Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MONDİAL YEDEK PARÇA

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Suzuki V Strom DL 650
    Mondial tüm motosikletlerine ait yedek parçaların görsel ve fiyat bazında kataloğunu yayınlamış sitesinde...Şaşırdım doğrusu... Şimdi yedek parça bulacağım diye sezon geçirenler bol bol yorum yazsınlar...Ben fiyatları beğendim..

Ya siz...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    orada yazıyor ama bazı kendini yetkili servis zanneden yerler belirli bir limiti doldurmadan sipariş vermiyor.

belki inanmayacaksınız ama bir hava filtresini 2 ay bekledim ve hava filtresi yüzünden üst kapat değiştik.

bir kiloemtre redüktörü 2 ayda bulunmaz mı? 150 hsnin redüktörünü taktık ama her 20 kmde 3 km fazla gösteriyor.

Motosikleti
    Suzuki V Strom DL 650
    Benden eksozun yanındaki krom korumaya 35 lira almışlardı..Hiç sinirlenmedim ama doğrusu üzüldüm...Para önemli değil, direkt yaklaştığım net olduğum insanların bu şekilde bir ticari anlayışta olması garip...Umarım ben yanılmışımdır ....

---------- Post added at 01:27 ---------- Previous post was at 01:12 ----------

Birde şunu unutmayalım..Motoru büyütmek büyük cc ve yapıda japon , alman veya italyan bir enduro motosiklet almak üzere görüşmelere,satış sitelerini incelemeye başladığımda basit ama işlevsel parçaların bir kısmının bulunamadığını bulunsa bile çok yüksek fiyatları olduğunu bazı kişilerin bu gibi sebeplerden motorları parçalayıp sattıklarını gördüm...Buda orta gelirli bir motosiklet kullanıcısını yıpratacak düzeyde..Örnek bir marş rublesi yada marş takımının olmadığını düşünürsek tamircininde 500 tl civarına yaptırırsın dediğini farzedersek ki direkt yazmıyorum kişilere de saygısızlık olmasın bu para bir yaz gezisi demek..Hele ki o motorun ayaktan çalıştırma tertibatı yoksa düşünün bu motoru alıp ne yapacağımızı...Bu sebeple eğer belirli firmalar motosikletlerini belirli bir pazarda satış grafiği yükseltmek ve kullanıcının beğenisine sunmak istiyorlarsa otomobillerde olduğu gibi bir takım alternatif üretmeliler.....Bu durumda bir çok markanın çin menşeili üretim yaptırdığını unutmazsak Çekik gözlü güzel kızların ellerinden çıkan Made in China motorlara saygı duymalılar...

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    dostum fıyatlar ztn hep vardı demekkı sen yenı farkettın onemlı olan orda fıyatların belırtılmesı degıl . onemlı olan yedek parcanın bulunabılır olması

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler