SPACY ALPHA, SYM HD 200İ
    bu iki motorun kıyaslanmması kymco için hakaret olur. kymco ayarındaki motorlar bence başta italyanlar olmak üzere sym, honda ve yamaha.
    BAJAJ DİSCOVER 125 MT - HONDA SPACY ALPHA

Motosikleti
    Kanuni Hussar 125
    walla bn Kymco Movie XL 125 nasıl bi moto blmem kllanmadım grmedim... ama hussar 125im 2004 den bri Allaha skr hç bi srn cıkartmadı sayılır bi hussar kullanıcısı olrk sylyrm sehir içi içn süper bi alet..
    Bir Gün Herkez Fenrbahçe'li Olacak

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler