Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hangisini almalıyım (Kawasaki Z750 VS Fazer 600)

Motovento
    REKLAM ALANI
    L.SAHİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z 750
    Arkadaşlar yaklaşık 2 ay önce Kawa er6n motoiskletimi satttım,bu yıl güya motor almayacaktım ama gıdıklanıyorum rahat duramıyorum kafayı yiyeceğim o yüzden 2-3 gün içerisinde motosiklet almak istiyorum ikinci el olarakdan yaklaşık 2007 model 20-25binlerde bi motor istiyorum aklımda z750 var naked sevdiğim için yada acaba fazer dahamı mantıklı olur diyorum sizlerin görüşlerinide almak istiyorum sevgilier iyi ramazanlar...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Öncelikle abi tekrardan hoş geldin.Bolu mt yi canlandıralım artık Soruna gelirsek benim tercihim fz6 fazer olurdu.Ama z750 kasasıda çok güzel.
    HONDA

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    bana kalsa ben z750 alırım ama görüş zevk sürüş bunlar sizin için önemli ..zevkler ver renkler tartışılmaz meselesi....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bana kalsa ben z750 alırım ama görüş zevk sürüş bunlar sizin için önemli ..zevkler ver renkler tartışılmaz meselesi....
    Yamahaya nasıl ihanet edersin ramazan abii
    HONDA

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    okan ben fazer i sevmiyorum... benim görüşüm götü başı fazla oynuyor... kullandım ve yıllanmış tecrübem bana bunu gösterdi....

Kawasaki ER6- almak için listemde olan benim gözümde 10 üzerinden 8 hak eden bir motordur....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

BİROL 78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HAYABUSA
    okan ben fazer i sevmiyorum... benim görüşüm götü başı fazla oynuyor... kullandım ve yıllanmış tecrübem bana bunu gösterdi....
    Fazer çok hırçın bir makina olduğu için kızdığı zaman asenayı aratmaz öyle bir makinadır.
    Ama sakin kullanırsan hem az yakar,hemde otobanda rahat durur seni üzmez ramço.

Fazer kullanıcısı olarak tavsiyem fazerdir.

Yada cbf 600,grenajı olmıyan makina tavsiye etmem,bende alırken gsr 600'e niyetlenmiştim ama grenaj olmaması rüzgar fazla aldığın için seni zamanla rahatsız edecektir.

Güzel bir kıyaslama raporu hazırlayıp,ona göre karar ver derim.
    facebook(Fazer Tutkunları)

Motosikleti
    CBR 600F4İ

Kawasaki ER6- almak için listemde olan benim gözümde 10 üzerinden 8 hak eden bir motordur....
    Hayallerimi suya düşürma ramazan abi Olsun ben yanlamayı severim
    HONDA

Motosikleti
    Kawasaki Z 750
    Fazer güzel motor sevdiğim bi model ama piyasada cok fazla var cok klişeleşti bu durumu sevmiyorum sadece ayrıca yakıtının Z den fazla olduğunu biliyorum fazerin gözümdeki eksi yanları bu kawasakinin ise ikinci eli zarar etirirmi,o beni düşündürüyor cıplaklık mühim değil ben cıplak seviyorum :DD

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    F800S DİYORM ÇOK ÇOK AZ YAKIYOR...85 HP ..BOMBA BİR MOTOR. GÜÇ OLARAK .KAWASAKİ Yİ ARATMAZ
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    benim tercihim fazer'dan yana olurdu ;)

eroldayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur
    z 1000 de tercihlerin arasına ekle derim ;)
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

hello_moto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Kawa Z750 iyidir.

gti_king - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250
    Bahsettiğiniz motosikletlerin bahsettiğiniz durumlardaki fiyatlarını tam bilmiyorum açıkçası. Bilmiyorum göze alabilir misiniz almayı fakat her gördüğümde beni heyecanlandıran bir motosiklet var:

Aprilia Shiver 750. V-twin motor, 95 beygir güç. Yerinizde olsam biraz zorlayıp bundan bir tane kapardım. Sahibinden'de sadece 2 tane var, dolayısıyla satışı çok zor olabilir, ikinci eli olmayan ve pek bilinmeyen bir motosiklet. Fakat bence harika bir motor.

Fazer veya Z750 arasından seçim yapacaksanız eğer illa, ben Z750 derim. Karizması, gücü, kuvveti daha yerinde bir motosiklet. Her ne kadar Fazer kullanıcısı çok olsa da çoğu kullanıcı motosikletin bazı sorunları olduğundan bahsediyorlar ve severek kullandıklarını ekliyorlar.

CB600F Hornet neden listenizde yok? Bence Fazer, Z750 ve Hornet arasında en alınabiliri Hornet.

Motosikleti
    Kawasaki Z 750
    Arkadaşlar öncelikle hepinize teşekkür ederim tavsiyeleriniz için,bi kaç öneri hakkında fikirerimide blirteyim,Z-1000 Çok beğendiğim hatta hayalimde olan bi motosiklet keza maddi imkanlarım ona yetmiyor,F800S ise 2 silindir olduğu için düşünmedim çünki önceki motosikletim de 2 slindir idi bu sefer 4 olsun isterim,Aprilla 750 ise hakkında pek bilgi sahibi olmadığım motosiklet bu kısa zamanda bilgi sahibi olmadığım bi motosiklete sahip olmak istemedim,CB600 bi dönem ciddi şekilde aklımda olan bi motosikletti ama gerek görünüşü gerekse kulanışı beni tatmin etmedi..

Gelelim sadede,Fazer ile Z750 yi bir çok kez deneme şansım oldu fazerin rüzgar olarak ciddi bir artısı var grenajdan dolayı,ama çok fazla uzun yol kullanmadığımdan,bunu cokda önemsemedim kullanım keyfi ve dengeli motor yapısı ile Z750 cok daha keyif verdi bana bu nedenle dün akşam 2007 Model Z750 sahibi oldum...

Motosikleti
    Runner St 200
    üstte arkadaşın dediği gibi artık sokaklarda bolca fazer war z750 göze hoş asi bir duruşa var fazera göre bg olarak daha yüksek bnm tercihim 750 olurdu
    [B]2009 Ybr / 2011 Runner [/B]

bazen25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x evo 400
    z750 belkide sınıfının en rahatsız motoru ama, seviyorum abi

Motosikleti
    Kawasaki Z 750
    Alıntı bazen25 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    z750 belkide sınıfının en rahatsız motoru ama, seviyorum abi
    Aynen öyle dün 200km yolda popom koptu ama seviyorum ulenn :D

sebastian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    nexus500'den gsr600'e terfi etmişti bws100'e düştü
    yeni motorun hayırlı olsun, güle güle kullan. z750'yi dopadan arkaya kadar harika, ön kısmını beğenmiyorum, şahsi kanaatim...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)